999 rezultate për

pari

Bayern e Dortmund në ndjekje të talentit të PSG Talenti i Paris Saint Germain, Tanguy Kouassi, mund të drejtohet drejt Bundesligës. Sipas Le10Sport, mbrojtësi i tale
Yuri Kim takon Hajdarin: Respektoj luftën e saj parimore Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zhvilluar një takim me deputeten e opozitës, Rudina Hajdari, njëkohësisht dhe pjesë e
Neymar lë Brazilin dhe kthehet në Paris Ylli i Paris Saint Germain, Neymar Jr, është kthyer sot në kryeqytetin e Francës, një javë para rifillimit të stërvitjev
E ekzekutuan në mes të Komunës së Parisit, si ndodhi atentati ndaj Billës Mbremjën e djeshme në një atentat mafioz te Komuna e Parisit mbeti i vrarë 40-vjeçari Hekuran Billa. Makina e viktim
Detajet e fundit: U ekzekutua me silenciator, ky është 40-vjeçari që u vra tek Komuna e Parisit Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën pak minuta më parë ku sipas informacioneve të para është ekzekutuar një shtetas
Tronditet Tirana, ekzekutohet një shtetas tek Komuna e Parisit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Sipas informacioneve të para mësohet se është ekz
Hapën tender për t'i dhënë drekë, reagon Pipero: Faleminderit, po anulojeni! Pas lajmit se Bashkia e Skraparit ka hapur një tender për të zhvilluar një drekë në nder të mjekut të njohur Pëllumb Pip
Ndodh dhe kjo! Bashkia në Skrapar hap tender për të shtruar një dreke në nder të Piperos Mjeku Pëllumb Pipero është kthyer në një ndër njerëzit më të komentuar në media, për shkak të angazhimit të tij në luftë
Parisi qyteti i ëndrrave, por pse turistët kthehen të zhgënjyer (FOTO LAJM) E këni dëgjuar shprehjen e famshme "Të shoh Parisin dhe të vdes". Kjo vërteton se pafund njerëz kanë ëndërr që të viz
Fishekzjarre për Qeverinë Hoti? Reagon i pari i Prishtinës (FOTO LAJM) Prishtina është ndiçuar nga fishekzjarre për minuta me radhë, çka duket sikur është në festë për qeverinë e re. Ende
Rrëfimi i djalit: Babai im ishte student në Strasburg dhe ambasador në Paris, Enveri e burgosi Kjo eshte historia e panjohur e Shemsi Totozanit me origjinë nga Delvina, i shkolluar fillimisht në Liceun Francez të Ko
Pritet dënimi, Eros Grezda përleshet fizikisht në parikimin e stadiumit Eros Grezda pritet të dënohet rëndë për shkak të sjelljeve anti-sportive. Ndeshja e djeshme mes Rijekës dhe Osijekut
Paloka: Skandali ka marrë dhenë, Rama me charter privat për qejfet e veta Pak akuzave të PD-së dhe PDIU-së se kryeministri Edi Rama ka udhëtuar drejt Francës me charter privat duke harxhuar 100
"100 mijë euro udhëtim drejt Parisit", PD i kërkon llogari Ramës Partia Demokratike nuk e ka lënë me aq akuzën ndaj Kryeministrit Rama. Ata këmbëngulin se kryeministri ka udhëtuar drejt
Bardhi: Në mes të krizës, Rama me charter personal drejt Parisit Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka hedhur akuza kundër kr
ZYRTARE/ Icardi nënshkruan me PSG-në Është zyrtarizuar transferimi i Mauro Icardi te skuadra e Paris Saint Germain. Ylli argjentinas kaloi një sezon si i
Policia e Shtetit bën lëmsh qytetarët: Pasi ndaloi makinat, urdhri i dytë rrëzon të parin! Pavarësisht se në mëngjesin e sotëm Policia e Shtetit deklaroi se ditën e nesërme, e diel, nuk do të ketë asnjë makinë n
Ish-presidenti i Barçës ndez polemikat: Do e kishin mbyllur kampionatin nëse Reali do ishte i pari Joan Gaspart është njohur gjithmonë si një personazh shumë polemizues, sidomos sa u përket marrëdhënieve mes Barcelonës,
"Detyrim kapari korruptiv", Basha denoncon pagesat për inceneratorët Kryedemokrati Lulzim Basha i ftuar në "Opinion" u shpreh se kryeministri Edi Rama nuk largohet për t’i hapur rrugë qeve
Kurti: Duam dialog me parime, takimi i ardhshëm varet nga Brukseli Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se kalendari i dialogut të ardhshëm mes Kosovës e Serbisë varet n