999 rezultate për

parave

Shuma e parave që fiton Shqipëria nëse zë vendin e parë në grup Të mërkurën në orën 16:00, Shqipëria do të luajë ndeshjen finale kundër Bjellorusisë. Me dy pikë më pak se rivali, e
U kap me rreth 300 mijë euro, kush është 29 vjeçari i arrestuar në Durrës Policia ka vënë në pranga një të ri dhe ka shpallur në kërkim pronarin e një kompanie, pasi u është sekuestruar rreth 30
Çmendurinë e ka në gen nga gjyshi, Dybala rrëfen historitë e padëgjuara Paulo Dybala së fundmi ka vendosur ta lërë për pak menjanë atë që bën në fushë dhe të flasë rreth gjërave, që në fakt i
Kjo është shuma e parave që përfitoi nga ndeshja e mbrëmshme Khabib Nurmagomedov Khabibi mbrëmë arrit të fitoj meçin ndaj Gaethje, duke e vendosur atë në gjumë qysh në rundin e dytë. Kampioni i MMA-
Neritan Ceka mposht me sukses COVID-19 dhe trondit me shifrën e parave që i kushtoi trajtimi Në daljen e parë të tij mediatike, pasi fitoi betejën me COVID-19, ish-diplomati e arkeologu Neritan Cekatregon përvojën
Me bikini mes parave, Morena bë kurioz ndjekësit për videoklipin me Stresin (VIDEO) Pak javë më parë, Morena Taraku dhe Stresi lajmëruan projektin më të fundit muzikor të titulluar ‘Bad Girl’. Pas disa pr
Aksidentohet autoblinda e transportit të parave Një aksident është raportuar në vendin e quajtur kthesa e Liqeni i Viroit. Si pasojë e aksidentit dy persona kanë m
Bleu një orë të vjetër, ajo që zbuloi brenda saj i ndryshoi jetën Një burrë nga Aurich i Gjermanisë bleu një orë muri në treg, por kur e solli në shtëpi atë e priti një befasi. Ai nuk
Kapet shqiptari në Britani, gjendet shuma e "çmendur" e parave brenda çantave të tij Një 27 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia britanike, nën akuzat për pastrim parash dhe trafik droge. Mediat brita
Me 3 kg kokainë e një çantë me para, kush është shqiptari që u kap "mat" në Angli Një shtetas shqiptar u dënua me 4 vjet burg pasi pranoi furnizimin me kokainës dhe pastrimin e parave. Amir Shkrela,
Mbi 2 milion euro, zbardhet identiteti i shoferit të kamionit që u vu në pranga Lidhur me sekuestrimin e 2 milionë eurove që u kapën në Portin e Durrësit, të cilat ishin të vendosura brenda një kamion
Drafti për amnistinë: Si do të deklarohen paratë, shtëpitë dhe makinat Ministria e Financave ka përfunduar draftin për amnistinë fiskale të njoftuar disa javë më parë nga kryeministri Rama, e
Nën masa të rrepta sigurie, si do të hapen me datë 18 maj baret në Shqipëri(FOTO LAJM) Baret dhe restorantet në Shqipëri priten të hapen pas datës 18 maj me masa të rrepta sigurie. Asgje nuk do jetë më si
Arabët dorëzojnë një pjesë të parave, Newcastle përgatitet të bëjë revolucion në futboll Newcastle United pritet të shitet te PCP Capital Partners, Fondi i Investimeve Publike të Arabisë Saudite, me marrëveshj
Vjen përgjigjja zyrtare: A e transmetojnë lekët koronavirusin? Përhapja e koronavirusit në mbarë botën ka shtuar frikën nëse paraja cash është një burim i mundshëm i kalimit të infeks
Grabiti shumën e majme në banesë, arrestohet 31 vjeçari Policia e Cërrikut ka zbardhur një vjedhje duke arrestuar një 31 vjeçar pasi dyshohet se ka grabitur një banesë. R. Ç
Koronavirusi, OBSH jep alarmin për kartëmonedhat Kartëmonedhat e parave, rrezikojnë që të jenë mjet i rrezikshëm për koronavirusin. Deklarata vjen nga një zëdhënës i
Datë e re ose kthim i të parave, agjencitë nga Maqedonia i anulojnë udhëtimet në Itali Kthim i parave ose datë e re për udhëtim. Një pjesë e agjencive turistike filluan të anulojnë udhëtimet e planifikuara n
Kaloi në Rinas pa asnjë problem, kapet francezi me 107 mijë euro Policia e Sarandës ka sekuestruar 106 890 euro dhe 102 dollarë të një shtetasi francez. Policia ka shoqëruar shtetasi
Uanda Nara merr kritika edhe nga babai: Ka humbur mes famës dhe parave Uanda Nara është një nga personazhet më të përfolur të mediave, ndërsa është shndërruar në protagonisten kryesore mbi të