999 rezultate për

pasardhesin

8 emrat për pasardhësin e Tevez (FOTO LAJM) Carlos Tevez është gjithmonë e më pranë largimit nga Juventusi, me Boca Juniors, Atletico Madrid dhe PSG në pole-positio
Irina gjen pasardhësin e CR7-ës? (FOTO LAJM) Bradley Cooper është fotografuar në një takim special në Broadway me supermodelen Irina Shayk. Ylli i "American Sniper"
Tevez pranë lamtumirës, Juve gjen pasardhësin Duket si një rrufe në qiell të hapur, por nuk është kështu, sepse Carlos Tevez e ka përsëritur disa herë se dëshiron të
Real Madrid, 2 emra për pasardhësin e Ancelottit (FOTO LAJM) Dështimet në ndeshjet e fundit i kanë lëkundur pozitat e Carlo Ancelottit në stolin e Real Madrid. Edhe pse i solli skua
Juventus gjen pasardhësin e Paul Pogba (VIDEO) Merkatoja e janarit ka pak ditë që është mbyllur por Juventusi ka filluar të mendoj që tani për merkaton e verës. Sipas
Juventus gjen pasardhësin e Pogba (VIDEO) Juventusi ka gjetur Pogbanë e ri. Quhet Gerson, është brazilian dhe ka lindur në vitin 1997. Klubi bardhezi e ka bllokua
Pogba "çmend" City-n, gati 62 milionë euro Ofertë marramendëse nga Anglia për mesfushorin e Juventusit, Paul Pogba. Manchester City, përveç biletës së kualifikimit
Ronaldinho prezanton pasardhësin e tij, ja djali Joao (FOTO LAJM) Ronaldinho prezanton pasardhësin e tij. Ylli brazilian ka postuar në Twitter foto të djalit të Joao, duke demostruar edh
Juventus "prenoton" pasardhësin e Pogba (VIDEO) Mediat në Argjentinë janë të sigurta: blerja e re e Juventusit për të përforcuar mesfushën do të jetë talenti i Boca Jun
HTC prezanton pasardhësin e Desire 816 (FOTO-LAJM) HTC prezanton pasardhësin e Desire 816. Bëhet fjalë për HTC Desire 820 i cili është smartfoni i parë më çipin Qualcom Sn
Milan, dy emra për pasardhësin e Balotellit (FOTO-LAJM) Sulmuesi spanjoll i Chelsea-it Fernando Torres dhe kamerunasi Samuel Eto’o, i cili momentalisht është pa kontratë, janë
Audi prezanton pasardhësin e Audi A8 (FOTO-LAJM Audi prezanton paasardhësin e Audi A8. Bëhet fjalë për konceptin A9 i cili është dizajnuar duke përdorur stilet dizajnue
Katër kandidatë për pasardhësin e Contes (FOTO-LAJM) Zinedine Zidane, Massimiliano Allegri, Roberto Mancini dhe Luciano Spalletti, janë katër kandidatët të cilët garojnë në
Real Madrid gjen pasardhësin e Moratas (VIDEO) Real Madrid po punon për të gjetur pasardhësin e Alvaro Moratas, një sinjal i fortë ky edhe për Juventusin që interesohe
4 kandidatë për pasuesin e Martinos (FOTO LAJM) Eleminimi në Champions League, humbja me Granadan në kampionat dhe së fundmi mposhtja në finalen e Copa del Rey nga Real
Juve, 4 kandidatë për të pasardhësin e Contes (FOTO LAJM) Juventus është duke punuar për rinovimin e Antonio Contes, por nuk po anashkalohet as hipoteza e gjetjes së një tekniku
Borussia kërkon pasardhësin e Lewandowskit (FOTO LAJM) Vijon të jetë ende e gjatë lista e zëvendësuesve të Robert Lewandowskit tek Borussia Dortmund, e cila po punon për të bë
Milani gjen pasardhësin e Balotellit (VIDEO) Nëse Mario Balotelli duhet të largohet në fund të sezonit është Luis Muriel ai që pritet ta zëvëndësojë. Ky është lajmi
Barça: 5 kandidatë për të zëvëndësuar Puyol (FOTO LAJM) E përditshmja sportive katalanase "Sport" i dedikon faqen e saj të parë merkatos së Barcelonës. Me Carles Puyol, kapiten
Monaco gjen pasardhësin e Falcaos (VIDEO) Dimitar Berbatov gjatë ditës pritet t’i bashkohet Monacos – njofton Daily Mail. Me Radamel Falcaon e dëmtuar, klubi fran