999 rezultate për

pasdite

Konkurrente në pasdite, Bieta Sulo flet për Rudina Magjistarin Bieta Sulo ka moderuar këtë sezon emisionin "Ftesë në 5" i cili transmetohet në të njëjtin orar me emisionin e Rudina Ma
Moti sjell surpriza, çfarë pritet sot pasdite dhe nesër Koha do të vazhdojë të jetë me diell dhe temperatura të larta edhe gjatë pasdites së sotme dhe nesër. Kështu bëhen të
Bëhuni gati, nesër nisin reshjet e borës (TABELA) Edhe pse në zonat e ulëta temperaturat kanë qenë normale për muajin dhe stinën, duket se reshjet e dëborës do të nisin.
A "vdisni" edhe ju për gjumin e pasdites? Shkenca thotë "përsenë" Njerëzit ndahen në dy kategori: Ata që duan të marrin një sy gjumë pasdite dhe ata që e shmangin atë. Por e ka një shpje
Bëhuni gati, ja kur nis vjeshta e vërtetë Pavarësisht se kemi hyrë në muajin e dytë të vjeshtës, moti ka qënë kryesisht i qëndrueshëm dhe i ngrohtë me përjashtim
Nis vjeshta, ja kur fillon shiu në Shqipëri Të dielën pasdite nuk priten reshje, njoftoi IGJEUM. Ndërsa të hënën pasdite priten reshje të dobëta e lokalisht mes
Vazhdoni pushimet! Moti ka lajme të mira për ju Sipas parashikimit të motit Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat këto ditë do të vazhdo
Rikthehet vera, ja çfarë parashikon moti për javën që po vjen Sipas parashikimit të motit Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat do të jenë të larta ed
Të gjithë e bëjnë në verë, a është i mirë gjumi i pasdites Studime të ndryshme janë publikuar lidhur me dremitjen e pasdites dhe rolin që ajo ka në organizmin tonë, ku nuk kanë mu
Reshjet pushtojnë vendin, si do të jetë moti gjatë pasdites E hëna ka nisur me reshje në një pjesë të mirë të vendit dhe kështu pritet të vijojë. IGJEUM ben me dije se nuk përj
Ky është orari ideal për të postuar që të keni më shumë like e komente Doni të merrni më shumë like dhe komente? Ndiqini këto orare dhe çdo gjë do të ndryshojë për mirë. CoSchelude ka real
Bieta Sulo tregon për herë të parë emisionin e ri Muajin e kaluar u tha se moderatorja e re e “Pasdite në Top Channel” do të jetë Bieta Sulo. Por vetëm pak orë më parë, n
Ulen prap temperaturat, ky është moti për ditën e nesërme Sot pasdite dhe nesër priten reshje të dobëta në disa qarqe të vendit, njofton IGJEUM, me ndonjë rrebesh të shkurtër, më
Pini kafe pasdite? Ka ardhur koha t'i jepni fund Kafja është e rëndësishme për shumë persona të cilët e kanë bërë atë pjesë të rutinës së tyre të përditshme dhe aq më te
Bulevardi i ri i Tiranës, projekti vazhdon. Shëtitore gjatë pasdites Tirana është një ndër vendet ideale ku vlerat kulturore tradicionale janë ndërthurur me ato moderne. Kjo duket si në ark
Reshjet pushtojnë vendin, si do të jetë moti sot dhe nesër Reshjet e shiut janë duke rënë në një pjesë të mirë të vendit, sidomos në jug dhe jug-lindje, por situata pritet të vijo
Nesër rekord temperaturash, kujdes nga zjarret Rreziku nga zjarret ne pyje do tё jetё mё i lartё gjatё ditës sё nesërme, raporton I
Moti merr kthesën e madhe, ja çfarë pritet të ndodhë nesër Pasditen e sotme dhe nesër priten reshje shiu në të gjithë Shqipërinë. Sipas parashikimit të motit të bërë nga Instit
Përfaqësuesit e Modric në Milano, çfarë po nodh me lojtarin (FOTO LAJM) Luka Modric tek Interi nuk është thjesht një hipotezë e merkatos, por transferimi i bujshëm po shkon drejt finalizimit.
Keni nesër plane për plazh, mos u nisni pa e lexuar këtë lajm Instituti i Gjeoshkencave në Shqipëri raporton se moti këtë pasdite do të jetë me reshje në thuajse të gjithë territorin