999 rezultate për

pasdite

Deputetja në Maqedoni infektohet me COVID-19 Deputetja dhe ish-zëvendësministrja plotësuese në e MPB-së në Qeverinë teknike në Maqedoninë e Veriut, Sllavjanka Petrov
Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, plagoset një person? Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur në Vlorë, pasditen e sotme. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e
Paradite vranësira, pasdite çel koha Sipas MeteoAlb, kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në vendin tonë gjatë paradites, ku më të sh
Vranësira dhe shira, por çfarë ndryshon pasdite Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe shira të izoluar mbizotërojnë kushtet e motit në vendin tonë deri në mesditë. Por pasdi
Aksident i rëndë në Berat, 3 persona të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Berat ku kanë mbetur të lënduar 3 persona. Ngjarja ndodhi pasdite
Ibrahimovic zyrtarizon numrin që do mbajë në fanellë (FOTO LAJM) Më në fund Zlatan Ibrahimovic ka firmosur kontratën me Milanin. Sulmuesi suedez ka sigluar akordin e ri deri në fund
Përkeqësohet situata te Barcelona, Umtiti thyen karantinën dhe nuk paraqitet për testet PCR Samuel Umtiti ishte një mungesë e papritur në testimet e PCR në terrenin e stërvitjes në Barcelonë të dielën. Francez
Moti nuk po e ndan mendjen, çfarë do ndodhë sot pasdite Sipas MeteoAlb: Paraditja paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në territorin shqiptar. Por mesdita dhe pas
Do shkriheni së qeshuri, Evi Reç ndan prapaskenat e emisionit të përditshëm (VIDEO) Në mbyllje të sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojë të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale
"U hodh vetë", lihet në burg 47 vjeçari që tentoi të vriste ish-bashkëshorten Gjykata e Fierit ka vendosur masën “Arrest me Burg ” për 47 vjeçarin Saimir Rrapollari i cili pasditen e 25 korrikut keq
Plane për pushime këtë fundjavë, moti ndryshon faqe Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike në Maqedoninë e Veriut (DPHM) paralajmëron se nga nesër pasdite do të ketë zhvill
Moti për nesër: Reshje shiu dhe ulje temperaturash! Sot pasdite (e martë, dt.14) dhe nesër (e mërkurë, dt.15), priten reshje të dobëta apo lokale të dobëta në shumicën e qa
MOTI/ Bëhuni gati e ikni për plazh këtë fundjavë (FOTO LAJM) Fundjava do të ketë mot kryesisht të kthjellët e vranësira në zhvillim në orët e mesditës. Në Alpe dhe përgjatë reli
Nesër plane për në plazh? Temperatura të larta deri në 35 gradë Sot pasdite (e enjte, dt. 09) dhe nesër (e premte, dt. 10) nuk priten reshje. TEMPERATURAT Nesër (e premte, dt. 10
Do të largohet nga emisioni pasdites? Reagon Rudina Magjistari (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se moderatorja e njohur, Rudina Magjistari nuk do ta drejtojë
Nëse keni plane për plazh mendojeni edhe njëherë, nesër reshje shiu dhe rrufe Sot pasdite (e mërkurë, dt. 24) dhe nesër (e enjte, dt. 25) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet. Në qarqet Dibër
Ç'të bësh dhe ç'të shmangësh? 7 rregullat e arta për një gjumë të mirë dhe të qetë Nëse keni probleme me gjumin ose vuani nga pagjumësia, duhet të kuptoni se ka disa gjëra që ndikojnë. Me siguri disa pre
Sizmologu i njohur zbulon pse u ndje aq shumë tërmeti i pasdites: I cekët Sizmologu i njohur Rrapo Ormeni thotë se lëkundja e sotme e tërmeti është normale dhe nuk ka arsye për panik. Sipas t
EMRI/ Ndërron jetë i riu që u aksidentua me motor këtë pasdite Ka ndërruar jetë i riu që u përplas me motor në autostradën Laç-Fushë Krujë. Policia njofton se Luan Kola, banues në
Një javë qershori me shi, si do të jenë temperaturat Fundjava me mot të ngrohtë dhe të ndryshueshëm, diell dhe vransira, mundësi edhe për reshje lokale shiu me bubullima.