999 rezultate për

parma

Parma-Roma, barazim i pavlefshëm Përfundon me një barazim pa gola sfida në Tardini mes Parmës dhe Romës, ndeshja e mesditës në kampionatin italian, në ja
Pato rikthehet kundër Parmas Lajme të mira vijnë nga kampi kuqezi. Pato do të jetë në fushë ditën e shtunë në ndeshjen kundër Parmas, të vlefshme për
Xhemajli edhe zyrtarisht ne Parma Skuadra e Parmës ka konfirmuar se gjatë këtij sezoni, mesfushori i Torinos, Blerim Xhemajli, do të l
Zaccardo ne Parma Gjatë ditës së shtunë pritet që mbrojtësi Cristian Zaccardo të prezantohet si lojtar
Panucci nenshkruan per Parma-n Me një komunikatë në uebfaqen e vet zyrtare, klubi italian Parma ka konfirmuar se e ka angazhuar mbrojt&e
Parma kerkon Emir Bajramin Menaxheri i futbollistit kosovar, Jonas Svensson, ka konfirmuar se asistuesi i tij mund ta ndërrojë ekipin gja
Seria A, zenke mes trajnereve te Parmas dhe Catanias (video) Silvio Baldini i Catanias dhe Domenico Di Carlo i Parma-s zihen ne ndeshjen Parma-Catania e cila mabroi me rezultata 2:2