999 rezultate për

paris

Aksidenti i Lady Dianës, del rrëfimi i zjarrfikësit që ndodhej në vendngjarje Kanë kaluar 21 vite që prej lajmit të tmerrshmëm se Princesha më e dashur e gjithë botës ndërroi jetë nga një aksident i
ZYRTARE: PSG transferon lojtarin e Bayern Munich Paris Saint Germain ka arritur të sigurojë shërbimet e mbrojtësit të majtë, Juan Bernat. Kalimi i lojtarit nga skuadr
Kjo është lista e kampionëve të botës për ndeshjet e Ligës së Kombeve Trajneri i Francës, Didier Deschamps së fundmi ka bërë edhe thirrjet e lojtarëve për ndeshjet e Ligës së Kombeve. Nd
Neymar natë romantike me të dashurën në Paris (FOTO LAJM) Neymar së bashku me të dashurën e tij, Bruna Marquez kanë zënë faqet e para të mediave rozë ditën e sotme. Bëhet fja
Buffon kërkon portën, Areola-Trapp kundërshtarë të vështirë Në më pak se dy muaj Gianluigi Buffon i ka fituar të gjitha zemrat e tifozëve parizienë me thjeshtësinë, këshillat dhe b
Vrau nënën dhe motrën në Paris, ISIS thotë se ishte sulm i tyre Një burrë ka vrarë dy persona të cilët raportohen se janë nëna dhe motra e tij, dhe ka plagosur një person të tretë në n
Trump dhe Macron thërrasin për takim Vuçiçin, politikanët shqiptarë të bëjnë sehir Ata do të takohen më 11 nëntor në Paris me rastin e njëqindvjetorit të fitores në Luftën e Madhe. Para shkuarjes në Pari
E rrahën keq në 1997, pse u largua Rama drejt Parisit? Më 22 janar 1997, në mesnatë, persona të panjohur goditën dhe rrahën keq Kryeministrin aktual të vendit Edi Ramën. Ra
Ky është lojtari 37 milionësh që firmosi me PSG Paris Saint-Germain vazhdon me përforcime për sezonin e ri. Paris Saint-Germain së fundmi ka zyrtarizuar edhe përforc
Nga Milani te PSG pa dëshirën e tij, lojtari vijon të mbështes "kuq e zinjtë" Futbollisti brazilian që luan në qendërmbrojtjen e Paris Saint-Germainit, Thiago Silva së fundmi është shprehur për " Ga
PSG humbet durimin për Boateng, nënshkruajnë me mbrojtësin 21-vjeçar Jerome Boateng transferohet tek PSG? Mbrojtësi i Bayernit që sot do mungojë në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Gjer
Julian Draxler transferohet në Gjermani? Schalke 04 dëshiron të rikthejë në skuadër Julian Draxlerin nga Paris Saint-Germaini para se të mbyllet afati kalimtar.
U shpall kampion Bote, Matuidi duhet të mbajë premtimin e çmendur Katër vite më parë shpëtoi, për fatin e tij të keq, nga Gjermania që eliminoi Francën në çerekfinale dhe i evitoi respek
Nis ndërtimi i rrugës së re që lidh Rr. “Tish Daija” me Rr. “Robert Zhvarc” në Njësinë 5, Tirane Pas rehabilitimit të hyrjes dhe ndërtimit të rrethrrotullimit në Rr. “Medar Shtylla”, çka lehtësoi trafikun në gjith
Zyrtare: Thiago Motta me post të ri tek PSG Thiago Motta është bërë trajner i ri i ekipit U19 të PSG-së. Lajmi është konfirmuar nga klubi francez të cilët në një
Shifra rekord, shikoni të ardhurat që ka arkëtuar Barcelona për sezonin 2017/18 Barcelona është bërë klubi që ka arritur të ardhurat më të larta në botën e futbollin për sezonin 2017/18. Asnjë komp
Natë romantike në Paris, Dorina Mema dhe partneri festuan ditëlindjen në një ditë Kampionia në bodybuilding, Dorina Mema është ndër femrat më të komentuara për trupin e palestruar dhe me forma bombastik
Kylian Mbappe dhe Neymar qëndrojnë tek PSG Neymar dhe Kylian Mbappe do të qëndrojnë në Paris Saint-Germain, sipas drejtorit sportiv të klubit, Luis Fernandez. T
Paris Saint-German blindon Neymarin Paris Saint-German është gatii t'i rinovoj kontratën yllit të tyre, Neymar Jr. Pas shumë interesimeve të klubit span
Festa e tifozëve në Paris kthehet në përleshje me policinë (FOTO LAJM) Franca arriti të marrë një fitore minimale kundër Belgjikës 1-0, por të mjaftueshmë për në finalen e Botërorit "Rusia 20