999 rezultate për

parave

Dalin fotot, ja si grabitësit prenë me motosharrë dy makinat e parave (FOTO LAJM) Emisioni Opinion në TV Klan ka publikuar fotot e para të sharrimit me motosharrë të pjesës së pasme të dy makinave të k
Reagon Basha: Grabitja e parave, rënie e shtetit përball krimit Lulzim Basha ka thënë se grabitjen e makinës me para në rrugën e Rinasit është si “rënie të shtetit përballë krimit”.
Gjobitën biznesmenin me 25 mijë euro, policia kap "ne presh në dorë" dy lezhianët (VIDEO) Ded Gjoka dhe Lek Ccuku nga Lezha menduan që të bëjnë lekë duke gjobitur një biznesmen, por tashmë janë në telashe vërte
"Federbet" zbulon si trukohen ndeshjet miqësore Përgatitjet e dimërore në zona të ngrohta të Europës ishin destinacionet kryesore të shumë skuadrave të futbollit në kon
Elbasan/ Pastrimi i parave, sekuestrohen 1 milionë euro gjatë vitit 2016 Një analizë vjetore e policisë së qarkut të Elbasanit ka deklaruar se organizatat kriminale dhe personat e përfshirë në
Rama: Marrëveshja me CEZ nuk ishte e paravendosur, konfirmoj referimet e Gjiknurit (VIDEO) Kryeministri Rama ka dëshmuar gjatë paradites së sotme në Komisionin Hetimor për CEZ. Gjatë fjalës së tij, Rama konfirmo
Spasovski në Kumanovë: Qytetarët do të kontrollojnë harxhimin e parave të shtetit Oliver Spasovski dhe Muhamed Zekiri prezantuan programin e LSDM-së dhe të koalicionit të tyre në NJZ2 në Kumanovë. At
I kërkoi 12-vjeçares seks me para, arrestohet ish-polici në Sarandë Një ish-polic në Sarandë është arrestuar nga Policia pasi i ka kërkuar një 12-vjeçareje të kryejë marrëdhënie seksuale n
Niset drejt Shqipërisë me 15 mijë euro, por ja çfarë i ndodh shqiptarit në doganë Një emigrant shqiptar ka dashur të çojë në atdhe 15.000 euro, por në doganën e Kakavijës ia kanë bllokuar dhe do t’ia mb
Shkatërrohet banda italo-shqiptare, 34 në pranga Një bandë shqiptaro-italiane është shkatërruar nga Policia Italiane në sajë të një operacioni të madh antidroge. Ba
Vodhi 1.8 milion franga në Zvicër, biznesmeni zviceran fshihet në Shqipëri! Tregtari i patundshmërive, zvicerani Peter Eberle nga St. Galleni ishte i dënuar me burg për mashtrim në punë patundshmë
Trump: Nëse nuk fitoj do të ishte një humbje e madhe e kohës dhe e parave Kandidati republikan për president të SHBA-ve, Donald Trump ka treguar se si do ta konsideronte kohën që e ka harxhuar p
Ja si funksionon puna në fabrikën e parave (VIDEO) Keni menduar ndonjëherë se si duket fabrika e parave? Tani keni mundësi ta shihni se si fuksionon i gjithë proçesi.
Shkatërrohet "fabrika" e parave në Ferizaj Policia e Kosovës ka vënë në pranga një shtetas nga Ferizaj, i cili prodhonte para të falsifikuara. Gjatë një kontrol
Pas sigurimit të parave/ Tre vjeçari Besim Kurtolli niset për shërim në Gjermani Katër motrat e trevjeçarit Besim Kurtolli që të hënën nga aeroporti “Adem Jashari” u nis për shërim shpresojnë që vëlla
Pa reforma në gjyqësor, Maqedonia ta harrojë Europën Institucionet e Maqedonisë po analizojnë rekomandimin e gjykatës evropiane të revizionit për uljen ose ndërprerjen e par
Zhbogar: Maqedonia të jetë rigoroze në zbatimin e reformave! Euroambasadori i ri BE-së në Maqedoni, Samuel Zhbogar, ka deklaruar se Maqedonia duhet ta kuptojë seriozisht rekomandimi
Si qëndron e vërteta e skandalit në Universitetin Bujqësor? Pas rastit abuziv të bërë publik në media lidhur me kërkimin e parave dhe të seksit në këmbim të provimeve, kjo shfaqur
Arrestohet mashtruesi, jepte ndeshje të "sigurta" në këmbim të parave në Facebook Të blutë e Tiranës kanë arrestuar gjatë ditës së sotme një 21¬vjeçar, i cili ka mashtruar me qindra bastexhinj, duke pre
PD këmbëngul: Rama pagoi 80 mijë euro për një foto me Obamën Partia Demokratike vijon të akuzojë kryeministrin Edi Rama për foton me presidentin e SHBA-ve, Barack Obama. Sekretar