999 rezultate për

pasaporte

Arrestohet një 27-vjeçare iraniane në Shqipëri Policia ka vënë në pranga një 27-vjeçare iraniane që akuzohet se po qarkullonte me pasaportë të falsifikuar. E reja d
Mos shkoni më në polici, këto janë rregullat e reja nëse ju duhet pasaporta Duke filluar nga dita e nesërme, të gjithë personat që duan të aplikojnë për pasaportë nuk e kanë më të domosdoshme të s
Një i huaj paraqitet në Qafë Thanë me pasaportë false Policia Kufitare e Qafë Thanës ka vënë në pranga një person, pasi tentoi të dilte nga Shqipëria me pasaportë të dyshuar
Hetuesit e zbulojnë, Suarez i kishte të gatshme përgjigjet për testin e pasaportës italiane (FOTO LAJM) Shtetësia italiane e Luis Suarez u mor përmes një mashtrimi. Kjo është ajo që një hetim nga Guardia di Finanza dhe Pr
Suarez kalon me sukses provimin dhe merr pasaportën, tifozët: Eja te Juve Luis Suarez ka marrë pasaportën italiane. Pas stërvitjes në mëngjes me Barcelonën, Luis Suarez mbe
Suarez zbarkon në Itali (VIDEO) Luis Suarez do t’i nënshtrohet testit të gjuhës italiane për t’u pajisur me pasaportë italiane. Luis Suarez ka mbërri
Juventus në avantazh për Suarez, sulmuesi udhëton në Perugia për pasaportën (VIDEO) Luis Suarez i cili duket se ka përfunduar jashtë radarit të Juventusit, tani ai është nisur për në Perugia teksa nesër d
Emocionuese, momenti kur Sabri Fejzullahu merr pasaportën shqiptare (VIDEO) Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu ka marrë sot nënshtetësinë shqiptare me dekret të Presidentit të Republikës, Ilir Me
Probleme me pasaportën, bllokohet transferimi i Suarez te Juventus? Luis Suarez mund të largohet nga Barcelona drejt Juventusit. Sulmuesi nuk është më pjesë e planeve të teknikut Ronald Ko
Fifi ka një kërkesë publike për Metën: E dua sa më s'ka! (FOTO LAJM) "E dua sa më s'ka pasaportën me shqiponjë..." Këngëtarja e njohur nga Kosova, Filloreta Raci, e njohur me emrin e art
Udhëtarët e infektuar me COVID-19 po lëvizin nga Maqedonia në Finlandë Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut bëri të ditur se ka kërkuar nga autoritetet në Finlandë të dhëna shtesë
Nuk mund të mbanin pasaportë dhe as taka të larta, të drejtat që i mohoheshin dikur grave 1920-ta iu dha disa të drejta grave gjatë, siç është liria e votimit dhe e tokës, por shumë ligje dhe rregulla që duken
Në sa vende mund të udhëtohet pa viza me pasaportën shqiptare, maqedonase e atë kosovare Me pasaportën e Maqedonisë së Veriut, pa viza mund të udhëtohet në 124 vende. Henley % Partners, pasaportën e Maqedon
Momenti rrëqethës, i moshuari puth pasaportën shqiptare që iu mohua në komunizëm (VIDEO) Një i moshuar i ka prekur të gjithë me gjestin që ka bërë kur ka marrë pasaportën shqiptare. Të moshuarit iu mohua shtet
Njoftim për emigrantët në Greqi, kur mund të aplikoni për pasaportë dhe kartë identiteti Njoftim për emigrantët në Greqi, ja kur mund të aplikoni për pasaportë dhe kartë identiteti Ambasada shqiptare në Ath
Denoncimi në ambasadën shqiptare: Zhvatje alla-shqiptare, si është rritur çmimi i pasaportës "O shtet ku je…Edhe 6.8 euro të tjera në kurriz të emigrantëve shqiptarë. Kjo është një vjedhje moderne, akoma nuk u ngo
Fluks në Kakavijë, policia bën njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët pa pasaportë Në pikën doganore të Kakavijës ka patur fluks lëvizjesh. Gjatë 24 orëve të fundit, kanë hyrë në Shqipëri rreth 526 shtet
Mos shkoni tek zyrat, nga tani aplikoni online për pasaportën dhe kartën e identitetit Qytetarët që duan të nxjerrin pasaportë apo kartë identiteti mund të aplikojnë online, pa pasur nevojë të shkojnë në spo
Mediat braziliane zbulojnë arsyen pse Ronaldinjo shkoi në Paraguaj me pasaportë të falsifikuar Gati 2 muaj pasi ish-futbollisti brazilian Ronaldinjo u arrestua në Paraguaj për kalim kufiri me pasaporta të falsifikua
Nuk pritej nga Fero, sapo të marrë pasaportën gjermane s'do të flasë më as shqip (FOTO LAJM) Reperi Fero po qëndron i izoluar në Gjermani gjatë këtyre ditëve të emergjencës Covid-19, ndërsa partnerja e tij Arbenit