999 rezultate për

parave

Arrestohet në Tiranë indiani, në kërkim për zhdukjen e 725 milion dollarëve Arrestohet perkohesisht një shtetas indian i shpallur në kërkim ndërkombëtar për pastrim parash, me qëllim ekstradimi dr
Qytetari gjen para në rrugë, mësoni çfarë bën me to Një person nga Ferizaj dje ka gjetur një shumë të konsiderueshme të parave në Lipjan. Paratë e gjetura në rrugë, Buri
Do nxirreshin jashtë vendit, sekuestrohen 26 mijë dollarë në Rinas 26 mijë e 300 dollarë janë sekuestruar mbrëmjen e sotme në Rinas. Sipas informacioneve paraprake, asia e parave të pa
HOROSKOPI/ Në kërkim të parave, një ditë e ngarkuar për këtë shenjë Dashi Pavarësisht një lodhjeje të madhe, do të jeni të karikuar me energjinë e duhur, sidomos sa i takon raportit në
Grabitet blindi i parave në Graçanicë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se katër persona të dyshuar, të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një automjet q
Kjo është shuma e parave që u grabitën nga banka në Tepelenë Një person i maskuar dhe i armatosur ka arritur të grabisë një bankë në Tepelenë. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme, k
4 llogari bankare në Tiranë, kinezja e pëson keq Një shtetase kineze e quajtur Tina Dengu është futur në telashe me ligjin shqiptar pasi dyshohet se ka futur në Shqipëri
EKSKLUZIVE/ Ngjarja si në filma ndodh në Kosovë, mijëra euro përhapen në rrugë (VIDEO) Nga Ervin Shkulaku Një ngjarje e pazakontë sa dhe komike ka ndodhur në Kosovë para pak ditësh dhe gjithçka ësh
Këshilli i Europës: Korrupsioni rrezik i madh i pastrimit të parave në Shqipëri MONEYVAL, mekanizimi i Këshillit të Europës kundër pastrimit të parave, i ka bërë thirrje autoriteteve shqiptare të sh
Miu hyn në bankomat dhe bën kërdinë me 20 000 euro (VIDEO) Ndodh shumë shpesh të dëgjojmë ndodhi interesante, por si kjo nuk besojmë se keni dëgjuar deri më tani. Kjo është ng
Policia jep detaje nga grabitja e bankës TEB Mëngjesin e sotëm është grabitur filiali i bankës TEB në lagjen "Dardania" në Prishtinë. Grabitësit kanë arritur të marr
Messi drejt burgut, mbi të rëndon akuza e pastrimit të parave Tashmë jemi mësuar me skandalet e yjeve të futbollit botëror. I fundit që aludohet për skandalin e radhëz është ylli i
Nga Tirana dhe Elbasani, 34 persona nën hetim për financim terrorizmi 34 persona janë nën hetim nga Prokuroria e Krimeve të Rënda si të dyshuar se financojnë terrorizmin. Sipas Tv Klan,
Zeka del para gjykatës me akuzën për pastrim të parave eputeti i Kuvendit të Kosovës nga NISMA Social Demokrate, Milaim Zeka, nesër do të dalë para gjyqit nën akuzat për masht
Kaq vite burg kërkon prokuroria për gjyqtarin e Apelit Prokuroria ka lexuar sot pretencën për gjykatësin e Apelit Shkëlqim Miri i akuzuar për korrupsion. Organi i akuzës prano
Ronaldo tek Juventusi, kompanitë e basteve ndërpresin pranimin e parave Cristiano Ronaldo do të jetë një futbollist i Juventusit dhe për këtë janë të sigurt totalisht në Spanjë. Kompanitë
Zbardhen rrëfimet e 4 të arrestuarëve për 3.4 milion euro tek "Toyota Yaris" Katër personat e arrestuar nga policia, si të përfshirë në kalimin nga Belgjika drejt Shqipërisë të 3.4 milionë eurove k
Paratë ishin të një bande në Elbasan, Basha zbulon garantorin e milionave brenda "Toyota-s" Kryedemokrati Lulzim Basha ka përforcuar akuzat ndaj Taulant Ballës, Tahirit dhe Veliajt në lidhje me milionat e kapura
Bllokohen në Portin e Durrësit 1.5 milionë euro Një sasi e madhe prej 1.5 milionë eurosh është bllokuar në Portin e Durrësit. Burime nga policia bëjnë të ditur se s
LSDM ia nxjerr të palarat Ivanovit Veprimet e tërësishëme të Gjorge Ivanovit janë në kundërshtim me interesat e qytetarëve dhe shtetit, reagon Lidhja Socia