999 rezultate për

parma

Roma frenohet nga Parma e vendit të fundit Roma ka hedhur një tjetër hap të gabuar në Serinë A. Në “Olimpico” kryeqytetasit e vendit të dytë nuk arritën të merrnin
Ja për sa euro e shiti Taçi Parmën Skuadra e Parmës nuk është më në pronësi të shqiptarëve. Pas asambleve të ortakëve të klubit emilian dhe të shoqërisë që
Tommasi: Parma e Taçit mund të trukojë ndeshje Situata që po kalon Parma ka hapur shumë diskutime në futbollin italian por jo vetëm. Klubi në pronësi të biznesmenit sh
Parma-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas fitores së Lazios në "San Siro" ndaj Milanit sot në "Tardini" luhet çerekfinalja e dytë e Kupës së Italisë. Përballë
Presidenti shqiptar i Parmës: Ishim pranë Balotellit "Kemi qënë pranë Balotellit por për fat të keq nuk gjetëm dot akordin". I intervistuar nga "SuperSport", Ermir Kodra jep
Ermir Kodra, presidenti i ri i Parmës Zhvillim i rëndësishëm në sagën menaxheriale te Parma. Tashmë është e qartë se është Rezart Taçi pronari i klubit emilia
Formacionet e Parma-Cagliari, debuton Andi Lila (FOTO LAJM) Andi Lila do të provojë sot zyrtarisht fanellën e Parmës në një ndeshje të kampionatit italian. Lojtari i Kombëtares shq
Sassuolo shokon Milanin në "San Siro" (VIDEO) Milani e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme vitin 2015. Skuadra e Filippo Inzaghit është mposhtur në "San Siro"
Lila: Finale perfekte në Greqi, tani shkoj te Parma Andi Lila pritet të jetë blerja e parë e Parmës për merkaton e janarit. Transferimi i shqiptarit nga Pas Janina në Serie
Andi Lila te Parma, do firmosë kontratë 3.5 vjeçare Andi Lila në Serie A. Futbollisti i Kombëtares shqiptare ka arritur një akord verbal me Parmën në Itali dhe pritet që të
Shtohen shqiptarët në Serie A, Andi Lila te Parma Lojtari i Kombëtare shqiptae, Andi Lila, ka vendosur të ndërpresë marrëdhëniet e tij me klubin grek të Pas Janinës, pasi
Parma me president shqiptar, tallen italianët (FOTO) Plas ironia te Parma pas shitjes së klubit në duart e një sipërmarrësi shqiptar, Petrit Doka. Faqja "Parmafanzine.it" ka
Parma me president shqiptar, a fshihet Taçi pas tij?! Shqiptari Petrit Doka është presidenti i ri i Parmës. Gjithçka pritet të zyrtarizohet të premten, në orën 18:00, kur në
Roma mposht Genoan, -1 nga Juventusi (VIDEO) Roma përfiton më së miri nga barazimi i Juventusit me Sampdorian duke fituar me Genoan dhe duke e parë veten vetëm një p
Parma zhytet më keq, -1 pikë në klasifikim Nuk kanë fund problemet për Parmën. Sikur të mos mjaftonte vendi i fundit në klasifikim dhe problemet financiare, ekipit
Genoa mposht Milanin, Lazio fiton në Parma (VIDEO) Genoa mposht Milanin në "Luigi Ferraris" në ndeshjen e javës së 14 të Serie A. Skuadrës gjenoveze i ka mjaftuar goli i A
Parma, "tym i zi" me Rezart Taçin Bllokohet për momentin shitja e klubit italian të Parmës. Grupi i profesionistëve të ngarkuar me punë nga presidenti akt
Jeni në vend të fundit? Doni pikë? Luani me Interin (VIDEO) Interi është mposhtur nga Parma me rezultatin 2-0, në ndeshjen e javës së dhjetë në Seire A. Heroi i takimit ishte fu
Parma përmbys Chievon në 12 minuta, dopietë e Cassanos (VIDEO) Pas humbjes spektakolare me Milanin një javë më parë Parma mposht Chievon në transfertë dhe siglon fitoren e parë për kë
Ndeshje e çmendur, Parma 4-5 Milan (VIDEO) Milani ka mposhtur Parmën me rezultatin 4-5, në një ndeshje të çmendur, ku kishim gjithçka, gola të bukur, penallti kart