999 rezultate për

paris

Cavani refuzon të rikthehet te Napoli Edinson Cavani ka përjashtuar kthimin në Napoli para 2020 derisa ka thënë se “dëshiron të përfundojë kontratën” në Paris
Bilanc lufte në Paris pas shpërthimit (FOTO LAJM) Ka sjellë një bilanc tragjik shpërthimi gjatë mëngjesit të sotëm në Paris, i cili hodhi në herë një bllok të tërë lagjej
Kylian Mbappe sot mbush 20 vjeç, klubi PSG-së e uron në rrjetet sociale (VIDEO) Kylian Mbappe konsiderhet si një nga futbollistët më të mirë në botë. Ai sot ka mbushur 20 vjec teksa klubi Paris Saint
Le Parisien: Rabiot në verë është lojtari i Barcelonës Siç raporton "Le Parisien" futbollisti i PSG, Adrien Rabiot do t'i bashkohet Barcelonës në merkaton e verës, shkruan Alb
Vajzat me gjysmë të zhveshura dhe pelerina të kuqe pushtojnë Parisin (FOTO LAJM) Protestat në Francë po marrin dimension tjetër, kështu po ndodh edhe me ngjyrën. Nëse më parë "jelekëverdhët" kërkon
Klopp: Nuk më intereson hakmarrja kundër Realit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë të ditur se nuk ka asnjë preferencë për rivalët në fazën e radhës të Champ
Pamje apokaliptike, "jelekverdhët" i vënë flakën Parisit (VIDEO) Franca po përballet me protestat më të dhunshme dhe më masivet që nga viti 1968 kur protestuan studentët. Sot në medi
Qeveria frikësohet nga protestat, mbyllet kulla Eiffel Autoritetet franceze kanë njoftuar për angazhim masiv të forcave të sigurisë, derisa shumë pika turistike është thënë se
Buffon flet për largimin nga Juventus: Nuk i dua në finale Gianluigi Buffon i cili u largua prej Juventusi pas 17 vitesh tek Juventusi, shkruan Albe.com. Tashmë në moshën 40
Protestuesi në Paris goditet pa mëshirë nga policët (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur disa policë rrahin një protestues të vetëm në një rrugë në Paris. Videoje tregon poli
Parisi në flakë kundër taksave mbi karburantet, shqiptarët mbeten në kafe (FOTO LAJM) Më shumë se 100 të arrestuar dhe dhjetra të lënduar është rezultati i protestave të sotme tepër të vrullshme kundër rrit
Mori diamantin gjigant, Paris Hilton tregon pse u nda nga i fejuari Pak ditë me parë mediat e huaja raportuan ndarjen e Paris Hilton nga ish- i fejuari i saj Chris Zylka. Ndërkohë ditën e
Thiago Silva: Do qëndroj te Paris saint Germain Thiago Silva tashmë në moshën 34 vjecare u ka dhënë fund spekullimeve në lidhe rikthimin në Milano ose Brazil. Kapiten
NATO zbarkon te zyra e Haradinajt Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim zëvendësndihmës Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jonath
Prej një viti të ndarë, Adrola shkon me ish-bashkëshortin në Paris Një vit më parë bëri bujë të madhe në media divorci i modeles së njohur shqiptare, Adrola Dushit, me ish-bashkëshortin A
Parisi në flakë, protestuesit mposhtin policinë dhe hyjnë në pallatin e Macron (VIDEO) Policia në Paris po përdor gaz lotsjellës për të shpëndarë protestuesit. Por protestuesit kanë arritur që të çajnë ko
LIVE/ Parisi po digjet për 7.6 cent, kurse shqiptarëve u shkatërrojnë jetën dhe nuk i plas "qoshja" askujt Vijojnë prej disa ditësh protestat masive në Francë pas vendimit për të shtrenjtuar me disa cent çmimin e karburanteve.
LIVE/ Francezët i venë flakën Parisit pas shtrenjtimit të naftës (VIDEO) Vijojnë prej disa ditësh protestat masive në Francë pas vendimit për të shtrenjtuar me disa cent çmimin e karburanteve.
Yjet e Parisit, vijnë të dëmtuar telashe për Tuchel Situatë dramatike tek skuadra e Paris saint Germain, vizitat mjekësore të bëra për Mbappe dhe Neymar nuk japin shumë shp
Mori 2 milion euro unazë, trashëgimtarja e njohur ndahet nga i fejuari Në janar të këtij viti ajo i tha "PO" propozimit për martesë nga partneri Chris Zylka. Aktori kishte zgjedhur për Paris