999 rezultate për

paris

Thiago Silva: Do qëndroj te Paris saint Germain Thiago Silva tashmë në moshën 34 vjecare u ka dhënë fund spekullimeve në lidhe rikthimin në Milano ose Brazil. Kapiten
NATO zbarkon te zyra e Haradinajt Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim zëvendësndihmës Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jonath
Prej një viti të ndarë, Adrola shkon me ish-bashkëshortin në Paris Një vit më parë bëri bujë të madhe në media divorci i modeles së njohur shqiptare, Adrola Dushit, me ish-bashkëshortin A
Parisi në flakë, protestuesit mposhtin policinë dhe hyjnë në pallatin e Macron (VIDEO) Policia në Paris po përdor gaz lotsjellës për të shpëndarë protestuesit. Por protestuesit kanë arritur që të çajnë ko
LIVE/ Parisi po digjet për 7.6 cent, kurse shqiptarëve u shkatërrojnë jetën dhe nuk i plas "qoshja" askujt Vijojnë prej disa ditësh protestat masive në Francë pas vendimit për të shtrenjtuar me disa cent çmimin e karburanteve.
LIVE/ Francezët i venë flakën Parisit pas shtrenjtimit të naftës (VIDEO) Vijojnë prej disa ditësh protestat masive në Francë pas vendimit për të shtrenjtuar me disa cent çmimin e karburanteve.
Yjet e Parisit, vijnë të dëmtuar telashe për Tuchel Situatë dramatike tek skuadra e Paris saint Germain, vizitat mjekësore të bëra për Mbappe dhe Neymar nuk japin shumë shp
Mori 2 milion euro unazë, trashëgimtarja e njohur ndahet nga i fejuari Në janar të këtij viti ajo i tha "PO" propozimit për martesë nga partneri Chris Zylka. Aktori kishte zgjedhur për Paris
Gjigandët evropianë pas sulmuesit të Unitedit Sulmuesi i Manchester Unitedit, Alexis Sanchez, është në radarin e katër klubeve të mëdha evropiane. Kiliani nuk po a
Manchester United shfaq interes për yllin e Chelseat Jose Mourinho është i prirur për të shtuar më shumë kualitet në mesfushën e tij pas rënies në formë të Nemanja Matic dhe
Ky është shpjegimi rus i çmendurisë serbe për vendin e Thaçit në Paris Në Serbi ende po merren me ceremoninë e shënimit të 100-vjetorit të përfundimit të Luftës së Parë Botërore që u mbajt të
Rusia regon për herë të parë ndaj takimit Thaçi-Putin Moska zyrtare ka dhënë detaje rreth takimit të fundit në Paris ndërmjet presidentit të Kosovës dhe atij rus. “Preside
Ambasadori francez i kërkon falje Serbisë për uljen e Thaçit Ambasadori francez në Beograd, Frederic Mondoloni, i ka kërkuar falje presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, në lidhj
Vuçiç tregon pse nuk u takua në Paris me Thaçin Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, tha sot se nuk kishte nevojë të fliste me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, në Par
Merkel takon Vuçiçin në Paris, a do ta marrë edhe Thaçin? Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, dhe presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, pritet që të takohen në Paris, në më
Mposhtet nga Khachanov, Djokovic humbet finalen e Parisit Tenisti rus, Karen Khachanov mposhti favoritin e madh serbin Novak Djokovic duke fituar Mastersin e Parisit. Një suks
Për herë të parë në Notre Dame të Parisit, flamuri i Kosovës çmend serbët Ambasadori i Kosovës në Francë, Qëndrim Gashi ka bërë të ditur që flamuri i Republikës së Kosovës tashmë qëndron për të
Çmenden mediat serbe, flamuri i Kosovës ngrihet në katedralen Notre-Dame të Parisit Flamuri i Kosovës ka zënë vend në mesin e flamujve të shumë shteteve të botës, që janë vendosur në katedralen franceze p
Napoli nis kontaktet për transferimin e Cavanit Napoli ka filluar negociatat për ta sjell Edinson Cavanin nga Paris Saint-Germain në ish skuadrën e tij. Sipas gazeta
Neymar gjithmonë e më pranë rikthimit në Spanjë, Reali favorit E ardhmja e sulmuesit të Paris Saint Germain, Neymar duket se është gjithnjë e më pranë rikthimit në Spanjë. Dy gjigandë