999 rezultate për

paraprakisht

Humb kontrollin dhe përplas makinën tjetër në parkim, lëndohen 2 persona Dy makina janë përplasur pak minuta më parë tek kryqzimi i Ali Demit në Tiranë. Nga informacionet e para, mësohet se
Flakët shkrumbojnë Benz-in në Shkozet Një automjet është djegur tërësisht pasditen e sotme në rrugën Shkozet-Plepa. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur
Moti i keq, dy të lënduar nga aksidenti në Kavajë-Rrogozhinë Pasditen e sotme një aksident automobilistik ka ndodhur në autostradën Rrogozhinë- Kavajë. Për pasojë dy persona kanë mb
Treni në Lezhë merr përpara makinën me tre persona brenda Treni i linjës Shkodër-Vorë ka aksidentuar një makinë pranë qytetit të Lezhës. Mësohet se makina po kalonte rrugën m
Aksident fatal në Burrel, humb jetën 40-vjeçari Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën nacionale Baz-Burrel, në vendin e
Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Vlorë Një bomobl gazi ka shpërthyer në një banesë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Isa Boletini" të këtij qyteti. Si
Zjarri shkrumbon shtëpinë në Kumanovë Një zjarr i madh ka shpërthyer në një shtëpi në Kumanovë gjatë orëve të para të ditës së sotme. Zjarri ka rënë në një
Tregu i Laçit shpërthen në flakë Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë tregun industrial në Laç . Ngjarja mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë. Në vendng
Çmenduri! Këta tifozë anglez kanë bërë tatuazhet më të nxituara (FOTO LAJM) Suksesi i Anglisë deri na fazën e gjysmëfinaleve të Botërorit bëri që shumë tifozë të entuziazmohen pafundë dhe madje li
Infarktin mund ta ndjeni deri një muaj paraprakisht Sëmundjet kardiovaskulare janë një nga problemet më të shpeshta shëndetësore me të cilat ballafaqohet njeriu bashkëkohor
Gjendet i vdekur një burrë në Tiranë Një burrë është gjetur i vdekur në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën "Janos Hunyadi", në parkimin e një pa
E FUNDIT/ Gjendet i vdekur një i ri mes qytetit të Vlorës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Nga raportimet e para mësohet se një i ri është gjetur i vdekur pranë shesh
Sekuestrohet drogë në Gostivar, në pranga tre persona (VIDEO) Janë privaur nga liria tre persona nga Qyteti i Gostivarit, T.A(45), A.Z (42), A.I(39), të gjithë nga Gostivari të invol
Aksidenti në Bilisht, makina përplaset me furgonin Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në dalje të qytetit të Bilishtit. Mjeti tip BMW është përplasur me një fugon ma
Krim pasioni mes Tiranës? Pamje të dhimbshme nga krimi i rëndë (VIDEO) Janë zbardhur pamjet e para nga krimi i rëndë sot në Tiranë ku një i ri qëlloi mbi një vajzë e më pas mbi veten.
Gruaja vdes papritur në urbanin e Tiranës së Re Rreth orës 15:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në Tiranë të re, në autobus një shtetase ka humbur ndj
U anulua për shkak të motit, ja kur do të luhet Lazio-Udinese Takimi mes Lazios dhe Udineses, i programuar për t’u luajtur të dielën e kaluar në Romë, nuk u zhvillua për shkak të res
Vazhdojnë tubimet e partive në zgjedhjet lokale, ja ku do të jenë sonte Partitë politike dhe kandidatët e pavarur në zgjedhjet lokale sot vazhdojnë tubimet dhe takimet e drejtpërdrejta me qyte
Biznesmeni lyen me bojë gazetarin në mes të Shkupit (VIDEO) Gazetari Branko Gerovski dhe biznesmeni Lupço Palevski zënkën e tyre nga Facebook-u e shpërngulën në rrugë. Dy perso
Aksident i frikshëm në Elbasan, makinat përplasen kokë më kokë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin Elbasan-Librazhd ku dy makina janë përplasur kokë më kokë me