999 rezultate për

parave

Basha paralajmëron shqiptarët: Ja çfarë do bëjë Edi Rama nesër në orën 10:00 “Qeveria e narkotrafikut dhe e bandave do largohet me çdo kusht”. Këtu e vuri theksin edhe një here, pa bere hap mbrapa
“Bomba” e DASH për Shqipërinë: Qendër e krimit në Ballkan, porta ku kalon droga! Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar raportin vjetor për luftën kundër drogës, korrupsionit e evazionit fiskal.
Berisha: Rama ka bankën e tij ku pastron paratë, e menaxhon gruaja e tij (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka shkruar se kryeministri Edi Rama, tashmë ka bankën e
Grabitja e Rinasit, Çerpja: Si i organizuam, pakti për fshehjen e parave I penduari i grabitjes së bankave, Admir Çerpja, ka rrëfyer me detaje se si ka ndodhur, ngjarja, planet, shokët e deri t
Izet Haxhia flet për "kasafortën" e parave të pista të familjes Berisha “Kasaforta e parave të pista të familjes Berisha” e quan Izet Haxhia, Ismail Mulletin, biznesmenin, emri i të cilit doli
Grabitet me armë agjencia e transferimit të parave në Fushë-Krujë Mbrëmjen e kaluar në Fushë-Krujë ka ndodhur një grabitje me maska dhe armë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije
“5 të arrestuarit e Rinasit nuk kanë marrë pjesë në grabitjen e parave” Asnjë prej 5 personave të arrestuar deri në këto moment për grabitjet në rrugën e Rinasit nuk ka qenë pjesë e grupit që
Grabitja në Rinas, 5 të arrestuarit nuk morën pjesë direkt në vjedhjen e 3.2 mln dollarëve Asnjë prej 5 personave të arrestuar deri në këto moment për grabitjet në rrugën e Rinasit nuk ka qenë pjesë e grupit që
Dorëhiqet kreu i Parandalimit të Pastrimit të Parave, Hyseni: Shkak? Reforma në Drejtësi… Drejtori i Parandalimit të Pastrimit të Parave, Alket Hyseni ka dhënë dorëheqjen nga detyra. Mësohet se dorëheqja i ësht
Tërheqja e 7 milionë euro nga Nuel Kalaj, sa do të ndëshkohet banka Drejtoria e Parandalimit dhe Pastrimit të Parave ka ndëshkuar me 3 milionë lekë bankën e nivelit të dytë në Shqipëri, e
Grabitja e dy bankave, ja shuma e parave që iu sekuestrua autorëve Ditën e djeshme u kapën banda e grabitjes e cila vetëm pak ditë më parë, rrugës për në Rinas arriti të marrë nga makina
Publikohen pamjet, ja si u arrestuan 4 grabitësit e parave në Rinas (FOTO&VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar fotot nga operacioni i zhvilluar ditën e sotme, ku në pranga ranë 4 nga 6 grabitësit e 2.
Grabitja në Rinas, ja kush është ish-polici privat që “zbuloi” autorët Fation Xhyliu është personi qe futi ne kurth pa dashur grabitësit e bankës ne Rinas. Fajton Xhyliu u arrestua disa di
Analiza/ 9 arsyet e pa thëna pse ndodhi grabitja e parave të bankës SPARTAK KOKA Ngjarja më e fundit e ndodhur të enjten në mesditë, ku u grabitën paratë e një banke teksa po transporto
Grabitja e 2.7 milionë euro, cilët janë 10 personat që kishin dijeni për lëvizjen e parave? Prokuroria e Tiranës dorëzoi dje në gjykatë kërkesën për caktimin e masës së sigurisë ndaj gjashtë punonjësve të policis
GRABITJA/ Kush i dorëzon paratë, ndarja e fitimeve dhe zhdukja në "Trekëndëshin e Bermudës" Blendi Fevziu ka hedhur dyshime të forta se grabitjet e vazhdueshme të shumave të mëdha monetare nga blindat e bankave n
Videoja e grabitjes së parave në Rinas po bën xhiron e botës (VIDEO) Agjencia e njohur, Reuters ka publikuar videon e grabitjes, duke theksuar se ajo ka ndodhur në mesin e ditës, rrugës për
Detajet e fundit, ja sa është shuma e parave të grabitura në Rinas Vetëm një ditë pas grabitjes së djeshme në afërsi të Rinasit, janë zbuluar detaje të reja lidhur me shumë e marrë. S
Grabitja e parave/ Qato: Autoblindat nuk njoftuan policinë! 7 shkeljet e shoqërisë Pas grabitjes së bujshme të ndodhur ditën e djeshme rrugës për në Rinas ku u vodhën një shifër deri në 2.5 milionë euro,
Grabitja e bankës, deputeti i PS-së çudit Tahirin: Të hedhim bankën në gjyq… Grabitja e djeshme e një banke të nivelit të dytë në vend ka shkaktuar reagime të forta nga opinioni publik, policia dhe