999 rezultate për

paraqitet

iPhone 5 në qershor në treg Sipas fjalëve të rekrutuare të rinj një Foxconn, iPhone 5 në treg do të paraqitet qysh gjatë muajit qershor. Gjatë in
Nuk paraqitet në gjykatë, urdhër arresti për Kumbaron Ilir Kumbaro, ish-funksionar i Shërbimit sekret shqiptar ndaj të cilit drejtësia shqiptare ka kërkuar ekstradimin, nuk e
Gërdeci, vazhdon të paraqitet pretenca nga ana e prokurorëve Ditën e sotme pritet të zhvillohet sërish seanca e radhës për gjyqin e Gerdecit. Pas disa shtyrjeve të ditëve të fundit
Berlusconi paraqitet në gjykatë Kryeministri italian, Silvio Berlusconi, është paraqitur në gjykatën e Milanos, për të qenë prezent në seancën për proce
Nasri bën pjesë në formacion ndaj Liverpoolit Ndërsa derbi i madh ne futbollin anglez po afrohet, por trajneri francez i Arsenalit shpreh bindjen e tij që në formacio
Pritni më shumë nga Hernandez Javier Hernandez është optimist se mund ta përmirësojë atë që ishte sezon i shkëlqyeshëm debutues për Manchester Unitedi
Sarkozy-Merkel, marrëveshje për Greqinë Gjermania e Franca pak orë para fillimit të samitit të krerëve të Eurozonës, kanë arritur në një pozicion të përbashkët
Angelina Jolie, fytyra e re e Louis Vuitton Angelina Jolie është bërë fytyra e re e fushatës së Louis Vuitton. Aktorja 36-vjeçare shfaqet mahnitëse në një reklamë p
Fatmir Limaj sërish sot para Gjykatës Ish-ministri i transportit, Fatmir Limaj, tani deputet në Kuvendin e Kosovës,do të paraqitet sërish para prokurorit dhe
Dritan Prifti paraqitet sot në prokurori Ish-ministri i Ekonomisë Dritan Prifti i vënë nën akuzë për korrupsion është thirrur nga Prokuroria e Përgjithshme dhe p
Topi s'paraqitet në Komisionin Hetimor Këshilltari Ligjor i Presidentit të Republikës, paralajmëroi sot se kreu i shtetit nuk do ti përgjigjet thirrjes së Komi
Hakerja Kristina Svechinskaya paraqitet në gjykatë Kristina Svechinskaya, 21 vjeç, është akuzuar se bënte pjesë në një bande që kishin për qëllim vjedhur 223 milion $.
Prifti pritet të paraqitet sot në Prokurori Ish-ministrit të Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Dritan Prifti pritet të paraqitet sot pranë prokurorëve të njësis
Ndalohet shitja e librit ku Kosova paraqitet Serbi Pas skandalit me librin “Shoqëria” të klasës së V, Ministria e Arsimit dhe Shkencës ndaloi shpërndarjen e tij. Libri do
Albin Kurti nuk paraqitet ne gjykim, bastiset "Vetevendosja" Seanca gjyqësore kundër Albin Kurtit është shtyrë deri në orën 13, ndërkohë
Rezart Taci paraqitet ne polici Biznesmeni Rezart Taçi është paraqitur pasditen e sotme në polici. Ai është vetdorë
Ushtari i rrembyer amerikan paraqitet ne video ne internet (VIDEO) Një ushtar amerikan i kapur muajin e kaluar në Afganistan, ka dalë në një video në një
SHBA thonë se dokumenti për statusin paraqitet këtë vit Washingtoni zyrtar vazhdon të besojë se propozimi mbi statusin final të Kosovës do të paraqitet
Miratohet dokumenti me të cilin do të paraqitet delegacioni i Kosovës në Vjenë Ekipi negociator miratoi sot dokumentin me të cilin do të paraqitet delegacioni i Kosovës në takimin e Vjenës me 4 dhe 5
Të hënën në Bruksel mund të paraqitet platforma e BE-së për Kosovën Komisioni Evropian dhe përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme Havier Solana, po përgatisin nj