999 rezultate për

parker

Sarah Jessica Parker: Mos ndërhyni në jetën time! (FOTO LAJM) Sarah Jessica Parker ka mbajtur një qëndrim të prerë ndaj të gjithë ngacmimeve të mediave rozë në lidhje me jetën e saj
Planifikohen 20 sulme në Perëndim, Britania e Madhe në alarm Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit Sekret britanik MI5, Andrew Parker, shprehet se janë planifikuar rreth 20 sulme mbi
Terroristët mund të sulmojnë Britaninë? Drejtori i Përgjithshmëm i Shërbimit sekret britanik MI5, Andrew Parker tha se janë planifikuar rreth 20 sulme mbi Perën
Sarah Jessica Parker së shpejti me një komedi Sarah Jessica Parker nuk është bërë e famshme vetëm për shumëllojshmërinë e këpucëve në filmin “Sex and the City”. Ta
Shokon paparacët, aktorja shkon e blen në treg të lirë (FOTO LAJM) Ndonëse ajo është një ikonë mode, kjo gjë se ndalon aspak që të ndalet dhe të blejë veshje të cilat janë mjaft të lira.
Shtëpia e Jessica Parker në shitje për 22 milion $ (FOTO-LAJM) Kanë jetuar aty vetëm një vit dhe me sa duket nuk ju ka pëlqyer pasi Sarah Jessica Parker dhe Matthew Broderick kanë ven
Lamtumirë takave të larta, Sarah Jessica Parker sërish në televizion Më në formë se kurrë, Sarah Jessica Parker i rikthehet ekranit, me një projekt të ri. Të gjithë e mbajmë mënd në seriali
L'Equipe: Benzema, sportisti më i paguar në Francë Sipas gazetës feanceze "L'Equipe", galaktiku Karim Benzema është sportisti francez më i paguar për vitin 2012, ndërsa pa
Trevjeçari që merret me krokodilët (FOTO LAJM) Charlie Parker është një djalë 3-vjeçar i cili nuk ka aspak frikë të notojë me krokodilët. Fotoja tregon vogëlushin d
Femrat më me stil nga bota e showbizit (FOTO LAJM) Kush janë femrat më me stil të tapetit të kuq të cilat kanë arritur të tërheqin vëmendjen e të gjitha mediave rozë në bo
Dy vjeçari që nuk trembet nga gjarpri (FOTO-LAJM) Është vetëm dy vjeç dhe nuk ka frikë nga gjarprinjtë përkundrazi luan me ta. Charlie Parker luan me gjarprin vdekjeprurë
A do të hakmerret Parker ndaj Balotellit? (VIDEO) Mesfushori i kombëtares Angleze, Scott Parker shpreson që ekipi i tij të fitoj ndaj Italisë në cerekfinalen e europianit
Emri më i gjatë në botë Red Wacky League Antlez Broke the Stereo Neon Tide Bring Back Honesty Coalition Feedback Hand of Aces Keep Going Captain
Angli, Balotelli “ecën” mbi kokën e Parker (VIDEO) Harry Redknapp insiston se Mario Balotelli duhet të ishte dërguar jashtë fushe përpara momentin të penalltisë. Djaloshi
Truproja kërkon të puthë Parkerin (VIDEO) Sara Jessica Parker për pak sa nuk ka marrë një puthje gjithë pasion nga një punonjës që ishte caktuar për sigurinë e sa
Super-motori i frymëzuar nga filmi Tron: Legacy (VIDEO) Një motor i realizuar me kujdes për të "ri-krijuar" motorin në filmin "Tron: Legacy" tani është në shitje për 33 mijë st
Nëna, babai dhe fëmija ndajnë të njëjtën ditëlindje Një çift nga New York tha se fëmija i tyre i parë ka lindur në ditëlindjen e tyre. Paul Parker, 32 vjeçar, dhe gruaja
Eva Longoria dëshiron familje të madhe Eva Longoria Parker thotë se ajo dhe burri i saj Tony Parker, dëshirojnë të kenë shumë fëmijë. Aktorja e serisë “Despera