999 rezultate për

paratici

Fabio Paratici: Dybala do të mbetet te Juventusi Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka këmbëngulur se Paulo Dybala do të mbetet në klub dhe se bardhezinjtë d
Pas eleminimit nga Champions, vjen një lajm bombë për Juventusin Sfida ndaj Ajax shkoi në mënyrën më të keqe të mundshme për Juventus, por në tribunat e "Allianz Stadium" ka pasur zhvil
Bomba nga Spanja, Juventus po punon në fshehtësi për Rabiot E ardhmja e Adrien Rabiot është ende për t'u vendosur. Ai u përfol se kishte arritur një akordme Barcelonën por deri më
"Vetëm Messi mund ta përmirësojë skuadrën tonë" Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka thënë se skuadra e klubit të tij është aq e mirë saqë vetëm po ta tran
Flet Paratici në lidhje me rikthimin e Pogba te Juventusi Drejtori sportiv i Juventusit Fabio Paratici, ka folur për herë të parë në lidhje me rikthimin e Pogbasë në Torino. A
Paratici: Tentuam Icardin, por blemë CR7 Drejtori sportiv i Juventusit Fabio Paratici ka treguar edhe njer prapasekat e merkatos së verës ku rezultoi me blerjen
Paratici: Juventusi është duke kaluar në epokën më të mirë të historisë Fabio Paratici është emëruar si “Drejtori më i mirë sportiv i vitit” nga Gloden Soccer Awards, derisa ka thënë se ky Juv
Paratici bën deklaratën e papritur Posti i drejtorit të përgjithshëm të Juventusit, tashmë do t’i kalojë Fabio Paratiçit i cili aktualisht mban rolin e dr
“Pogba nuk do të rikthehet kurrë në Juventus” Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka konfirmuar se “e duan shumë Paul Pogban”, por ka përjashtuar një rikthi
Drejtuesit e Juves nisen për në Madrid me misionin "Ronaldo" Tashmë lajmi për kalimn e Ronaldos tek klubi i Juventus është duke marrë formë zyrtare. Në mediat italiane po raport
Fyen sistemin VAR, dënohet Drejtori Sportiv i Juventusit Mban ngjyrat bardh e zi dhe është dënimi i parë i shkaktuar nga sistemi i ri i Var-it, i shoqëruar me shumë polemika.
Juve me ide të qarta: Ja goditjet e rradhës (FOTO LAJM) Sipas asaj që shkruan sot e përditshmja torineze "TuttoSport", Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta, i
Juve me "mision" në Madrid (FOTO LAJM) Juventus po mendon për Planin B në rast se Zlatan Ibrahimoviç nuk mbërrin në Tirono. Objektivi i merkatos së verës është
Juve, 13 emra për 1 Top-Player (FOTO LAJM) Top player. Fjalë që e kemi dëgjuar shumë kohët e fundit por që përmban një kuptim shumë të madh, sidomos për Juventusin
Juventus pranë Higuain Sipas raportimeve të mediave spanjolle dhe italiane, drejtues të Juventus janë takuar me familjen e sulmuesit argjentina