999 rezultate për

pasardhesin

Napoli gjen pasardhësin e Lavezzit (VIDEO) Me Ezequiel Lavezzi gjithmonë dhe më larg Napolit presidenti Aurelio De Laurentiis po mendon për zëvëndësuesin e tij. Si
Malaui, vdes presidenti Mutharika Presidenti i Malauit Bingu wa Mutharika ka vdekur si pasojë e një ataku kardiak ku sipas njoftimit zyrtar ai u dërgua në
Juventus gjen pasardhësin e Pirlos (VIDEO) Vetëm dje, Daniele Delli Carri, Drejtori Sportiv i Pescara, deklaroi se Marco Verratti kërkohet dhe ndiqet nga shumë klu
3 kandidatë për pasardhësin e Casillas (FOTO LAJM) Është edhe portieri 21 -vjeçar i Arsenal, Wojciech Szczesny kandidat serioz për të qënë pasardhës i Iker Casillas në por
Hannover 96 gjen pasardhësin shqiptar të Altin Lalës Drejtuesit e skuadrës gjermane, Hanover 96, kanë shprehur interesim të transferojnë në janar mesfushorin shqiptar me ori
Bayern Mynih "prenoton" pasardhësin e Robben (VIDEO) Të flasësh që tani për pasardhësin e Arjen Robben, që është vetëm 27-vjeç, është disi e ekzagjeruar. Por Bayern Mynih ës
Juventus gjen pasardhësin e Pavel Nedved (VIDEO) Kombësia çeke, flokë biond dhe të gjatë dhe e majtë e frikshme: shumë e lehtë për të krahasuar Petr Jiraçek me Pavel Ned
Milani gjen pasardhësin e Van Bommel (VIDEO) Dje Drejtori i Përgjithshëm i Milanit, Ariedo Braida, ka ndjekur nga afër ndeshjen e kampionatit brazilian mes Corinthia
Juven kërkon "pasardhësin" e Buffon Nikola Leali konsiderohet si jë prej talenteve më të medhenjë të futbollit italian, madje është quajtur si pasardhës i G
Ujkani ndër më të mirët Samir Ujkani që është në huazim tek skuadra e Novarës nga ekipi sicilian Palermo është duke kaluar një kohë shumë të mir
Barcelona gjene pasardhesin e Ronaldinjos (video) Quhet Muhammed Demirxhi dhe eshte vetem 12 vjec. Presidenti i Barcelones e quan Muhammedin, "Talenti me i madh i shekull