999 rezultate për

paraqitet

“Çmendet” web-i pas shkarkimit të Benitez dhe emërimit të Zidane (VIDEO) Rrokada e pritshme në krye të stolit u shoqërua edhe me mjaft ironi për vendimin e bordit drejtues të klubit, të anonçua
Mrekullia e fotografive me mjergull (FOTO LAJM) Fenomenet natyrore gjithmonë të lënë pa fjalë para pamjes që të ofrojnë. Këto janë pamjet misterioze, që janë fotografua
Ish-ministri Mile Janakieski nuk paraqitet për të dëshmuar Update - Ish-ministri i Transporteve, Mile Janakieski, nuk eshte paraqitur sot para Komisionit anketues per pergjimet, k
Alberto Cutillo paraqitet formalisht Ambasadori i ri i Italisë në Shqipëri Gjatë një ceremonie që u zhvillua në Tiranë, Ambasadori Alberto Cutillo i paraqiti zyrtarisht letrat kredenciale Preside
Kultizimi i Janullatosit në afreskun e ri ikonografik E vërteta rreth afreskut: “I zbrituri nga qielli, Kryepeshkopi Anastas” Arben LLALLA Pas denoncimit
E vërteta rreth afreskut: “I zbrituri nga qielli, Kryepeshkopi Anastas” (FOTO LAJM) Nga Arben LLALLA - Pas denoncimit tim, ku në afreskun e ri ikonografik tek kishëza e katedrales ortodokse të Tiranës par
Shkodër, plagoset në qendër të qytetit 35-vjeçari Në orët e para të kësaj të diele qyteti i Shkodrës përgjaket nga të shtënat e armëve. Ngjarja ka ndodhur në mes të q
Anulohet seanca, Zaev nuk paraqitet në gjykatë Update - Ashtu siç edhe e kishim paralajmëruar më herët është anulluar seanca gjyqësore për rastin "Puç" pasi kryetari i
Tom Doshi paraqitet në Kuvend Pas një kohe të gjatë mungese, deputeti Tom Doshi ka shkuar sot në seancën e radhës së Kuvendit të Shqipërisë. Tom Do
Zaev s'paraqitet në gjykatë, rrezikon burgun? Lideri i opozitës Zoran Zaev sot nuk është paraqitur në gjykatën e Strumicës, deri në afatin e caktuar në orën 12. Gjyka
Doshi akuzohet zyrtarisht vetëm për videon e Bamit Update- Tom Doshi akuzohet zyrtarisht vetëm për videon e Bamit, ndërsa deputetit Frroku akuzat do ti komunikohen
Zoran Zaev paraqitet në Prokurori Lideri i LSDM-së Zoran Zaev duhet të paraqitet sot në Prokurorinë Publike për akuzat që rëndojnë ndaj tij për korrupsion
Koço Kokëdhima nuk paraqitet në Këshillin e Mandateve Koço Kokëdhima ka refuzuar të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Mandateve, ku po shqyrtohet kërkesa e PD-së për he
Zoran Zaev sërish në Prokurori për rastin “Puçi” Lideri i opozitës Zoran Zaev sipas informacioneve të fundit do të paraqitet sërisht para prokurorit publik për rastin “P
Shoferja profesioniste që paraqitet si fillestare duke i tmerruar instruktorët (VIDEO) Leona Chin paraqitet para instruktorëve si një fillestare që do të mësojë përdorimin e makinës dhe në fillim, për të bin
"Toni" paraqitet tek Krimet e Rënda Update- Fatjon Skënderi i cili ka mbërritur një ditë më parë nga Gjermania, është paraqitur sot në Prokurorinë e
Dosja "Doshi", Rama paraqitet në Prokurori Kreu i ekzekutivit, Edi Rama, shoqëruar nga këshilltari i tij për media, ka mbërritur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda.
Zaev paraqitet sot në Prokurori për përgjimet Lideri i LSDM-së Zoran Zaev ditën e sotme do të paraqitet në Prokurorinë Publike për rastin që ai e ka ngritur lidhur me
Djali i kriminelit Arkan trondit Serbinë Djali i Arkanit, një nga kriminelët më të mëdhenj të Serbisë që ka kryer krime në mbarë hapësirën e ish-Jugosllavisë, Vo
Shën Valentini, karikatura e ditës në futboll (FOTO) Ndryshe nga vitet e shkuara këtë Shën Valentin Cristiano Ronaldo e kalon i vetëm. Ylli portugez i Real Madrid u ndari ng