E FUNDIT/ Ky është vendimi i CR7 për ndeshjen ndaj Barcelonës
999 rezultate për

pasdites

Tension në Kombëtare: Hysaj, Agolli dhe Berisha akoma me grip Nëse stërvitja e diferencuar e Ansi Agollit dhe Elseid Hysajt gjatë paradites së të martës krijoi një ndjenjë të vogël f
Gëzojuni diellit të drekës, moti rezervon surpriza gjatë pasdites Dita nisi e kthjellët sot, por temperaturat pritet të bien gjatë pasdites së mbrëmjes. Meteoalb raporton se vranësir
Moti sot i paqëndrueshëm, shi i rrëmbyeshëm në orët e pasdites Mot i paqëndrueshëm, me reshje të rrëmbyeshme dhe vetëtima priten pasditen e sotme dhe gjatë natës në Maqedoni. Reshj
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë i nxehtë dhe me erë gjatë orëve të pasditës e cila gjatë rajonit rreth Vardarit do të je
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë i nxehtë dhe me erë në orët e pasditës. Në vendet veriperendimore të vendit do të ke
May: Britania nuk i nënshtrohet sulmeve terroriste! Kryeministrja britanike, Theresa May ka thënë se detajet e plota të “sulmit të sëmurë terrorist” mbeten ende për t’u par
Gjumi i pasdites rrit rrezikun për shfaqjen e sëmundjeve Personat të cilët janë mësuar përditë me një sy gjumë prej një ore apo më gjatë, janë më të ndjeshëm në zhvillimin e mun
Rudina Magjistari i rikthehet ekranit Pas shumë zërave se moderatorja Rudina Magjistari do të zhvendosej në një emision të ri në mbrëmje dhe nuk do të kthehej
Rudina Magjistari jo më në "Takimin e Pasdites" Rudina Magjistari, një emër i dashur për publikun shqiptar do të rikthehet me një tjetër emision. U përfol më herët
Ja çfarë ndodhi në Aeroportin e Prishtinës, pas daljes së aeroplanit turk nga pista Aeroporti ndërkombëtar i Prishtinës nuk është hapur deri në orët e vona të pasdites të sotme , pas incidentit të një nat
Parashikohen përmbytje në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se, sipas të dhënave nga Sistemi Evropian i Paralajmërimit të Përmbytjev
Rudina Magjistari i rikthehet ekranit Tashmë po afrohet koha që Rudina Magjistari të mos jetë një nënë me kohë të plotë, pasi do ti rikthehet angazhimeve prof
Pasojat e gjumit të pasdites Sipas një studimi britanik gjumi i pasdites nuk është i këshillueshëm për shëndetin. Personat të cilët janë mësuar përdi
Paradite diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm Moti sot pritet të jetë me diell dhe vranësira lokale, ndërsa gjatë pasditës do të ketë mot jo të qëndrueshëm dhe kushte
Ja koha e duhur për të bërë ushtrime fizike Ushtrimet fizike janë një mënyrë e mirë për të mbajtur në formë trupin, prandaj është e rëndësishme që ju në çdo moment
Ja efektet e shëndetshme të gjumit të pasdites Gjumi i pasdites është një mënyrë e mirë për të pasur një memorie të mirë dhe për të qenë produktivë. Sipas një studi
Mot ideal për plazh Sot pritet të jetë një kohë me mot tejet të ngrohtë dhe me erë të lehtë. Temperaturat pritet të lëvizin gjatë ditës n
Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën Në bazë të një studimi të ri gjerman që është kryer për gjumin e pasdites është arritur në konkluzionin, se na ndihmon s
Meteorologët: Sot prisni shi Moti në të gjithë Maqedoninë sot pritet të ketë luhatje. Ndërsa, paradite pritet të mbajë ngrohtë dhe koha të jetë me
Rreshje dhe bubullima Moti gjatë ditës së sotme pritet të ketë luhatje të madhe. Në orët e para të mëngjesit, parashikohet një mot me diel