999 rezultate për

pari

Nga modele në azilkërkuese, çfarë ndodhi me vajzën e kopertinave (FOTO LAJM) Modelja e njohur iraniane ka përfunduar e pastrehë në Paris. Negin Ahm e lindur në një familje që nuk donte regjimin e
PSG i bën "gjëmën" Barcelonës, futet në garë për De Ligt Sipas asaj që raporton Paris United, presidenti i Paris sanit Germain Nasser Al-Khelaifi është gati të sjellë në Francë
Hamilton niset i pari në Monaco, Ferrari për "turp" Lewis Hamilton do të niset nga pole-position në Çmimin e Madh të Monacos. Anglezi i Mercedesit bëri gjithçka në sesio
Fillojnë përgatitjet për Samitin e Parisit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka takuar gjatë ditës së djeshme ambasadorin francez në Prishtinë Didier Chabe
Haradinaj takohet me ambasadorin francez dhe atë gjerman, bisedojnë për dialogun Kosovë-Serbi Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar me ambasadorin francez, Didier Chabert dhe ambasadorin gjerman Chr
PSG nuk kursen, ofertë të çmendur për yllin e Napolit Parisi e ka seriozisht për shërbimet e Alan. Braziliani, që luan për Napolin pëlqehet tej mase nga trajneri Tuhel dhe st
Plas te PSG-ja, Neymar sherr me lojtarët Që pas eleminimit në Champions nga Manchester United te PSG situata nuk është aspak e qetë. Kryeqytetasit numurojnë
Haradinaj: Washingtoni, Berlini, Parisi e BE-ja gabojnë nëse e pranojnë kushtin e Serbisë për taksën Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj tha se Uashingtoni, Parisi, Berlini dhe BE-ja, gabojnë nëse e pra
E frikshme, në aksionin te Komuna e Parisit rrezikuan të vdisnin të pafajshëm Lorenc Vangjeli ka folur në studion e emisionit “Opinion” për aksionin që u zhvillua në zonën e Komunës së Parisit ditën
RENEA blindon lagjen në Tiranë, operacion për kapjen e super të kërkuari RENEA dhe FNSH kanë rrethuar rrugën Komuna e Parisit në Tiranë, në kuadrin e një operacioni për kapjen e një personi shu
Festivali i gjarprit në Itali (FOTO LAJM) Çdo vit njerëzit në Cocullo, një qytet i vogël mesjetar në rajonin Abruzzo të Italisë, zbukurojnë një statujë prej druri
Rabiot te Juve? Fabio Paratici niset në Paris Emri i Adrien Rabiot është kthyer në modë te Juventus. "TuttoSport" tregon për një udhëtim nga drejtorit sportiv të Juve
Bie në 170 milion euro klauzola e Neymar, Reali përvesh mëngët Sipas "Mundo Deportivo" klauzola e Neyamr vitin e ardhshëm mund të bjerë për shifrën e 170 milion eurove. Kështu Real
Messi-Barcelona, gjithçka nisi 14 vite më parë falë ndihmës së Ronaldinhos (VIDEO) Në vitin 2005 Lionel Messi ishte vetëm 18 vjec. Ishte pikërisht data 1 maj dhe Barcelona priste në shtëpi skuadrën e Alb
Kaos në Paris! Protestuesit përleshen dhunshëm me policinë, flaka dhe tymi pushton qytetin (VIDEO) Protestuesit në Francë kanë shkaktuar kaos në ditën e 1 majit. Ata janë përplasur me policinë duke hedhur gurë drejt
Ajax i pari në Europë, plot 160 gola këtë sezon Ajaxi është klubi më me së shumti gola të shënuara në Evropë deri tani këtë sezon. Klubi holandez ka sulm më të mirë se
Inter kërkon Sanchez, por kileni duhet të ulë pretendimet Marotta ka një ide "të çmendur" për të sjellë Alexis Sanchez te Interi dhe i ka propozuar kilenit një rol prej protagoni
Pendarovski në fund sërish del i pari, me kaq vota diferencë siguron fitoren (FOTO LAJM) Kandidati i qeverisë Pendarovski në kutitë e fundit të numërimit sërish ka dalë në vendin e parë duke e lënë prapa kandi
Përmbyset rezultati në Maqedoni, kandidati i Zaevit nuk është i pari (FOTO LAJM) Kutitë e fundit po numërohen në Maqedoninë e Veriut por një rezultat befasues ka ndodhur. Kandidati i koalicionit qeveri
PSG kalon në epërsi përballë Monaco (VIDEO) Edhe pse PSG tashmë është zyrtarisht kampione e League 1 ndeshja përballë Monaco nuk duhet të humbet absolutisht. 3