999 rezultate për

paraburgim

Një muaj paraburgim për vrasje të rëndë në tentativë Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, për caktimin e masës së paraburgim
Laboratori i drogës në Tetovë, paraburgim për 7 persona Paraburgim 30-ditë u është caktuar shtatë personave të dyshimtë nga grupi i organizuar i zbuluar kriminel ndërkombëtar,
Raufi: Do të ketë rigjykim për rastin "Monstra" Të dënuarit e rastit "Monstra" janë liruar në shtëpi, dhe lënda do të hetohet nga fillimi. Avokati mbrojtës, Naser R
Heqja e imunitetit të deputetëve, njoftimi shkon në Gjykatën Penale Gjashtë deputetët duhet të sillen menjëherë në gjykatë, që në momentin kur publiku mësoi se kryeparlamentari Talat Xhafe
Kurti dhe Donika mbeten në paraburgim Deputetët Albin Kurti dhe Donika Kadaj-Bujupi do të vazhdojnë të mbahen në paraburgim, raporton Gazeta Express. Ky ës
27 prilli, të gjithë të arrestuarit shtëpiak dërgohen në burgun e Shutkës Pasi Prokuroria Publike e Republikës së Maqedonisë ka dorëzuar ankesë deri te gjykata më e lartë, gjashtë të dyshuarit n
Çavkov nis grevën e urisë në Shutkë Ish-ministri i Brendshëm dhe Drejtori i Byrosë së Sigurisë Publike, Mitko Çavkov, bën grevë urie në burgun Shutka, bën t
Komisioni parlamentar sot vendos për paraburgimin e deputetëve Komisioni për Çështje të Rregulloreve dhe të Mandatit dhe Imunitetit sot do të debatojë për kërkesat për paraburgim për
Gjykata shpalli vendimin, ja sa persona gjithsej janë në paraburgim Gjykata Themelore Shkupi 1 ka vendosur për propozimin e Prokurorisë Themelore Publike për Krim të Organizuar për parabur
Përfundoi marrja në pyetje në Gjykatën Penale, paraburgime për të arrestuarit Në Gjykatën Penale në Shkup përfundoi marrja në pyetje e të arrestuarve të cilët Prokuroria Themelore Publike i përndjek
Gjykata Penale cakton paraburgim për Çavkov dhe disa persona tjerë Deri më tani, Gjykata Penale ka caktuar paraburim 30 ditor për ish drejtorin e Byrosë për Siguri, Mitko Çavkov, Igor Dur
Igor Jug mbetet në paraburgim, akuzohet edhe për terrorizëm gor Jug do të mbetet në burgun e Shutkës. Vendimin sot e solli gjykatësi i procedurës paraprake me kërkesë të Prokuroris
E FUNDIT/ Lirohen nga paraburgimi tre deputetët e Vetëvendosjes Tre deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Donika- Kadaj-Bujupi dhe Albulena Haxhiu janë liruar nga paraburgimi
Avokati tregon kur do të lirohen deputetët Tre deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit, Donika- Kadaj-Bujupi dhe Albulena Haxhiut iu është caktuar masa e
E FUNDIT/ Nga një muaj paraburgim për tre deputetët Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Albulena Haxhiu dhe Donika Kadaj-Bujupi, të cilët u arrestuan sot derisa
Policia i dërgon në paraburgim jashtë Prishtinës deputetët Policia e Kosovës ka arrestuar tre deputetët e Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, Donika Kadaj-B
Adea Batusha nuk dërgohet në paraburgim Tre të dënuarit me mbi 5 vite burgim janë dërguar menjëherë në paraburgim, ndërsa Adea Batusha do të mbrohet në liri.
Policia i dërgon në paraburgim aktivistët Katër aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, Egzon Haliti, Atdhe Arifi dhe Adea Batusha Gjykata Themelo
Caktohet masa për të dyshuarin në vdekjen e punëtorit të Bechtel Enka Gjykata sot ia ka caktuar 30 ditë paraburgim të dyshuarit që shkaktoi aksident, ku për pasojë vdiq një punëtor i Bechtel
Paraburgim për nënën nga Gjilani që dyshohet për vrasjen e foshnjës Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, për caktimin e masës së paraburgim