999 rezultate për

paris

Modele flokësh "të vjedhura" nga Parisi (FOTO LAJM) Tani që është vapë dhe thjesht përton të merresh dhe me flokët e tu, duam vetëm zgjidhje të thjeshta! Flokët, veçanër
Egla Harxhi: Unë dhe Alexandre lamë Parisin për të bërë Libofshën si Ibiza Në Shqipëri rikthehet pasi thotë se në kryeqytetin francez bëri jetë të ngjashme si në filmin “Mesnatë në Paris” të Wood
Rakitic zbarkon në Paris, shtohet zërat për një largim nga Barca Ivan Rakitic, së bashku me familjen e tij kanë mbërritur në Paris gjatë mbrëmjes së sotme, ndërsa kaq ka mjaftuar që të
E BUJSHME/ Leonardo kërkon Bonuccin te Paris Saint Germain Një lajm bombë vjen nga "La Gazzeta dello Sport", teksa bëhet me dije se drejtori i sapozgjedhur i PSG-së, Leonardo, kër
Dani Alves i jep lamtumirën PSG-së me një postim në Instagram Menjëherë pas kualifikimit të Brazilit në çerekfinalet e Kupës së Amerikës, mbrojtësi Dani Alves bëri një postim në Inst
Thaçi flet me gjuhën e Vuçiçit: Kosova përgjegjëse për anulimin e Samitit të Parisit Presidenti Hashim Thaçi sheh Kosovën përgjegjëse për dështimin e Samitit të Parisit. Pa përmendur emra, Thaçi tha se
Takimi i Parisit mes Kosovës dhe Serbisë nuk do të mbahet Takimi i Parisit, nismë e kancelares gjermane Angela Merkel dhe presidentit francez Emanuel Macron, për të zhbllokuar bi
"Më rreh dhe më kërcënon," gruaja dënoncon ish yllin e Interit dhe Barcelonës Probleme për ish-mbrojtësin e Barcelonës dhe Interit, Maksuell, sot në rolin e drejtuesit te PSG. Braziliani është denon
Çfarë pritet të ndodhë me Samitin e Parisit Kosova po bën përgatitjet e duhura për takimin e Parisit që mbahet më 1 korrik, si vazhdimësi e Samitit të Berlinit dhe
Çfarë pritet të ndodhë me Samitin e Parisit Kosova po bën përgatitjet e duhura për takimin e Parisit që mbahet më 1 korrik, si vazhdimësi e Samitit të Berlinit dhe
Leonardo kërkon brazilianin e Juventusit të PSG-ja E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi. Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe P
Presidenti francez "harron" Shqipërinë, së shpejti vizitë në Serbi Presidenti i Francës Emmanuel Macron së shpejyi pritet të zhvillojë një vizitë zyrtare në Serbi. Macron pritet të jet
ZYRTARE: Leonardo kthehet në shtëpi Leonardo kthehet në shtëpi! Ish-drejtuesi i Milanit do të jetë drejtori i ri sportiv i Paris Saint-Germain. Lajmërimi
De Ligt te PSG, parisienët bëjnë kurban këta 2 lojtarë Gjiganti francez, PSG çdo ditë është më afër transferimit të fenomenit holandez, De Ligt. Sipas mediave në Francë, PS
De Ligt drejt Parisit, PSG në bisedime me menaxherin e lojtarit Spekulimet për të ardhmen e kapitenit te qendërmbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, po vazhdojnë ende. Lajmet e fu
"Më përdhunoi në hotel", modelja: Neymar mori fotot ku më godiste të pasmet dhe ua tregoi shokëve (FOTO LAJM) Modelja Najila Trindade, ka ngritur prej disa ditesh akuzat per përdhunim ndaj yllit të Brazilit, Neymar. Ajo preten
Vuçiç: Takimi i Parisit është thuajse i dështuar Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Paris
Taksa, kushti që të ketë "lëvizje" në Paris? Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kem
Çfarë po ndodh me Neymar, sponsorat tërheqin reklamat pas akuzës për përdhunim Sponsorat e yllit të futbollit brazilian Neymar kanë pezulluar fushatat e reklamave pas një skandali të dyshuar përdhuni
PSG gjen pasuesin e Buffon, pranë firmës me veteranin PSG ka identifikuar tashmë zëvendësimin e Gianluigi Buffon i cili i dha lamtumirën dje klubit francez. Por duket se k