999 rezultate për

paskan

"Zhdukin gjurmët e barutit dhe gjakut", Artan Hoxha nxjerr fotot e "çunave" Gazetari Artan Hoxha ka bërë ironi me masat anti-covid si edhe veprimeve të grupeve kriminale për të zhdukur gjurmët e t
Do të martohen? Olsi Bylyku dhe e dashura e tij e paskan çuar lidhjen në një tjetër nivel (VIDEO) Olsi Bylyku, aktori i njohur i humorit prej disa muajsh tashmë ka dalë publikisht hapur rreth jetës së tij private duke
Zemrat emoji e paskan kuptimin sipas ngjyrave dhe i keni përdorur kot së koti Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla
Në të gjitha puntatat, Marina dhe Luana paskan bërë këtë truk motrash (FOTO LAJM) Të dyja kanë moderuar programe argëtimi dhe kanë rrëmbyer vëmendjen e audiencës. Prej disa javësh tashmë kanë nisur d
Vëllezërit Selimi paskan goxha shije, kunata e Marina Vjollcës është një yll (FOTO LAJM) Vëllai i Getoar Selimit, Libertiani prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen brune, Rida. Pavarësisht se dyshja
Elvana Gjata, Bes Kallaku dhe Jonida Vokshi paskan qenë në një klasë Dikur, Elvana Gjata, Jonida Vokshi dhe Bes Kallaku ishin shokë klase! Nga doli kjo?! Orë më parë, Elvana Gjata postoi në
Harrojeni Marsela Topin, Bora Zemani dhe binjakët Veshaj paskan sharë më keq live (VIDEO) Ditën e djeshme bëri bujë videoja e moderatores së emisionit “Fakt” në televizionin e Fierit “Apollonia tv”. Në momen
Arbana Osmani dhe Jonida Shehu dikur paskan ngelur në klasën e Iris Luarasit Pedagoge në Departamentin e Gazetarisë, Iris Luarasi ka qenë këtë herë e ftuar në “Shiko Kush LUAN”, ku ka zbuluar një f
Vizitojnë për herë të parë Kosovën, Tolgahan dhe familja e tij paskan një arsye të veçantë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u tha se aktori i njohur, TolgahN Saysiman do të vizitojë për herë të parë Kosovën. Pas vizitës që bë
"Familje", Dua dhe Anwar i paskan bërë gjërat akoma më serioze (FOTO LAJM) Historia e dashurisë se Dua Lipës dhe Anëar Hadid ka vetëm pak muaj, megjithatë gjërat mes tyre po avancojnë shumë shpej
Gjyshi Sabriu nxjerr sekretin! Ariana dhe Ermali e paskan gjetur emrin e vajzës (FOTO LAJM) Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë në pritje të ëmbël të një vajze që do të vijë së shpejti në jetë! Prindërit organizu
Jo vetëm që nuk janë ndarë, por Çiljeta dhe Albani paskan bërë lidhjen familjare (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj Alban Hoxha shpesh vihen në qendër të mediave për shkak të marrëdhënies së tyre të ko
Mediat greke çfarë nuk paskan shkruar për Taynan, lënë "gojë hapur" reperen (FOTO LAJM) Suksesi i Tayna-s duket se i ka kaluar trojet shqiptare dhe fama e talenti i saj kanë arritur deri në Greqi! Vetë rep
Problemet në dhomën e gjumit në fakt, e paskan zanafillën në zyrë “Dhomë gjumi e vdekur”, është një shprehje që përdoret në rastet kur një çift ka javë, muaj ose edhe vite pa kryer marrë
Zemrat emoji e paskan kuptimin sipas ngjyrave dhe i keni përdorur kot së koti Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla
U mburr për koncertin në Drenas, por Feron e paskan gjuajtur në skenë (VIDEO) Pak ditë më parë reperi i njohur Fero publikoi një video të koncertit të mbajtur në Drenas, ku një numër i madh fansash
E paskan gjenetike, ky është vëllai bukurosh i Arbenitës (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është kthyer shpejt në një prej modeleve më të ndjekura e të komentuara në shoëbizz-in shqiptar, sidomo
"Ma paskan vrarë burrin!" Bengasi tregon si e gjeti gruan e Klement Çalës duke qarë pas grabitjes në Rinas Alkond Bengasi ka treguar detaje nga përgatitja e grabitjes së Rinasit duke drejtuar gishtin nga Klement Çala dhe Admir
Ermali dhe Ami paskan thyer rregullin kryesor në një dasmë Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë padyshim ndër më të pëlqyerit nga publiku. Ata k
Rama reagon pasi u qëllua me vezë: Paskan vrarë kohën koteceve duke dhunuar pula Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas tentativës së deputetit Endri Hasa për ta qëlluar me vezë në foltoren e Kuvendit.