999 rezultate për

paraprakisht

Aksident i rëndë në Kamëz, s’ka të plagosur Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz, ku siç duket edhe në këto foto dy makina janë përplasur fort më njër
Një lajm i keq për Kombëtaren kuqezi Lajme aspak të mira për Giani De Biazin pak ditë para ndeshjeve të Kombëtares kundër Lihtenshtajnit dhe Spanjës më 6 dhe
Shkodër/ Konflikt i armatosur mes dy grupeve në Velipojë Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në fshatin Mal Kolaj të Velipojës. Sipas informacioneve para
Këshilli i BE-së diskuton më 20 qershor për Maqedoninë Këshilli për punë të Jashtme të Bashkimit Evropian, caktoi si datwn qw do tw mbahen diskutimet nw lidhje me Maqedoninw d
Çollaku uron paraprakisht për viza Ministri i Integrimeve Evropiane, Bekim Çollaku, përtmes një statusi të publikuar në Facebook, shkruan se, Kosova ka fil
Parandalohet një vrasje në Lezhë Policia ka bërë me dije se është parandaluar një vrasje e mundshme në Torovicë të Lezhës. Forcat blu kanë thënë se e
Liga e Kampioneve, ja përballjet UPDATE - U hodh shorti i Champions League. Këta janë përballjet në fazën e 1/16 të Finales PSG - Chelsea
Tetovarja mbytet në Vardar Policia ka bërë me dije se 21-vjeçarja ka qenë shtatëzanë dhe kjo mund të ketë qenë arsyeja se përse është vetëmbytur.
Vidhen 200 mijë euro nga një bankë në Shkup Në Bankën e Shkupit janë vjedhur 200 mijë euro. Këta para ishin dedikuar për "bankomatet" në kryeqytet, transmeton Al
Makina përfshihet nga flakët, drejtuesja shpëton pa lëndime (FOTO-LAJM) Një automjet tip ‘Mitsubishi’ u përfshi nga flakët ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas policisë drejtuesj
Arrestohet shefi i shtabit të BDI-së në Ohër Është arrestuar mbrëmë pas mesnate kryetari i shtabit zgjedhor të BDI-së të degës së Ohrit, Nefi Useini. Forca të shu
Shpërthimi i makinës në Fushë Krujë, dyshohet se është ngatërruar objektivi Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mbrëmjen e sotme në Fushë Krujë. Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se një
Elbasan, 30-vjeçari vdes nga mbidoza Një 30-vjeçar është gjetur i vdekur mbrëmjen e së dielës në një banesë të braktisur dhe thuajse të shkatërruar në lagjen
Makina e dasmorëve del nga rruga, 4 të plagosur Katër persona janë plagosur rëndë mesditën e sotme, pasi makina me të cilën udhëtonin ka dalë nga rruga në afërsi të urë
Policia nis ndarjen në vija etnike Nënad Gjuriq, i emëruar më 25 qershor me vendim të ministrit Bajram Rexhepi, ka filluar përgatitjet për formimin e Drejt
Në vjeshtë Fyle ndërmjetës i bisedimeve Kosovë- Serbi Në vjeshtë do të rifillojnë bisedimet Kosovë Serbi dhe ndërmjetsë i tyre pritet të jetë komisioneri evropian për Zgjerim
Durrës, mbytet 64-vjeçari nga Pogradeci Një pushues nga Pogradeci është mbytur pasditen e vonë të së enjtes në detin Adriatik. Viktima deklarohet zyrtarisht të
Aurela Gaçe vjen me albumin e saj të ri “Paraprakisht” Këngëtarja Aurela Gaçe sjell për publikun e saj shqiptar albumin e saj më të ri të titulluar “Paraprakisht” i cili pë
Referendumi i lirë e i shtrenjtë për Serbinë Çfarë deklarimi, rezultatet janë të njohura paraprakisht, dhe unë dyshoj që referendumi kushton vetëm 50,000 dinarë (500
Zjarri merr dy jetë në Gjirokastër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në natën e ndrrimit të viteve në Gjirokastër. Një zjarr i rënë në një shtëpi në fshatin D