999 rezultate për

pasdite

Mos bëni plane për në fundjavë! Moti ka surpriza të pakëndshme Nëse keni plane për nesër, ju bëjmë me dije se fundjava do të jetë e shoqëruar me shi. Sot pasdite (e premte, dt.18)
Mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme Moti për ditën e nesërme pritet të jetë pjesërisht me vranësira në zonat Veriore të vendit, ndërsa në Jug situata do jet
Shtrëngata dhe përmbytje, surprizat e motit gjatë pasdites së sotme (FOTO LAJM) Paraditja ishte me reshje të lehta shiu në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa situata pritet të ndryshojë gjatë orëve
Plane për nesër? Fillimisht mësoni si do të jetë moti Sot pasdite dhe nesër priten reshje të dobëta në të gjithë territorin. Sipas IGJEUM: Në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër
Shtrëngata dhe përmbytje, zbuloni zonat problematike të Shqipërisë për sot pasdite dhe nesër Reshjet e shiut do të vazhdojnë në të gjithë vendin edhe gjatë pasdites së sotme dhe ditës së nesërme. Siç thuhet në
Sot pritet stuhi në Maqedoni Edhe sot moti në Maqedoni pritet të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe erë që fryn nga veriu. Pasdite parashi
Sot priten reshje të dobëta në Kosovë Sot në Kosovë do të jetë mot me diell kurse pasdite, do të ketë reshje të shkurtra shiu. Temperaturat më të ulëta do
Shi por temperatura të larta, ky është moti për ditën e nesërme Reshjet e shiut do të jenë prezente gjatë pasdites së sotme dhe nesër në të gjithë Shqipërinë. Nga ana tjetër, mësoh
Nesër moti ka rezervuar surpriza, rikthehen shirat? Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë Ujit dhe Mjedisit parashikon që ditën e nesërme në territorin shqiptar të ketë një
Keni plane për nesër? Njihuni me parashikimin e motit Keni bërë plane për nesër? Nëse po, moti do t'ju favorizojë pasi pritet të jetë kohë e mirë, temperatura të larta dhe pa
Veshjet “chemisier”, modelet më të bukura të stinës Nëse veshja e zezë është në krye të veshjeve të garderobës femërore, është një tjetër që meriton absolutisht hapësirë në
Futini xhaketat në dollap, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Ditët me diell do të vazhdojnë edhe gjatë kësaj jave. Ndërsa ishte parashikuar që sot se në zona të ndryshme të vendit t
IGJEUM: Filloi ulja e rrezikut të përmbytjeve në Shkodër Nga llogaritjet hidrologjike të IGJEUM-it, rezulton se në lumenjtë Drin, Buna dhe Liqenin e Shkodrës do të ketë rënie të
Pasdite priten reshje të mëdha në Maqedoni Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa male reshjet do të jenë të borës. Resh
Bëhuni gati për një fundjavë pranvere! Ky do të jetë moti për sot dhe nesër Dita e sotme ka nisur si një ditë vere, me temperatura të larta dhe diell në të gjithë vendin. Kjo situatë pritet të
Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur, shkon në Top Channel Stafi i "Portokalli" paralajmëroi se këtë sezon do të vinte në skenë personazhe të njohur të ekranit. Pikërisht Rezar
Konflikt mes Ramës dhe Xhafajt për 613 kg kokainë: Çfarë ndodhi pasditen e djeshme Kur të gjithë po festonin në polici për kapjen e një sasie rekord kokaine në Durrës, një përplasje në distancë ishte duk
Pse duhet ta kërkojmë të keqen edhe në lumturinë që na e jep bora?! Entela Resuli Sot pasdite në Tiranë ra borë. Nuk ndodh shpesh që kryeqyteti të zbardhet nga reshjet e saj. Ndaj shumë
Ngrica, përmbytje dhe dëborë: Çfarë do të ndodhë nga i ftohti siberian në Shqipëri Sot pasdite dhe nesër në shumicën e qarqeve priten reshje mesatare, ndërsa në Vlorë dhe Gjirokastër intensive njofton IG
Reshje shiu apo dëborë? Ky është moti për nesër Instituti i Gjoeshkencave njoftoi se sot pasdite, të dielën e 28 janarit dhe nesër, nuk priten reshje në të gjithë terri