999 rezultate për

pari

Pas shumë thashethemeve, Albi Nako thyen heshtjen i pari dhe tregon vetë lidhjen me Albën dhe Klaudian Pas thashethemeve të ditëve të fundit, Albi Nako ka folur vetë në lidhje me Alba Hoxhën dhe Klaudia Pepën. Rudina e p
Modele flokësh "të vjedhura" nga Parisi (FOTO LAJM) Tani që është vapë dhe thjesht përton të merresh dhe me flokët e tu, duam vetëm zgjidhje të thjeshta! Flokët, veçanër
Egla Harxhi: Unë dhe Alexandre lamë Parisin për të bërë Libofshën si Ibiza Në Shqipëri rikthehet pasi thotë se në kryeqytetin francez bëri jetë të ngjashme si në filmin “Mesnatë në Paris” të Wood
Rakitic zbarkon në Paris, shtohet zërat për një largim nga Barca Ivan Rakitic, së bashku me familjen e tij kanë mbërritur në Paris gjatë mbrëmjes së sotme, ndërsa kaq ka mjaftuar që të
LSI-ja dorëzon Skraparin te PS-ja Adriatik Mema merr zyrtarisht drejtimin e bashkisë së Skraparit, që mandatin e fundit u drejtua nga një përfaqësues i z
Trump i pari president i SHBA që shkel në Korenë e Veriut Presidenti amerikan Donald Trump e ka konsideruar “një nder të madh” që të bëhet Presidenti i parë amerikan që kapërcen
Sherr i madh në një Qendër Votimi në Skrapar Një sherr i madh është duke ndodhur aktualisht në KZAZ-në e Skraparit. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se
E BUJSHME/ Leonardo kërkon Bonuccin te Paris Saint Germain Një lajm bombë vjen nga "La Gazzeta dello Sport", teksa bëhet me dije se drejtori i sapozgjedhur i PSG-së, Leonardo, kër
Dani Alves i jep lamtumirën PSG-së me një postim në Instagram Menjëherë pas kualifikimit të Brazilit në çerekfinalet e Kupës së Amerikës, mbrojtësi Dani Alves bëri një postim në Inst
Thaçi flet me gjuhën e Vuçiçit: Kosova përgjegjëse për anulimin e Samitit të Parisit Presidenti Hashim Thaçi sheh Kosovën përgjegjëse për dështimin e Samitit të Parisit. Pa përmendur emra, Thaçi tha se
Basha: Kjo krizë politike do të mbyllet jo mbi pazare por mbi parime Kreu i PD-së, Lulzim Basha theksoi edhe një herë se nuk do të ketë marrëveshje me pazare për zgjidhjen e krizës, por mbi
Takimi i Parisit mes Kosovës dhe Serbisë nuk do të mbahet Takimi i Parisit, nismë e kancelares gjermane Angela Merkel dhe presidentit francez Emanuel Macron, për të zhbllokuar bi
"Më rreh dhe më kërcënon," gruaja dënoncon ish yllin e Interit dhe Barcelonës Probleme për ish-mbrojtësin e Barcelonës dhe Interit, Maksuell, sot në rolin e drejtuesit te PSG. Braziliani është denon
Çfarë pritet të ndodhë me Samitin e Parisit Kosova po bën përgatitjet e duhura për takimin e Parisit që mbahet më 1 korrik, si vazhdimësi e Samitit të Berlinit dhe
Çfarë pritet të ndodhë me Samitin e Parisit Kosova po bën përgatitjet e duhura për takimin e Parisit që mbahet më 1 korrik, si vazhdimësi e Samitit të Berlinit dhe
Hoxha zbulon detaje: Nesër sulmohet Skrapari "Nesër sulmohet Skrapari". Gazetari Artan Hoxha në emisionin Opinion, tha se materialet zgjedhore pas Shkodrës, Tropojës
Leonardo kërkon brazilianin e Juventusit të PSG-ja E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi. Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe P
Presidenti francez "harron" Shqipërinë, së shpejti vizitë në Serbi Presidenti i Francës Emmanuel Macron së shpejyi pritet të zhvillojë një vizitë zyrtare në Serbi. Macron pritet të jet
ZYRTARE: Leonardo kthehet në shtëpi Leonardo kthehet në shtëpi! Ish-drejtuesi i Milanit do të jetë drejtori i ri sportiv i Paris Saint-Germain. Lajmërimi
De Ligt te PSG, parisienët bëjnë kurban këta 2 lojtarë Gjiganti francez, PSG çdo ditë është më afër transferimit të fenomenit holandez, De Ligt. Sipas mediave në Francë, PS