999 rezultate për

pasaporte

Ana Kabashi: Dua pasaportë shqiptare Së fundmi kërkesat për të qenë shtetas shqiptar janë shtuar shumë. Tashmë listës së gjatë i është shtuar edhe një këngët
Fitorja e parë, pse gjykata ia ktheu pasaportën Tahirit Ditën e djeshme Saimir Tahiri korri fitoren e parë mbi akuzat e rëndë të cilat ai i ka mohuar bashkë me avokatin e tij.
25 vjeçarja kapet me pasaportë fallco në Rinas, përfundon në pranga Një vajzë e re vetëm 25 vjec është arrestuar në aeroportin e Rinasit pasi është kapur me një pasaportë e një kartë shën
Nëna e Florencit rrëfen bisedën e fundit me të: Nuk ka pasaportë, telefonin ia kanë fshehur Laureta Beqiri, nëna e Florenc Beqirit, 23-vjeçarit nga Shkodra, ka folur në kulmin e dhimbjes së saj për fatkeqësinë që
Britania merr pasaportën e saj tradicionale, shihni si duket (FOTO LAJM) Pasaporta tradicionale blu britanike do të rikthehet pas Brexit në një masë për të rimarrë 'identitetin kombëtar'. Do
Tahiri nuk dorëzohet, shkon në Apel për bllokimin e pasaportës Pak ditë me parë Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi të bllokojë pasaportën e ish-ministrit të Brendshëm Saimri Tahiri.
Një votues në Istog lejohet të votojë me pasaportë të ish-Jugosllavisë Procesi i votimit për të parin e Istogut vazhdon të rrjedhë normalisht dhe qytetarët vazhdojnë të votojnë të pa penguar.
Dreshaj harron pasaportën, del pa votuar Kandidati i AAK-së për kryetar të Komunës së Istogut, Gani Dreshaj, ka shkuar për të votuar por nuk e ka marrë me vete p
Dëshmia e plotë e Tahirit në gjyq: Mos ma bllokoni pasaportën Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka dalë ditën e djeshme para Gjykatës së Krimeve të Rënda për t’u njohur me masë
Sportiv e i qeshur, si e priti Tahiri vendimin për bllokimin e pasaportës (VIDEO) Ish-ministri i Brendshem Saimir Tahirit iu hoq sot pasaporta me vendim të Gjykatës së Krimeve të Rënda. Sipas Tahiri
Fundosi edhe Ermal Hoxhën, kjo është gjyqtarja që i bllokoi pasaportën Tahirit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Gjykata e Krimeve të Rënda i bllokoi pasaportën ish-ministrit të Brendshëm Siamir Tahiri. Por kush
Rëndohet situata e Tahirit, faktet e reja çojnë në bllokimin e pasaportës Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri nuk do të mund të udhëtojë më jashtë vendit pa marrë leje fillimisht nga Gjykata
Gazetari flet për pashaportën e Tahirit, tregon prokurorin që e ka në dorëzim Gjykata i ka bllokuar pasaportën Saimir Tahirit duke ndaluar kështu edhe daljen e tij jashtë territorit të Republikës së
Bllokimi i pasaportës së Tahirit, reagon avokati Maks Haxhia Avokati mbrojtës i Saimir Tahirit, Maks Haxhia ka reaguar sot vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për t’i bllokuar
Me pasaportë të Maqedonisë mund të punoni në Gjermani, Norvegji dhe Suedi Tani është e lehtë të gjesh punë në Gjermani, Suedi dhe Norvegji, edhe atë me pasaportë të Maqedonisë. Nëse vizitoni faq
Ashtu si edhe Ramën, gjermanët bëjnë për ujë të ftohtë zyrtarin grek në kufi Edi Rama nuk është i vetmi zyrtar i lartë që i kontrollojnë imtësisht pasaportën në kufijtë e zonës shengen. Me të n
Denoncoi humbjen e pasaportës, qytetarit i dalin të palarat Denoncimi për humbjen e passaportës nga një qytetar ka zbuluar në fakt dicka krejt tjetër. Pas verifikimeve rezultoi
Tahiri largohet nga Shqipëria, Prokuroria sqaron pse nuk ja bllokoi pasaportën Lajmi se Saimir Tahiri është larguar drejt Gjermanisë për shkak të operacionit që babai i tij do kryente dhe pritet që t
Nikola Gruevski mbetet pa pasaportë Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski do vazhdojë të mbetet pa pasaportë. Gjykata Apelit nuk pranoi për bazë fte
S'ka kriminel në botë që e falsifikon këtë pasaportë, arsyeja do t'ju habisë Thuhet se fuqia e një pasaporte matet me numrin e vendeve në të cilat mund të udhëtohet me të, pa aplikuar për viza.