999 rezultate për

pari

E BUJSHME/ Dybala në Paris, Neymar në Torino Emri i Nejmar Jr. është nga ata që shkakton shumë zhurmë në merkato, për shkak të talentit të madh që ka braziliani. 28
Datat e riatdhesimeve, kur do të jenë fluturimet nga shtatë shtete të botës (FOTO LAJM) Të gjithë shqiptarët e bllokuar jashtë Shqipërisë apo persona të tjerë që duan të largohen nga vendi ynë mund të fluturo
Klopp kujton titujt me Dortmundin: Tek i pari isha i dehur, në të dytin s’mbaj mend asgjë Jurgen Klopp është një nga ata trajnerë që një ndeshje futbolli e përjeton në maksimum dhe kjo dallohet qartësisht nga g
PSG-ja ia kushton titullin e nëntë punëtorëve shëndetësorë dhe heronjve të përditshëm Pas vendimit të Ligës Profesioniste të Futbollit të Francës (LFP) për të përfunduar edicionin 2019\2020, titulli i Ligue
Duke u puthur, Paris Hilton zyrtarizon lidhjen me sipërmarrësin e njohur (VIDEO) I është dashur pikërisht një vit që Paris Hilton t’i mbushej mendja dhe ta zyrtarizonte lidhjen me të dashurin e saj Car
4 orë terrorizuan Skraparin, dalin pamjet e arrestimit të dy vëllezërve (VIDEO) Përmes një deklarate, policia shprehet se “rreth orës 20:40, në Skrapar, në lagjen”5 Shtatori”, në katin e parë të një p
Tronditi Skraparin me breshëri të shtënash, si u kap 57 vjeçari pas 4 orësh në rrethim nga FNSH dhe RENEA Përmes një deklarate, policia shprehet se “rreth orës 20:40, në Skrapar, në lagjen”5 Shtatori”, në katin e parë të një p
Keidi Bare për MARCA: Nuk kam frikë, jam i pari që zbres në fushë Keidi Bare është një nga lojtarët më të vlefshëm te Malaga, jo vetëm për vlerën e kartonit, por edhe për kontributin në
Arsenali i pari ekip i Premier League që zbret në fushë Arsenali ishte ndër skuadrat e para në Premier League që u prekën nga Koronavirusi. Pozitiviteti i trajnerit Miki Arteta
Areola nuk bind, Reali i kthen në Paris Real Madridi e ka marrë vendimin për portierin e huazuar nga PSG-ja, Alphonse Areola. Portieri i Paris Saint Germain,
Mustafa: Vet Kurti ka thënë se kush është i pari nuk është mbret Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, në një konferencë për media ka thënë se në Qeverinë e re do të jenë 15 ministri, me disa
Sheiku i PSG-së apel lojtarëve për të pranuar reduktimin e pagave Presidenti i PSG-së, Al Khelaifi u ka kërkuar lojtarëve të reduktojnë pagat e tyre për shkak të pandemisë së coronavirus
Shpërthen motra e Neymar (FOTO LAJM) Motra e Neymarit, Rafaella Santos, është mjaft aktive në rrjetet sociale. 24-vjeçarja, e cila ka një marrëdhënie mjaf
Publikohet orari: Kur do realizohet riatdhesimi i shqiptarëve nga Londra, Roma e Parisi (FOTO LAJM) Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka publikuar kalendarin e udhëtimeve që do të kryhen në data 20, 21, 22 dhe 23
Pjanic më i bindur se të tjerët, rikthehet i pari në Torino Ndërsa Cristiano Ronaldo është akoma i mbërthyer në Madeira dhe Gonzalo Higuain do të dëshironte të qëndronte në Argjent
I pari i Milanit është "pro" rifillimit të kampionatit Presidenti i skuadrës së Milanit, Paolo Scaroni, është pro rifillimit të kampionatit. Kampionati italian, njësoj të g
''Cenojnë parimet e humanizmit'', DW analizon ndryshimet në Kodin Penal Shqipëria ka hyrë për të pestën javë rresht në shtetrrethimin e fundjavës. Ndryshe nga shtet rrethimet e mëparshme këtë
Tottenhami mund të heqë dorë nga shërbimet e Kane, por me një kusht Për rregulluar borxhin e madh që ka klubi për shkak të stadiumit të ri, "spurs" janë gati të shesin edhe lojtarin kryeso
Premier League në bisedime të avancuara për të nisur kampionatin Premierliga është në një fazë të përparuar në bisedimet me Qeverinë për kthimin e futbollit në qershor. Mirror Spor
Humbje tragjike! Koronavirusi vret 73 mjekë vetëm në Itali Koronavirusi ka gjunjëzuar plotësisht Italinë duke shkaktuar 13915 viktima. Federata Kombëtare e Urdhrit të Mjekut, F