999 rezultate për

pasdite

Nis vjeshta, ja kur fillon shiu në Shqipëri Të dielën pasdite nuk priten reshje, njoftoi IGJEUM. Ndërsa të hënën pasdite priten reshje të dobëta e lokalisht mes
Vazhdoni pushimet! Moti ka lajme të mira për ju Sipas parashikimit të motit Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat këto ditë do të vazhdo
Rikthehet vera, ja çfarë parashikon moti për javën që po vjen Sipas parashikimit të motit Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat do të jenë të larta ed
Të gjithë e bëjnë në verë, a është i mirë gjumi i pasdites Studime të ndryshme janë publikuar lidhur me dremitjen e pasdites dhe rolin që ajo ka në organizmin tonë, ku nuk kanë mu
Reshjet pushtojnë vendin, si do të jetë moti gjatë pasdites E hëna ka nisur me reshje në një pjesë të mirë të vendit dhe kështu pritet të vijojë. IGJEUM ben me dije se nuk përj
Ky është orari ideal për të postuar që të keni më shumë like e komente Doni të merrni më shumë like dhe komente? Ndiqini këto orare dhe çdo gjë do të ndryshojë për mirë. CoSchelude ka real
Bieta Sulo tregon për herë të parë emisionin e ri Muajin e kaluar u tha se moderatorja e re e “Pasdite në Top Channel” do të jetë Bieta Sulo. Por vetëm pak orë më parë, n
Ulen prap temperaturat, ky është moti për ditën e nesërme Sot pasdite dhe nesër priten reshje të dobëta në disa qarqe të vendit, njofton IGJEUM, me ndonjë rrebesh të shkurtër, më
Pini kafe pasdite? Ka ardhur koha t'i jepni fund Kafja është e rëndësishme për shumë persona të cilët e kanë bërë atë pjesë të rutinës së tyre të përditshme dhe aq më te
Bulevardi i ri i Tiranës, projekti vazhdon. Shëtitore gjatë pasdites Tirana është një ndër vendet ideale ku vlerat kulturore tradicionale janë ndërthurur me ato moderne. Kjo duket si në ark
Reshjet pushtojnë vendin, si do të jetë moti sot dhe nesër Reshjet e shiut janë duke rënë në një pjesë të mirë të vendit, sidomos në jug dhe jug-lindje, por situata pritet të vijo
Nesër rekord temperaturash, kujdes nga zjarret Rreziku nga zjarret ne pyje do tё jetё mё i lartё gjatё ditës sё nesërme, raporton I
Moti merr kthesën e madhe, ja çfarë pritet të ndodhë nesër Pasditen e sotme dhe nesër priten reshje shiu në të gjithë Shqipërinë. Sipas parashikimit të motit të bërë nga Instit
Përfaqësuesit e Modric në Milano, çfarë po nodh me lojtarin (FOTO LAJM) Luka Modric tek Interi nuk është thjesht një hipotezë e merkatos, por transferimi i bujshëm po shkon drejt finalizimit.
Keni nesër plane për plazh, mos u nisni pa e lexuar këtë lajm Instituti i Gjeoshkencave në Shqipëri raporton se moti këtë pasdite do të jetë me reshje në thuajse të gjithë territorin
Lajme të këqija: Ky është parashikimi i motit për nesër Të enjten pasdite dhe nesër, të premten, priten në përgjithësi, reshje lokale të dobëta shiu. Reshjet mund të prekin
Emër shumë i njohur, kjo është prezantuesja e re e "Pasdite në Top Channel" Moderatorja Jonida Shehu u rikthye në Top Channel për një emision të ri por duke lënë kështu vendin e lirë për drejtimin
Artistët e qytetarët nisin protestën kundër shembjes së Teatrit (VIDEO) Protesta kundër shembjes së Teatrit ka nisur fuqishëm këtë pasdite. Qytetarët dhe artistët janë mbledhur këtë pasdite
S'do mungojë shiu, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Sipas Institutit të Gjeoshkencave, sot pasdite dhe nesër, e enjte, 12 korrik, priten reshje të dobëta ose lokalisht të d
Vera "harron" Shqipërinë, çfarë ndodh me motin sot pasdite dhe nesër Vazhdon të jetë situatë e paqëndrueshme nga moti. Sipas parashikimit të bërë nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë