999 rezultate për

pasdites

Vranësira në mëngjes, shi pasdite Moti në mëngjes në të gjithë Maqedoninë pritet të jetë përgjithësisht i kthjellët. Gjatë ditës priten vranësira loka
Nëna gjen të vetëvarur në banesë djalin 13-vjeçar Një i mitur është gjetur i vetëvarur nga nëna e tij në orët e vona të pasdites së sotme. Ngjarja e rëndë ndodhi në sekt
"Nesër në Maqedoni do të jetë shi dhe ftohtë" Nesër pasdite pritet që në të gjithë Maqedoninë të mbajë ftohtë. Koha parashikohet më e keqe gjatë orëve të pasdites.
Sot në Kosovë fillojnë festimet për festën e Pavarësisë Festimi i 6 vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës do të fillojnë sot. Në të gjitha shkollat e Kosovës ora e pa
Studentët e UP mbyllin protestën për ditën e sotme Studentët e Universitetit të Prishtinës në orët e pasdites kanë përfunduar protestën e tyre për ditën e sotme para rekto
Shqipëria dështon të marrë statusin e vendit kandidat Nuk ka më asnjë dilemë apo orë ankthi për shqiptarët, Shqipëria nuk merr statusin kandidat në dhjetor. Lajmi është konfi
Në dy aksidentet e pasditës humbin jetën 2 persona Dy aksidente me pasojë vdekjen e dy personave janë shënuar pasditën e sotme në Shqipëri. Aksidenti i parë ka ndodhur në
Ora 19:00 e ditës së sotme pritet të jetë ora më e lumtur Kombinimi magjik i këtij viti 6-7-8 është quajtur nga psikologët si koha më e lumtur e vitit. Bëhet fjalë për orën 7 të
Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën Gjumi i pasdites pushon trurin dhe përmirëson funksionet e kujtesës, ka dëshmuar një hulumtim i ri. Mirëpo, ky studim në
Gerdec, ngjarjet e pasdites se sotme Jane percjelle per ne banesen e fundit 3 nga anetaret e familjes Deliu te cilet humben jeten ne tragjedine e Gerdecit.Sh