999 rezultate për

paraqitet

Dy viktima gjatë 24 orëve të fundit, si paraqitet situata e COVID 19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë ne Maqedonine e Veriut ka njoftuar sot se gjatë 24 orëve të fundit, Instituti për Shëndet Publi
Një rëndë, si paraqitet gjendja e pacientëve në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive në Kosovë janë të hospitalizuar me COVID-19 janë 55 raste, ndërsa prej tyre një pacient është në g
Pesë në terapi intensive, si paraqitet situata e të prekurve nga COVID 19 në Kosovë Ditën e djeshme, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka konfirmuar edhe 39 raste pozitive me koronavirus, duke çua
Mbi 2 mijë viktima, si paraqitet situata e COVID 19 në Turqi 117 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Turqi, duke çuar në 2.376 numrin e viktimave deri më tani.
Dy të intubuar dhe 11 me terapi intensive, si paraqitet situata në Kosovë Mjekja e Klinikës Infektive, Arjeta Zogaj- Berisha në një konferencë për media ka bërë të ditur se në Klinikën infektive
Pesë në terapi intensive, si paraqitet gjendja e pacientëve në dy spitalet COVID Ka shkuar në 584 numri i të infektuarëve në vend, teksa lajmi i mirë është se po shtohet dhe numri i pacientëve që po fi
Shifra tmerri, si paraqitet situata e COVID 19 nëpër botë Sipas të dhënave më të fundit, numri i personave të infektuar në gjithë botën është 2.332.466. Ndërkohë, numri i vikt
Katër pacientë në gjendje kritike, si paraqitet situata e COVID 19 në Kosovë Ka shkuar në 423 numri i të prekurve nga koronavirusi në Kosovë. Në Klinikën Infektive janë të hospitalizuar gjithsej 72
Shkon në 251 numri i të shëruarëve, si paraqitet situata në dy spiatalet COVID Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 19 raste të reja me koronavirus, duke shkuar në 494 numri i të prekurve në vend.
Dy pacientë të intubuar, si paraqitet situata në dy spitalet COVID Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot 21 raste të reja me koronavirus, duke çuar në 467 numrin total të të infektuarë
Shtatë në terapi intensive dhe një i intubuar, si paraqitet situata te dy spitalet COVID Nderkohe qe ne vend numri i te prekurve me koronavirus ka arritur sot ne 416, brenda reparteve ne dy spitalet COVID po t
Shkon në 87 numri i viktimave në Greqi, si paraqitet situata e pacientëve të infektuar Numri i viktimave nga koronavirusi po shtohet edhe në shtetin fqinj, Greqinë. Gjatë orëve të fundit kanë rezultuar po
Nata e dytë në kujdes intensiv, si paraqitet gjendja e Boris Johnson BBC, referuar zëdhënësit te Johnsonit raporton sot se gjendja e tij “është stabile” dhe po ashtu edhe parametrat e fryme
89 fitimtarë e 9 rëndë, si paraqitet situata në dy spitalet COVID 19 Ka shkuar në 304 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend, ku prej tyre 16 kanë humbur jetën. Gjatë 24 orëve të f
67 të shëruar e 7 rëndë, si paraqitet situata në spitalet karantinë Ka shkuar në 256 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend, dhe fatmirësisht nuk janë regjistruar humbje të tjera jet
Gjashtë rëndë, si paraqitet situata e koronavirusit në Kosovë Drejtori i departamentit për informim në Ministrinë e Shëndetësisë,Faik Hoti ka bërë të ditur se në Klinikën Infektive s
Nuk ka raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, si paraqitet gjendja e pacientëve Ministria e Shëndetësisë informon se këtë mëngjes (ora 11:00) nuk janë regjistruar raste të reja të të prekurve nga koro
Formula 1, Mercedezi me pamje të re për vitin 2020 (FOTO LAJM) Mercedesi ka ndryshuar pamjen e saj këtë vit në Formula 1 duke marrë një dukje mjaft të veçantë. Drejtuesit e kësaj m
Ambasadorja Yuri Kim paraqitet në Presidencë, mbahet sot fjalimi i parë Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim është paraqitur ditën e sotmë në presidencë për të paraqitur letrat kreden
Zv/ministrja thirrje Artan Hoxhës: Paraqitu pranë Policisë së Shtetit Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda i bëri thirrje gazetarit Artan Hoxha të paraqitet në Policinë e Shtetit. Ky apel