999 rezultate për

paraqitet

NASA: Ja 5 vite diell për dy minuta (VIDEO) NASA ka realizuar një video tepër interesante. Në këtë video paraqitet “jeta e diellit” për 2 minuta./albeu.com/
Ja si paraqitet gjendja në rrugët e Kosovës Policia e Kosovës ka njoftuar lidhur me gjendjen e rrugëve në mbarë Kosovën, duke thënë se të gjitha rrugët janë të kalu
“Gëzuar Vitin e Ri” në të gjitha gjuhët e Evropës Në këtë hartë paraqitet urimi për Vitin e Ri në të gjitha gjuhët e Evropës. Ndër të tjera, në të paraqitet edhe urim
MPB: Nëse Fadil Arsllani është i pafajshëm, le të paraqitet në polici (VIDEO) Ministria e Punëve të Brendshme vijon me aksionet kontrolluese në terren për zbardhjen e detaleve dhe identifikimin e të
Kriminelja më seksi në botë, pranon se ka kryer 30 krime (FOTO LAJM) Ajo quhet Stephanie Beaudoin dhe ka fituar me mijëra adhurues nëpër rrjete sociale, sidomos kur ka postuar një fotografi
Kundërpërgjigjet policia për Santon: Ftojmë qytetarin të paraqitet Me anë të një deklarate për mediat ka reaguar edhe Policia e Shtetit, në lidhje me denoncimin e qytetarit për vrasjen e
Era Istrefi provokon topless (FOTO LAJM) Era Istrefi nuk ka të ndalur me zhveshjet e saj. Ndërsa ende nuk ka lajmëruar për të sjellë një projekt të ri, ajo mban
Vazhdon moti i keq dhe me shi Moti në Maqedoni sot pritet të jetë i vranët dhe me shi, sidomos pasdite. Meteorologët kanë parashikuar se në disa lo
Gjendja e grevistëve paraqitet nën kontroll Gjendja shëndetësore e të larguarve nga puna që janë futur në grevë pranë Kryeministrisë është nën kontroll. Kështu pohu
Vali Corleone do paraqitet për një muaj në polici Gjykata Themelore e Gjilanit ka marrë vendimin që masën "paraburgim" për Vali Corleone, ta zëvendësoj me "detyrim me par
Paraqitet raporti vlerësues në MPB për sigurinë Në Ministrinë e Punëve të Brendshme është paraqitur sot raporti vlerësues i zbatimit për vitin 2013 i Strategjisë Nacio
Mblidhet Shtabi i Emergjencave për përmbytjet në Shkodër Uji vazhdon te jete prezent ne shume fshatra te Shkodres, Lezhes dhe Fushe Krujes, ndonese nuk ka shtim te sasise se tij
Shkaktarët e erës së keqe të gojës Era e keqe e gojës na paralajmëron për sëmundje të ndryshme që mund të kemi. Ka shumë persona të cilët i lajnë rregullis
Princesha spanjolle akuzohet për mashtrim Drejtësia në Spanjë ka thirrur vajzën më të re të mbretit Juan Carlos që të paraqitet në gjykatë, pasi akuzohet për mash
Mijallkov nuk paraqitet në gjyq, pengohet nga mjegulla Sot është mbajtur seanca e fundit para vendimit për padinë e Mijallkov ndaj javores "Fokus". Lidhur me çështjen e ja
Aksident në Qafë Kashar, tre të lënduar rëndë Tre persona janë plagosur pasi një automjet ka dalë nga rruga në Qafë Kashar, ndërsa identiteti i të plagosurve ende nuk
Muja sot paraqitet në Gjykatë Ditën e sotme në Gjykatën Themelore të Prizrenit pritet që të paraqitet kreu i Prizrenit Ramdan Muja, të cilit i rëndon
Ikën vera, reshje shiu në gjithë vendin Pas ditëve të nxehta, dita e sotme është karakterizuar nga ulje e temperaturave dhe reshje shiu në në gjithë territorin.
Dhunë dhe racizëm, arrestohet babai i John Terry Probleme të reja për babain e John Terry-t, tashmë i njohur për akuzën e trafikimit të kokainës në vitin 2009 dhe përsër
Lirohet Muharrem Xhemajli Update- Kryetari i OVL të UÇK-së, Muharrem Xhemajli, është liruar pasi më parë ka deklaruar para prokurorit se nuk do t