999 rezultate për

pasdites

Do shkriheni së qeshuri, Evi Reç ndan prapaskenat e emisionit të përditshëm (VIDEO) Në mbyllje të sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojë të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale
Do të largohet nga emisioni pasdites? Reagon Rudina Magjistari (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se moderatorja e njohur, Rudina Magjistari nuk do ta drejtojë
Sizmologu i njohur zbulon pse u ndje aq shumë tërmeti i pasdites: I cekët Sizmologu i njohur Rrapo Ormeni thotë se lëkundja e sotme e tërmeti është normale dhe nuk ka arsye për panik. Sipas t
Dita nis e kthjellët, moti surprizon gjatë pasdites Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që her
Parashikimi i motit për nesër: Reshje të izoluara në orët e pasdites Vendi ynë mbetet në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare gjatë paradites. Por, sipas Meteoalb orët e pa
Ky është moti për fundjavën Ditën e premte temperaturat arritën të regjistronin vlerën më të lartë në Elbasan prej 25?C. Kjo ditë e vërtetë pranv
NJOFTIM/ Ndihmoni familjen të gjejë këtë vogëlush që ka humbur në zonën e Shkozës, Tiranë Një fëmijë i moshës 4 vjeçare ka humbur në zonën e Shkozës në Tiranë, pranë banesave sociale. Denoncimi është bërë ng
Kaos në Tiranë, trafiku paralizon prej orësh lëvizjen e automjetëve Tirana është kthyer në një tmerr për qytetarët në këto festa të fundvitit. Trafiku është rënduar ndjeshëm dhe lëvizj
Plane për fundjavë? Më parë mësoni si do të jetë moti Kjo fundjavë nuk pritet të jetë edhe aq favorizuese për ju që keni bërë plane për të dalë. Në dy ditët e ardhshme ven
Plane për fundjavë? Njihuni më parë me parashikimin e motit Kjo fundjavë nuk pritet të jetë edhe aq favorizuese për ju që keni bërë plane për të dalë. Në dy ditët e ardhshme ven
Shiu i prish planet Kombëtares, anulohet seanca stërvitore e pasdites Ndryshon përsëri plani i punës për ditën e sotme në ekipin kombëtar. Trajneri Edi Reja kishte vendosur që të bënte dy
Operohet Sanchez, mësohet sa do të mungojë Inter ka dalë me komunikatë zyrtare lidhur me gjendjen shëndetësore të Alexis Sanchez. "Alexis Sanchez shkoi në Barce
Sao Paolo mbulohet me blozë të zezë nga djegia e pyjeve të Amazonës (VIDEO) Një pasdite të ngjeshur në Brazil, banorët e Sao Paulo papritmas u gjetën të lënë në një errësirë të mirëfilltë. Rret
Diell i nxehtë paradite, zonat ku do të ketë vranësira gjatë pasdites Sipas MeteoAlb, kthjellimet mbizotërojnë në të gjithë Shqipërinë gjatë pjesës së parë të ditës. Por pjesa e dytë e ditë
Dita e nxehtë, surprizon moti gjatë pasdites Edhe sot, vendi ynë mbetet në ndikimin e masave ajrore të nxehta me origjinë afrikane duke diktuar mot të kthjellët dhe
Partizani mbërrin në Baku me optimizëm për kualifikimin (VIDEO) Skuadra e Partizanit ka mbërritur në Azerbajxhan për ndeshjen e kthimit të raundit të parë eliminator të Champions Leagu
Harrojeni plazhin edhe për sot, moti surprizon gjatë pasdites Sot priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet e vendit. Gjatë pasditeve në zona të kufizuara të qarqeve, reshjet mu
Vranësirat pushtojnë vendin, mësoni kur do nisin reshjet Dita e sotme do të shoqërohet nga reshje të dobëta dhe shtrëngata në formë rrufesh dhe breshër më tëpër gjatë pasdites.
Hiqeni nga mendja plazhin për sot, moti i paqëndrueshëm Në ditën e sotme pritet të ketë reshje të dobta uji, kryesisht të karakterit lokal. Ekziston mundësia që në zona shumë t
Moti për sot, çfarë pritet të ndodhë gjatë pasdites Gjatë ditës së sotme temperaturat e larta do të vazhdojnë të jenë të pranishme në vendin tonë. Por gjatë pasdites pri