999 rezultate për

paris

Festa e "çmendur" e tifozëve "pushton" Parisin për disa orë (VIDEO) Jo vetëm tifozët anglez dinë të festojnë. Këtë gjë tashmë po na e vërtetojnë francezët ku pas fitores që Kombëtarja e ty
Buffon në Paris, ja kur prezantohet te PSG Buffon i dha lamtumirën Juventus, por nuk hoqi dorë nga karriera e tij si portier, tashmë ai pritet të zyrtarizohet të k
Tuna braktis Parisin dhe i sulet Turqisë me një mashkull tjetër (FOTO LAJM) Nuk pritej kjo, ja me cilin mashkull të famshëm Tuna shkon në Turqi Tuna dhe Patrisi tanimë janë rikthyer në çiftin më
Mediat franceze: Buffon brenda javës në Paris Gianluigi Buffon ka rënë dakort për të luajtur me skuadrën pariziene, PSG por megjithatë nuk është parë në klubin france
Franca e dobët në luftimin e krimit, bosi i mafies i arratiset sërish me helikopter (VIDEO) Një gangster i njohur në Francë është arratisur me helikopter nga një burg në rajonin e Parisit, thonë autoritetet franc
Thaçi kritikon BE nga Parisi: Nuk është koha e vizave Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka mbajtur një ligjëratë në Këshillin Evropian për Punë të Jashtme në Paris. Thaçi k
Tufa delesh shfaqen në Paris dhe askush nuk i ngacmon, mësoni arsyen Një tufë delesh mund t’i shohësh teksa shëtisin të pashqetësuara nëpër rrugët e Parisit. Një imazh i pazakontë dhe nuk ë
Parisi dhe Berlini, shumë pranë një marrëveshjeje për reformimin e eurozonës Pas disa muajve ndarje, Parisi dhe Berlini janë tashmë shumë pranë një marrëveshjeje për reformën e zonës euro, njoftoi
Marco Verratti afër largimit nga PSG Raportohet se agjenti Mino Raiola dëshiron të largojë Marco Verrattin nga Paris Saint –Germain. Mesfushori kishte pun
Përmbytjet sjellin përmbysjen e trenit në Paris, 7 të plagosur Shtatë persona u plagosën lehtë pas një tren periferik i Parisit u përmbys si rezultat i një rrëshqitjeje të thellë të s
Paris, lirohen pengjet dhe arrestohet agresori Ka marrë fund një pengmarrje në Paris pasditen e sotme. Policët e armatosur kanë arrestuar pengmarrësin dhe kanë liruar
Paris, lirohen pengjet dhe arrestohet agresori Ka marrë fund një pengmarrje në Paris pasditen e sotme. Policët e armatosur kanë arrestuar pengmarrësin dhe kanë liruar
Panik në Paris, një person i armatosur dyshohet se ka marrë peng disa njerëz (VIDEO) Policia franceze është vënë në alarm, pasi mendohet se një person i armatosur ka marrë peng në një ndërtesë disa njerëz
I pandalshëm, Nadal triumfon në Paris dhe fiton grand-slamin e 17-të Rafael Nadal ka fituar për herë të 11-të në karrierën e tij “Grand Slam” të Francës, “Roland Garros”, duke konfirmuar si
Dybala drejt transferimit te PSG Sipas “Paris United” që njihet për raportimet e saj të sakta mbi skuadrën e PSG, ka publikuar një lajm ku thotë se Paulo
Pas Parisit, një tjetër “Spider-man” shfaqet në Kinë (VIDEO) Një ushtar në pension i cili u ngjit në pesë kate si një “Spider-man” për të shpëtuar një djalë të vetëm në një banesë n
Burrat gjigandë bredhin rrugve të Parisit (VIDEO) Disa prej burrave më të gjatë në botë, në mesin e të cilëve është një 2 metra e 46 centimetra, kurse një tjetër bartë kë
Bella Hadid dhe The Weeknd konfirmojnë ribashkimin në Paris (FOTO LAJM) The Weeknd dhe Bella Hadid duket se janë një hap para rregullimit të marrëdhënieve, veçanërisht së fundmi pasi po shijoj
Paris Saint-Germain preket nga "Fair Play" financiar Paris Saint-Germain është skuadra tjetër që bie "pre" e rregullave të "Fair Play" financiar, dhe pritet të bëhën lëvizje
Shpëtoi fëmijën, mori shtetësinë dhe u fut në punë: Kjo është paga e heroit të Parisit (VIDEO) Emigranti malian i cili është krahasuar me një hero dhe ka fituar nofkën “Spider-Man i Parisit”, ka filluar një praktikë