999 rezultate për

parlamentit

Bossat e parlamentit, kush janë deputetët me makinat më të shtrenjta Përpos vilave, apartamenteve, trojeve dhe të ardhurave nga bizneset, blerja e makinave të reja dominon deklaratat e pasu
Zyrtare, PDK nominon Kadri Veselin për Kryeparlamentar Këshilli Drejtues i PDK’së e ka nominuar zyrtarisht Kadri Veselin për Kryetar të Kuvendit. Këtë e ka bërë të ditur Nënkr
Çavkov ka qenë afër Parlamentit natën e 27 prillit Ish drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) dhe udhëheqësi i Shtabit Operativ në MPB, Mitko Çavkov, gjatë kohës së su
Idrizi mbetet jashtë Parlamentit, rinumërohen të gjitha kutitë e kontestuara Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rinumëruar sot 64 kuti votimi të Qarkut të Tiranës të kontestuara nga PDIU dhe Partia
OSBE e PE përplasen për zgjedhjet në Shqipëri Zgjedhjet e 25 qershorit shkaktuan mosmarrëveshje mes përfaqësuesve të OSBE-ODHIRIT dhe delegacionit monitorues të Parla
Eduard Ndocaj rrëfen misterin e kapelës së kaubojsit (FOTO LAJM) Një nga detajet që e bëri shumë të njohur ish-deputetin Eduard Ndocaj është kapela e tij prej kaubojsi që ai nuk e heq
Tirana merr mandatin e PDIU, Shpëtim Idrizi mbetet jashtë parlamentit Ne qarkun e Tiranes deri tani janë numëruar 1117 kuti nga 1198. Keshtu, deri tani PS merr 18 mandate, duke ia marre
Sistemi i e-maileve të Parlamentit britanik sulmohet nga piratët kibernetikë Disa piratë kanë targetuar sistemin e e-maileve të Parlamentit të Britanisë, në përpjekje për të hyrë në llogaritë e qin
Xhaferi në Forumin parlamentar të sigurisë në Riga Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi, me ftesë të kongresmenit amerikan Robert Pitinxher dhe Pa
Eurodeputetja: Serbia të kërkojë falje për krimet në Kosovë! Një deputete britanike e parlamentit europian po sfidon autoritet në Beograd. Ajo u ka kërkuar atyre që të kërkojnë f
Fotografi dhe pankarta antishqiptare para Parlamentit të Serbisë Para Parlamentit të Serbisë në Beograd janë vendosur fotografi dhe mbishkrime të ndryshme, ku shqiptarët cilësohen si te
“Shqiptarët terroristë..”, pankarta gjigande para Parlamentit të Serbisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, para Parlamentit të Serbisë në Beograd janë vendosur fotografi dhe mbishkrime të ndryshme, ku shqiptarët
Incident në Parlament, sigurimi s’e zbaton urdhrin e Talat Xhaferit Para pak minutash, për pak është evituar një incident i ri në Parlamentin e Maqedonisë, mes deputetëve të VMRO-DPMNE-së
Protestuesit në Greqi hedhin arka me sardele përpara Parlamentit Parlamenti grek ka miratuar të premten në mbrëmje paketën e masave të reja shtrënguese, që i kërkohej Greqisë si kusht p
Irani akuzon Arabinë Saudite për sulmin e sotëm ndaj Parlamentit Garda Revolucionare e Iranit e ka akuzuar Arabinë Saudite për sulmin e ISIS-it ndaj Parlamentit iranian dhe varrit të is
ISIS sulmoi për herë të parë Iranin, dalin pamjet brenda parlamentit (FOTO & VIDEO) Shkon në 12 numri i të vdekurve nga sulmi i ISIS në parlamentin e Iranit gjatë mesditës së sotme, ku disa persona u futë
ISIS sulmon Iranin, dalin pamjet e përleshjes brenda parlamentit (VIDEO) Një grup personash të armatosur kanë sulmuar mesditën e sotme parlamentin e Iranit duke shkaktuar të paktën shtatë të vr
Zeka: "Vetëvendosje" nuk njeh shtetin por pranon rrogat prej parlamentit të Kosovës Milaim Zeka është shprehur se Vetëvendosja është sfida më e madhe e qeverisë së ardhshme. Ai thotë se ata janë thyesit
Kush e zëvendëson Talat Xhaferin kur mungon Nënkryetarja e LSDM-së, Frosina Remenski, do të jetë nënkryetare e Parlamentit. Ashtu siç mëson “Fokus”, ajo është pë
Blindohet Kuvendi i Maqedonisë, në mesnatë votohet qeveria e re Forca të shumta të policisë janë vendosur ditën e sotme rreth parlamentit të Maqedonisë. Ministria e Punëve të Bren