999 rezultate për

pari

Rusia mund të dëbojë diplomatët gjermanë Presidenti rus Vladimir Putin e cilësoi një gjeorgjian të vrarë në Berlin në gusht si “të etur për gjak” dhe “bandit”. N
U shpallën të pabanueshëm, do shemben 7 pallate në Kurbin Këshilli Bashkiak i Kurbinit ka miratuar shembjen e 7 pallateve që u dëmtuan nga tërmeti i 26 nëntorit. Pas verifikim
Mbappe ndihet i nënvlerësuar në krahasim me Neymar Gazeta prestigjioze franceze, L’Equipe, raporton se ylli francez Kylian Mbappe nuk është plotësisht i kënaqur me mënyrën
Atletico dhe Napoli tentojnë Cavanin Sulmuesi i rrezikshëm uruguaian po kalon vitin e fundit të kontratës me Paris Saint-Germainin Edinson Cavani është du
Top 20 lojtarët më të mirë në Evropë aktualisht 20 lojtarët kryesorë të sezonit janë renditur në bazë të vlerësimit të indeksit të pavarur të InStat. Lista është për
Mbappe, Neymar dhe Icardi i japin fitoren PSG-së (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka arritur t’i marrë tri pikët e ndeshjes kundër Montpellier, që përfundoi me rezultat 3:0, të vlef
Sulmuesi i PSG-së drejt Spanjës, gjithçka vendos në janar Edinson Cavani mund të largohet drejt Spanjës dhe më konkretisht te Atletico Madrid. Është ky lajmi i bujshëm që vjen
E BUJSHME/ Tiago Silva pranë rikthimit në Serie A tek klubi i madh Thiago Silva është një nga mbrojtësit më të mirë aktualisht në futbollin Europian. Mbrojtësi brazilian i Paris Saint
Rama e talli publikisht, e vërteta e trishtë e burrit që iu ankua se i kishte humbur gruaja (VIDEO) Natyrisht që filmi, ku një zotëri qahej tek kryeministri se ia kanë çuar gruan në Golem të Kavajës qarkulloi me shpejtës
Van Dijk thumbon keq Ronaldon pas mungesës në Paris Futbollistët më të mirë në botë kanë filluar të vijnë në gala mbrëmjen “Ballon d’or” ku do të shpërblehet futbollisti më
Messi drejt Parisit bashkë me familjen (VIDEO) Messi bashkë me familjen udhëton për Paris ku pritet të kurorëzohet me ‘Topin e Artë”. Cristiano Ronaldo dhe Virgil van
U dëmtua nga tërmeti, nis riparimi i Urgjencës së Durrësit Ditën e djeshme, paniku mbërtheu të plagosurit të cilët po shëroheshin në urgjencën e Durrësit. Kjo pasi godina e Urg
PSG nis bidedimet me Mbappe për kontratën e re Sulmuesi francez ndërkohë pëlqehet nga Real Madridi dhe spekulohet se në fund të këtij sezoni mund të largohet nga Paris
"Shumë të dehura", Baby G tregon historinë qesharake si u takua me Paris Hilton (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin "Why Not" ishte reperja e njohur Baby G, e cila ka rrëfyer një ndër aventurat e saj më të çmendura
"Makina e së vërtetës" vjen në Tiranë, kush do testohet i pari Edhe pse ne e kemi parë vetëm në filma, tashmë disa makineri janë bërë pjesë e realitetit tonë. Qeveria e Shteteve të
Unë i pari, ti i dyti: Meta nderon me dorë ushtarin dhe flet për luftë në mbrojtje të Republikës Presidenti Ilir Meta po bën deklarata të forta ditët e fundit gjatë debateve për emërimet në Gjykatën Kushtetuese. M
Historia e dy jetimëve nga Skrapari, gjyshja: Lus Zotin të jetoj sa të bëhen 20 vjeç Mbrëmjen e sotme në pjesën e tretë të emisionin “Stop” në Tv Klan, u trajtua rasti i rëndë i dy të miturve të mbetur jet
Neymar i vendosur, refuzon vazhdimin e kontratës me PSG-në Ylli brazilian mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të sezonit për t’u rikthyer në Barcelonë. Ai ka kontrat
Pas festës sëbashku në Paris, ylli francez vjen në Shqipëri dhe "surprizon" Beatrix (FOTO LAJM) Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloëeen-in në Paris me dy f
Mposhtën Shqipërinë, ja çfarë shkruajnë mediat franceze (FOTO LAJM) Franca arriti që të fitonte me rezultatin 2-0 përballë Shqipërisë në ndeshjen mbyllëse për eliminatoret e Kampionati Eur