999 rezultate për

paraqitet

Plane për Korçë? Mësoni si paraqitet situata në rrugë Nëse po plafikoni që këtë të diel ta kaloni në Korçë duhet të merni parasysh se fshatrat turistikë Dardha dhe Voskopoja
Shi, erë dhe dallgë gjigante, si paraqitet moti sot në Vlorë Situata nga reshjet e shiut në Vlorë për ditën e hënë raportohet e qetë, në këto momente reshje shiu nuk ka, edhe fuqia
Kadri Veseli paraqitet në Gjykatën Speciale në Hagë Ka filluar marrja në pyetje e kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli nga Gjykata Speciale. Vesel
Ashtu si dhe dje, Dako paraqitet sërish në bashkinë Durrës (VIDEO) Ditën e djeshme ish-kryetari bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako është parë prnë ambjenteve të bashkisë. Edhe pse nuk
DURRËS/ Dy kate të pallatit 6 katësh fundosen në tokë Vazhdon operacioni për shpëtimin e personave të mbetur nën gërmadha. Në lagjen numër 7 në Durrës mësohet se dy katet
Mbi 10 tërmete shkundën Shqipërinë 26 nëntor 2019. Shqipëria tronditet nga disa tërmete të forta të njëpasnjëshme, me pasoja të rënda në jetë njerëzore dhe
Keni bërë plane për fundjavën? Mësoni a do të mbajë moti Gjatë fundjavës në vendin tonë nuk do të mungojnë reshjet e shiut. Megjithatë paraditja e së shtunës do të paraqitet me
Mos e harroni çadrën! Moti i keq dhe shiu do na shoqërojë edhe në fundjavë Gjatë fundjavës në vendin tonë nuk do të mungojnë reshjet e shiut. Megjithatë paraditja e së shtunës do të paraqitet me
Pesë ditë nga atentati, si paraqitet gjendja e prokurorit Noja Kanë kaluar pesë ditë nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku ai dhe dy miqtë e tij mbetën të plagosur. Ndoja nd
Reshjet e dendura të shiut paralizojnë Tiranën, kaos në rrugët kryesore Reshjet e shiut të cilat vazhdojnë prej disa ditësh në vend, kanë dhënë pasojat e para në Tiranë duke bllokuar rrugët kr
Zënka me Lerdën: Zëvendëstrajneri nuk paraqitet në stërvitje, largohet nga Partizani ? Dritan Mehmeti nuk do të jetë më zëvendëstrajneri i Partizanit. 39-vjeçari nuk ka qenë i pranishëm në seancën stërvitore
Nuk paraqitet në KPA, shtyhet seanca për Artur Malaj Shtyhet për në datën 3 tetor seanca gjyqësore për gjyqtarin Artur Malaj, kandidat për Inspektorin e Lartë të Drejtësisë
Ivanka thyen rregullat: Paraqitet pa reçipeta në OKB (FOTO LAJM) vanka Trump u fotografua në Asamblenë e Përgjithshme të OKB në New York, duke thyer kodin e veshjes. Ajo tërhoqi vëm
Shkon në 105 numri i lënduarve nga tërmetet, kështu paraqitet gjendja në spitale Vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin e Traumes, ne QSUT dhe ne spitalin e Durresit. Ministria e Shendetesis
Mihal Kokëdhima paraqitet në Gjykatën e Vlorës (VIDEO) Në Gjykatën e Vlorës u zhvillua sot masa e sigurisë për shtetasin Mihal Kokëdhima, i arrestuar pasi goditi me sende të f
Prishni planët për fundjavë, moti i keq nuk ka ndërmend të ikë Për të gjithë ata kanë që kanë bërë plane për në fundjavë, duhet t'i anulojnë. Sipas meterologes së MeteoAlb, Adiola Ban
Prokurori nuk paraqitet në KLP, kërkon shtyrje të procesit gjyqësor Prokurori Behar Dibra nuk është paraqitur në Këshillin e Lartë të Prokurorisë për të zhvilluar intervistën në kuadër të
Neymar nuk paraqitet në stërvitje me PSG (FOTO LAJM) Braziliani nuk është paraqitur sot në stërvitjet që po mbahen para fillimit të sezonit, nga klubi i tij i tanishëm PSG.
Tuna, tejet joshëse në paraqitjen e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja Altuna Sejdiu u rikthye furishëm në skenë me albumin e saj ‘Fortuna’ i cili u prit shumë mirë nga publiku, sh
Zgjedhjet lokale, fillon zyrtarisht votimi Ka nisur zyrtarisht procesi i votimit në të gjitha qendrat në Republikën e Shqipërisë. Sipas raportimeve tw Ora.Tv si