999 rezultate për

pasaporte

Nuk pritej nga Fero, sapo të marrë pasaportën gjermane s'do të flasë më as shqip (FOTO LAJM) Reperi Fero po qëndron i izoluar në Gjermani gjatë këtyre ditëve të emergjencës Covid-19, ndërsa partnerja e tij Arbenit
Tentoi të udhëtonte drejt Zvicrës me pasaportë false, kapet në Rinas i huaji Policia e Tiranës ka vijuar punën në drejtim të parandalimit dhe goditjes së paligjshmërisë. Finalizohet operacioni p
Arrestohet nga policia turku, tentoi të largohej me pasaportë bullgare Njw shtwtas turk,Ibrahim Yakar është kapur nga policia në Durrës. Mësohet se Yakar ishte me pasaportë bullgare, të ci
I miqësuar me gardianët, Ronaldinho "u bën zbor" të burgosurve (VIDEO) Teksa është arrestuar dhe dërguar në burg për udhëtim me pasaportë të falsifikuar, Ronaldinjo i argëtoi të gjithë të bur
Përvec pasaportës, Ronaldinho po hetohet edhe për krime të tjera Ronaldinho, ish-ylli i futbollit që luajti për Brazilin dhe Barcelonën që po mbahet në një burg në Paraguaj për përdorim
Avokati i Ronaldinhos: Ai është budalla, nuk e dinte që kishte pasaportë të falsifikuar Avokati i vet mbrojtës, Adolfo Marín e ka quajtur Ronaldinhon budalla, duke thënë se legjenda braziliane nuk e dinte se
Falsifikim i pasaportës, Ronaldinho mund të dëbohet me kaq vite burg Një nga futbollistët më të mirë të dekadës së parë të shëkullit të 21 është arrestuar në Paraguai paraditen e së premte
U kap me pasaportë false, merret vendimi për Ronaldinhon Dita e djeshme nuk ishte aspak pozitive për Ronaldinho. Legjenda braziliane fluturoi drejt Paraguait për disa punë perso
U kap me pasaportë të falsifikuar, dalin pamjet e arrestimit të Ronaldinhos (FOTO & VIDEO) Ronaldinho dhe vëllai i tij, Robert Asis janë arrestuar ditën e djeshme në Paraguai, për hyrjen në këtë vend me pasaport
Shkup, arrestohet një qytetar nga Kosova Ministria për punë të brendshme raportoi se ka arrestuar 26 vjeçarin nga Kosova. I arrestuari 26 vjeçar kishte shfryt
Policia arreston një ganez në Rinas, tentoi udhëtimin drejt BE-së me pasaportën të ngjashme Arrestohet 24-vjeçari ganez, tentoi të kalojë kufirin me dokument me ngjashmëri. Policia Kufitare në Rinas ka goditur
Liridon Krasniqi merr pasaportën e Malajzisë, pritet të përfaqësojë kombëtaren aziatike Ylli Kosovar, Liridon Krasniqi është pajisur më pashaportën e Malajzisë mëngjesin e sotëm. Futbollisti nga Vitia që ë
I grisi pasaportën për në Wuhan, qeni i shpëtoi jetën pronares nga virusi vdekjeprurës Një qenush duket se i ka shpëtuar jetën pronares së tij dhe ka shmangur infektimin e saj nga koronavirusi. Si e ka bërë
Shakohoxha: Ky futbollist nga Kosova ka luajtur me pasaportë false për Shqipërinë (FOTO LAJM) Komentatori i njohur shqiptar, Dritan Shakohoxha ka zbuluar një rast të jashtëzakonshëm që ka ndodhur dekada më parë në
Kjo është fuqia e pasaportës së Maqedonisë së Veriut Maqedonia e Veriut është në vendin e 47-të në botë për nga fuqia e pasaportës, ndërsa qytetarët e saj mund të udhëtojnë
Tentoi të kalonte kufirin me pasaportë false, kapet 53 vjeçari i shpallur në kërkim Pas një tentative për të kaluar kufirin përmes Qafe-Thanës, policia ka arrestuar 53 vjeçarin Gjon Caushi. 53 vjeçari ish
E kërkonte daja me pasaportë në dorë, 15-vjeçarja gjendet në morgun e spitalit Një vajzë e mitur është gjetur e pajetë. Viktima është identifikuar si 15-vjeçarja, Drita Cakoni, ndërsa trupi i saj
The Guardian: Rama i gatshëm për t’ju dhënë pasaportë shqiptare kriminelëve Në Londër, në një hotel me pesë yje është mbajtur një aktivitet, organizuar me synimin e promovimit të shitjes së atyre
Nëna i fsheh pasaportën të birit, i riu do të ikë sa më parë nga Shqipëria Fenomeni i të rinjve që dëshirojnë të largohen jashtë kufive të Shqipërisë ka prekur pothuajse gjithë familjet shqiptare
Aro Muric ngel në aeroport, kishte harruar pasaportën në avion Lojtarët dhe stafi i kombëtares së Kosovës sot kanë filluar të mblidhen në Prishtinë – për të filluar stërvitjet para nd