999 rezultate për

pasaporta

Lila sulmon Gent Cakajn për pasaportat: Na dekoruan, pastaj na ç'dekoruan Andi Lila, futbollisti i Tiranës dhe njëherazi kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, tregoi në emisionin "Procesi Spor
Do të aplikoni për karta ID ose pasaporta biometrike? Ja njoftimi i rëndësishëm Zyrat e aplikimit për ID e pasaporta biometrike do të jenë të hapura edhe të shtunën në të gjithë vendin. Zv.ministrj
Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Kosova ndërmerr vendimin drastik, pengon përdorimin e pasaportave serbe Ndryshe nga vendimi për taksat, që u njoftua dhe u arsyetua me synime politike, ky vendim i qeverisë së Kosovës erdhi pa
Provokon politikani serb: Kosova nuk është shtet, atje shkojmë pa pasaporta Kryetari i ashtuquajturës Komision Parlamentar për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar sot se qy
Ronaldinho i mbytur në borxhe, s’e lejojnë të largohet nga Brazili Ronaldinho nuk ka ditur ta menaxhojë pasurinë e tij pas tërheqjes nga futbollit. Futbollisti, i cili u bë një nga më
Rekord në Ballkan: 390 mijë shqiptarë kanë marrë një pasaportë të BE (FOTO LAJM) Dikur ata ishin thjesht emigrantë. Tashmë shumë prej të ikurve në fillim të viteve ’90, apo dhe më pas, janë bërë qyteta
Ju mbaron pasaporta në fundvit, kështu duhet të veproni Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka dhënë ditën e sotme një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata persona pasapor
Qindra dokumente të falsifikuara dhe mijëra euro, arrestohet "koka" shqiptare në Greqi (FOTO LAJM) Një shqiptar 50 vjeçar, është arrestuar nga Policia greke në Ilioupoli për falsifikim dokumentesh, pranimin dhe hedhjen
Gjyqtarët padisin qeverinë: Duam të na rikthehen pasaportat diplomatike Gjyqtarët kanë paditur në gjykatë qeverinë. Ata kërkojnë rikthimin e pasaportave të shërbimit diplomatik. Përmes një
Lëviznin me pasaporta false, arrestohen 2 turq në Rinas (VIDEO) Policia Kufitare ka arrestuar në flagrancë dy shtetas turq S.S 39 vjecc dhe H.C. 41 vjecc të cilët po udhëtonin në Kana
Pasaporta e Maqedonisë, këto janë vendet ku mund të udhëtohet pa viza Qytetarët e Maqedonisë së Veriut mund të vizitojnë pa viza 123 vende të botës, tregon raporti për vitin 2019 i konsultës
Pasaporta e Maqedonisë e 46 në botë Qytetarët e Maqedonisë së Veriut mund të vizitojnë pa viza 123 vende të botës, tregon raporti për vitin 2019 i konsultës
I hiqen pasaportat diplomatike krerëve të opozitës, kush e merr sipas rregullave të reja Krerët e opozitës jo parlamentare, me përjashtim të Monika Kryemadhi, duhet të dorëzojnë pasaportat diplomatike, për ndr
Tentuan të kalonin nga Spanja në Angli me pasaporta false, arrestohet shqiptari dhe gruaja nga Irani Një shqiptar dhe një grua nga Irani janë arrestuar sot në Spanjë pasi tentuan të udhëtonin me avion nga Malaga në Londër
Ukraina jep nënshtetësi falas për rusët e shtypur nga Putini Presidenti i ri i Ukrainës dhe ish-komediani, Volodymyr Zelenskiy, i është përgjigjur presidentit të Rusisë, Vladimir Pu
Beatrix dhe Alban Ramosaj tmerrohen në Greqi, u coptojnë makinën dhe i vjedhin (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Alban Ramosaj dhe Beatrix Ramosaj ditën e djeshme janë nisur së bashku në një udhëtim në Greqi. Ata k
Publikohet pasaporta greke e Murataj, si ka ndryshuar dhe emri që përdorte (FOTO LAJM) Në emisionin Opinion janë publikuar foto të pasaportës greke të Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të vrarë më 9 Pri
Bllokohen 350 pasaporta diplomatike, Cakaj: Në kundërshtim me ligjin Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme në detyrë, Gent Cakaj ka deklaruar se janë 350 pasaporta diplomatike të cila mb
Pasaporta juaj në prag skadimi? Këshilla që ka ambasada e SHBA Nëse doni të udhëtoni në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe pasaporta juaj është drejt skadimit, ambasada amerikane në