999 rezultate për

pasdite

Paradite diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm Moti sot pritet të jetë me diell dhe vranësira lokale, ndërsa gjatë pasditës do të ketë mot jo të qëndrueshëm dhe kushte
Tragjike! Tatimorët i kërkojnë kasën fiskale, vetëvritet babai i dy fëmijëve Aksioni tatimor që ka ndërmarrë qeveria Shqiptare për të pajisur me kasa fiskale çdo biznes në vend, nuk ka shkaktuar ve
Senatorët italian sot në Kosovë Ditën e sotme pritet që një delegacion i senatorëve italianë nga Komisioni për Politika të Bashkimit Evropian të vizitoj
“Të kuqtë” si partizanët, s’kanë ku të flenë Trajneri i skuadrës së “demave”, Sulejman Starova, nuk ka dashur të flasë për ndeshjen e sotme ndaj Vllaznisë, por nuk k
Pasditen e sotme nënshkruhet Marrëveshja Kosovë-Mali i Zi për kufirin Marrëveshja për demarkacion me Malin e Zi do të nënshkruhet sot në Samitin e Vjenës. “Marrëveshja nënshkruhet sot në orë
Ozil kapet "mat", zbulohet lidhja me Miss Turqinë (FOTO LAJM) Mesut Ozil nuk është se po tregon shumë në fushën e lojës, por jashtë saj ai është i "tmerrshëm". Ylli i Arsenalit ësh
Paradite e nxehtë, pasdite me vranësira Pjesa e parë e ditës në Maqedoni do të jetë me diell, ndërsa në pjesën e dytë priten reshje lokale shiu, kryesisht në zo
Temperatura deri në 39 gradë, pasdite priten shira të rrëmbyeshëm Moti në Maqedoni do të vazhdojë të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, veçanërisht në gjysmën e parë të ditës. Në orët e p
Sot 38 gradë, nesër dhe pasnesër akoma më nxehtë Maqedonia do të pushtohet sot nga një mot i nxehtë, me termometrin që pritet të shënojë 38 gradë celcius. Në Shkup mo
Ja koha e duhur për të bërë ushtrime fizike Ushtrimet fizike janë një mënyrë e mirë për të mbajtur në formë trupin, prandaj është e rëndësishme që ju në çdo moment
PD: Rama po ushtron presion mbi elektoratin. Reagojnë blutë e Shkodrës Update- Policia e Shkodrës hedh poshtë deklaratat e Partisë Demokratike, për ushtrim dhune ndaj aktivistëve të saj. Lidh
Këshilli i Mandateve mblidhet pasdite për Kokëdhimën Rreth orës 18:00 të ditës së sotme do të mblidhet Këshilli për Rregulloren dhe Mandatet, për të shqyrtuar kërkesën e gru
Ja efektet e shëndetshme të gjumit të pasdites Gjumi i pasdites është një mënyrë e mirë për të pasur një memorie të mirë dhe për të qenë produktivë. Sipas një studi
Policia arreston 17 vjeçarin që vodhi lekët në një dyqan në Rrëshen Pas vjedhjes së xhiros ditore në një dyqan pasditen e djeshme në Rrëshen, uniformat blu kanë bërë të mundur në orët e pa
Makina përplas një 75 vjeçar në Elbasan Një 75 vjeçar ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore, si pasojë e përplasjes nga një mjet pasditen e djeshme. Aksident
Ndodh në Kosovë / Paradite futboll, pasdite martohet (FOTO LAJM) Ndodh edhe kështu: Liridon Syla, futbollist i Drenicës luajti futboll ditën kur do të martohej. Ai la për disa orë shtëp
Ekskluzive/ Kozeta Turishta: Ja pse u tërhoqa nga "Pasdite në Top Channel" (FOTO LAJM) UPDATE - Pas thashethemeve të krijuara dy ditë më parë në lidhje me largimin e moderatores Kozeta Turishta nga "Pasdite
Uli Hoeness futet sërish në burg Ish-presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness ka festuar natën e Krishtlindjeve me familjen e tij. Nga ora 09:30 e 25 dhj
Festat, yje e Liverpool vizitë speciale në spitalin e fëmijëve (FOTO LAJM) Kur jemi futur në atmosferën e festave të fundvitit futbollistët e Liverpool kanë menduar edhe për fëmijët, të cilët qën
Paradite pushim, pasdite pa punë, natën pa gjumë Nisem herët për rrugë jashtë Shkodre. Kontrolloj makinën mos ka ndonjë avari, se rrugë