999 rezultate për

paris

Napoli nis kontaktet për transferimin e Cavanit Napoli ka filluar negociatat për ta sjell Edinson Cavanin nga Paris Saint-Germain në ish skuadrën e tij. Sipas gazeta
Neymar gjithmonë e më pranë rikthimit në Spanjë, Reali favorit E ardhmja e sulmuesit të Paris Saint Germain, Neymar duket se është gjithnjë e më pranë rikthimit në Spanjë. Dy gjigandë
Ylli i Manchester United drejt Paris Saint Germain Skuadra e Manchester United po kalon nëpër një krizë të vërtetë rezultatesh dhe kjo pritet të përfshijë një seri largime
Macron fton Thaçin dhe Vuçiçin në Paris Presidenti Hashim Thaçi ka marrë një ftesë nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, për të shkuar në manifestimin e pë
Në këtë datë takohen Thaçi dhe Vuçiç Më 11 nëntor, nëse gjithçka shkon sipas planit, në Paris do takohen presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë,
Pasi u bë "ruse", Oriola Marashi del me reçipeta në mes të Parisit (FOTO LAJM) Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë dhe në rrjetet sociale. Oriola
Griezmann drejt Paris Saint Germain Sulmuesi i skuadrës së Atletiko Madrid, Antoine Griezmann është drjet klubit francez të Paris Saint Germain. 27 vjeçari
Zbardhet qyteti ku do të takohen Vuçiç dhe Thaçi Më 11 nëntor në Paris, mund të ketë një takim mes Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe atij të Serbisë, Aleksandër V
Një bishë e vërtetë, kjo është makina që kushton 5 milion euro Janë krijuar vetëm 40 makina të tilla, të cilat janë shitur të gjitha edhe pse ka një faturë prej 5 milion eurosh. B
Sulmohet vajza e Marine Le Pen në Paris Dy persona kanë sulmuar duke i thyer hundën, vajzën 19-vjeçare të Marine Le Pen në periferi të Parisit. Liderja e Fronti
Makina që kushton 5 milionë euro, protagoniste në Sallonin e Parisit (FOTO LAJM) Bugatti Divo ka mbërritur më në fund në Evropë. Makina që kushton plot 5 milionë euro po bën prezantimin e saj në Sall
Deschamps publikon listën e lojtarëve për Ligën e Kombeve Trajneri i Kombëtares së Francës, Didier Deschamps ka bërë publike listën e lojtarëve për ndeshjet kundër Gjermanisë dhe
E FUNDIT / Lojtari i PSG refuzon të rinovoj kontratën PSG është lider i Ligue 1 që ka fituar 8 ndeshjet e para radhazi që ka grumbulluar 24 pikë në tabelën e klasifikimit.
Di Maria rinovon me PSG Ylli argjentinas që aktivizohet me skuadrën e Paris Saint Germain në Francë, Angel Di Maria duket se do të vazhdojë karr
Propozimi i martesës në Paris që bëri Armina Mevlanin të shpërthejë në lot Armina Mevlani ndodhet në Paris, pasi po merr pjesë në Javën e Modës. Por mesa duket, blogerja shqiptare nuk ndodhet vet
Tentoi të bënte provokuesen, Armina Mevlani lë nam në mes të Parisit Armina Mevlani është një ndër blogeret më të ndjekura në vend. Ditën e sotme nëpërmjet blogut të saj Armina ka zbulua
Gjigandët anglezë vihen pas mesushorit të Barcelonës Klubet e mëdha angleze, Manchester Unitedi, Manchester City dhe Chelsea, janë duke e vëzhguar situatën e mesfushorit kro
Shqiptarët ia marrin valles në mes të Parisit, si reaguan francezët (VIDEO) Një grup shqiptarësh nuk kanë ngurruar të mblidhen rreth tingujve të këngës shqipe në mes të Parisit duke ia marrë edhe
Shpëtoi adoleshentin, shoferi i autobusit rrezikon punën Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëll
Gati është oferta e çmendur e Real Madritit Reali Madridi po mendon që ta thyejë një rekord tjetër, me shumën që ka në dispozicion mund ta thyej rekordin për shumën