999 rezultate për

paraqitet

Do të marrim me polici! Basha paraqitet në prokurori Kreu i PD-së Lulzim Basha është paraqitur në prokurori pas vendimit për ta marrë me forcë nëse ai refuzonte të shkonte.
Lobimi rus për PD-në, Arben Ristani paraqitet në Prokurori Arben Ristani është paraqitur ditën e sotme në Prokurinë e Tiranës. Ristani është i thirur për tu pyetur si i pandehur n
Arta Marku nuk paraqitet në Parlament, ironizon Lefter Maliqi Deputeti i Opozitës së re Lefter Maliqi, pak më parë me anë të një postimi në Facebook ka treguar se prokurorja e përgji
LOBIMI RUS/ Basha letër prokurorisë, nuk paraqitet fizikisht Kryetari i PD, Lulzim Basha dhe dy drejtuesit e tjerë, Arben Ristani dhe Ilir Dervishi e kanë konsideruar në shkelje të
BE merr nismën për çeljen e negociatave me Shqipërinë Trembëdhjetë vende të BE-së, shumica anëtarë të rinj nga Europa Qendrore dhe Lindore së bashku me Italinë dhe Austrinë,
Lobimi dhe lidhja me rusët, Basha thërritet në Prokurori Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do te paraqitet sot në Prokurorinë e Tiranës, për dosjen e lobimit në SHBA.
Xhavit Jashari nuk paraqitet në gjykatë, zbardhet largimi i tij në Austri Mungesa e dy të akuzuarve ka bërë që trupi gjykues ta veçoj lëndën për dy të akuzuarit të cilët munguan në seancën e sot
Tayna paraqitet si rrallë herë më parë Tayna është paraqitur me një veshje shumë interesante sonte në orët e vona. E derisa jemi mësuar ta shohim me një sti
Shpallen ushtritë më të forta të Ballkanit për 2019, si paraqitet Shqipëria (FOTO LAJM) Global Firepower Index (Indeksi Fuqisë Luftarake) përpiloi edhe këtë vit listën e fuqive më të mëdha ushtarake të botës
Bora sjell problemet e para, pezullohet mësimi në disa qytete Dëbora e rënë mbrëmjen e kaluar në pjesën më të madhe të vendit, duke përfshirë edhe zonat e ulëta ka shkaktuar vështirë
Të enjtën vjen avioni special që do të dërgojë komandantët në Hagë Një avion charter, të enjten, do të udhëtojë drejt Holandës ku ndodhet selia e Gjykatës Speciale, e cila do të gjykojë k
Hakmarrja e Serbisë, le shqiptarët të presin në mes të të ftohtit Në pikë-kalimet kufitare të Kosovës me Serbinë edhe mëngjesin e kësaj të diele kanë vazhduar pritjet e gjata, si pasojë
Ikin emigrantët, radhë kilometrike e në temperatura polare në Kakavijë Që prej orëve të para të mëngjesit të sotëm, dogana e Kakavijës ka patur një fluks automjetesh që po kthehen në Greqi.
Ngrica dhe dëborë, temperaturat e ulëta pushtojnë gjithë Shqipërinë Korça dhe Dibra janë dy qarqet më të goditura nga reshjet e dëborës në 24 orët e fundit. Në Dardhë dëbora ka arritur 40
Avokati: Komandant Remi do të shkojë në Hagë Rrustem Mustafa, i njohur si Remi, është personi i parë që do të intervistohet nga Prokurori i Gjykatës Speciale. Këtë e
Duan t'i raportojnë vendimin për burg, Gruevski nuk gjendet për të tretën herë në shtëpi Nikolla Gruevski akoma nuk e ka pranuar vendimin e Këshillit Penal, pasi shërbimet e gjykatës sonte për të tretën herë j
Ish-ministri Tahiri bën gati "bombën", çfarë pritet të ndodh sot Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri prej kohësh është kthyer në një faktor kyç ne politikën shqiptare. Së fundmi
"Trust" paraqitet sërish sot në gjykatë Sot do të zhvillohet seanca gjyqësore për lëndën “Trust”, ku të akuzuarit dyshohen se me dokumente të falsifikuara kanë
Abuzuan me rrugët, Gruevksi me shokë paraqitet sot në gjykatë Gjykata Penale sot pritet të shqyrtojë seancat gjyqësore për lëndët e Prokurorisë Speciale "Trajektorja" dhe "Lëndina" k
Formacionet zyrtare: Belgjik - Egjipt Belgjika dhe Egjipti do të luajnë sot miqësoren e tyre në "King Baudouin Stadium" të Brukselit. Në këtë ndeshje nuk