999 rezultate për

paraburgimi

Vazhdohet paraburgimi edhe për 3 muaj për Azem Sylën Avokati i ish deputetit të PDK-së Azem Syla, Tomë Gashi ka njoftuar përmes një statusi në "Facebook" se ish deputetit i
Ish kryebashkiaku tentoi të mbytej në rezervuar pas publikimit të videoskandalit Ish kryebashkiaku Shukri Xheli ka tentuar që ti jepte fund jetës duke u mbytur në rezervuar në Dibër, pas bërjes publike
Dy shqiptarë arratisen nga paraburgimi në Greqi Rreth orës 14:00, dy shqiptarë të arrestuar kanë mundur të arratisen nga Komisariati i Policisë në Selanik. Shqiptarët t
Gjykata vendos një muaj paraburgim për Azem Sylen Një gjyqtar i EULEX-it, sot pasdite, vendosi të caktojë masën e paraburgimit prej një muaj, për të pandehurin Azem Syla.
Kërkohet masë paraburgimi prej 48 orësh për Azem Sylën Avokati mbrojtës i Azem Sylës, Tomë Gashi, në një prononcim për media ka bërë të ditur se prokurorët në rastin e Azem Sy
Një azilkërkues djeg veten në Australi Një azilkërkues iranian, 23 vjeç, ka vendosur t’i jap fund jetës, duke u vetëdjegur në një qendër paraburgimi të Austrli
Lirohen të dyshuarit e rastit “Transportuesi” Këshilli Penal i liroi nga paraburgimi të dy të dyshuarit për rastin ‘Transportuesi’. Në vend të paraburgimit, u caktoi
“Transportuesi” paraburgim edhe për 2 persona Gjykata Penale e Shkupit ditën e djeshme ka përcaktuar masën e paraburgimit edhe për dy persona të dyshuar në rastin “Tr
Bie edhe paraburgimi i dytë, Gjyqësia lëshon pe nën akuzat e PSP-së Edhe masa për paraburgimin e dytë në akuzat e PSP, u soll respektivisht pas rastit “Fortesa”. Tani ka paraburgim edhe në
Lirohet nga paraburgimi ish-Kryetari i Gjykatës së Kumanovës Lirohet pas 5 muaj e gjysmë paraburgimi ish-Kryetari i Gjykatës Themelore në Kumanovë, Musa Sulejmani. Gjykata e Lartë k
34-vjeçari tenton të vras veten në qelinë e paraburgimit Burimet policorë kanë njoftuar se një ngjarje e rëndë është shmangur në ambientet e paraburgimit të komisariatit numër 1
Hiqet masa e paraburgimit për aktivistët e Vetëvendosjes Ndërpritet masa e paraburgimit për të akuzuarit Dardan Molliqaj, Glauk Konjufca, Frashër Krasniqi, Xhelal Sveçla dhe dis
I zgjatet paraburgimi Gafurr Dugollit, Jashari premton se nuk do të ekstradohet në Serbi (VIDEO) 48 orë të reja paraburgimi për Gafurr Dugollin, shefin e protokollit të Ministrisë së Forcës dhe Sigurisë së Kosovës, dh
Vetëvendosje: Gjyqi politik i zgjat paraburgimin aktivistëve Sot pushteti kishte urdhëruar mbajtjen e seancës gjyqësore për aktivistët e Lëvizjes VETËVENDOSJE! të arrestuar për prot
Prokuroria Speciale reagon për mosparaburgimin e të akuzuarve të “Titanik” (FOTO) Pas refuzimit të kërkesës së Prokurorisë Speciale per te vendosur masen e sigurise "paraburgim" per te akuzuarit e rasti
Paraburgim për të dyshuarit e vrasjes së Egzon Mazrekut Dy të dyshuarit për vrasjen e Egzon Mazrekut, në Sopijë të Suharekës, Xhevat Hysenajt dhe Naser Makollit u është caktuar
Një muaj paraburgim për të arrestuarit pranë Manastirit të Deçanit Gjykata Themelore në Pejë ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji për katër personat që të shtunën janë ndaluar n
Apeli lë në paraburgim të dyshuarin për terrorizëm Kolegj penal prej tre gjyqtarësh, i Departamentit të Krimeve të Rënda të Gjykatës së Apelit, të mërkurën ka lënë në fuq
30 ditë paraburgim të dyshuarit për terrorizëm I është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh të arrestuarit të djeshëm për terrorizëm, Samet Imishti. “Gjyqtari
Apeli le në paraburgim Donika Kadaj-Bujupin Kolegji penal, prej tre gjyqtarësh, i Gjykatës së Apelit ka lënë në fuqi masën e paraburgimit prej një muaji, ndaj të pa