999 rezultate për

paraburgim

Grekut i humb durimi në Shqipëri: S'më lenë të pi duhan Ditën e djeshme ish-polici grek Efthymios Efthymiou doli para trupit gjykues në akuzë për vrasjen e Devi Kasmit në Tira
Bastisje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan Policia ka kryer sot në mëngjes një bastisje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan. Një bastisje nga policia ka ndodhur
Çfarë po ndodh me Feta Alimin "shpëtimtarin" e Ziadin Selës? Abdylfeta Alimit i dyshuar për “cenim terrorist të rendit kushtetues” për 27 prillin e përgjakshëm të vitit kaluar i vaz
Paraburgim për personin që kërcënoi gjyqtarin në Prizren I është caktuar masa e paraburgimit personit me inicialet K.B. nën dyshimin për kërcënimin e një gjyqtari. Personit me
Feta Alimi mbetet në paraburgim Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion ka kërkuar vazhdimin e paraburgimit të Abdylfeta Alimit nën arsyetimin
27 prilli, masë më e butë për Durllovskin dhe Peshevskën Prokuroria Publike kërkon anulimin e masës së paraburgimit për disa të dyshuar për “cenim terrorist të rendit kushtetues
Arrestimi i deputetëve për 27-prillin nuk është i jashtëligjshëm Kryetari i Gjykatës Penale, Ivan Xholev tha se nuk kishte pasur shkelje të ligjit kur u arrestuan deputetët e dyshuar pë
Murat Jashari del nga qelia e paraburgimit Gjykata Themelore në Prishtinë ia ka vazhduar paraburgimin Murat Jasharit, ndërsa këtë paraburgim Jashari do ta kryejë n
I riu skizofren qëlloi të ëmën me thikë, 5 muaj në paraburgim pa raport mjekësor Besim Kili, një banor i Fushë-Krujës, denoncon në emisionin “Stop” problemin e tij të pazgjidhur dhe aspak të lehtë.
27 prilli, Apeli konfirmon paraburgimet për pjesëmarrësit Gjykata e Apelit sot ka refuzuar ankesat e deputetëve të VMRO-së, Sasho Vasilevski dhe Luben Arnaudov për anulimin e par
Sylës i zgjatet paraburgimi, dyshohet për hajni Gjykata ia ka vazhduar edhe për një muaj masën e paraburgimit Azem Sylës. Lajmin e ka bërë të ditur Besnik Berisha, i
27 Prilli, Apeli i Maqedonisë lë të gjithë të akuzuarit në paraburgim Ish drejtori i Byrosë për Siguri Publike në Maqedoni, Mitko Çavkov dhe operisti Igor Durlovski mbeten në Shutkë. Apeli h
Gjykata e Apelit do të diskutojë për paraburgimin e Mitko Çavkov Në Gjykatën e Apelit sot është caktuar seancë publike ku do të shqyrtohet ankesa e ish drejtorit të Byrosë për Siguri Pu
Prokurori kërkon arrest shtëpiak në vend të paraburgimit për aktorin Vllado Jovanovski Prokurori i Prokurorisë së Lartë Publike, Jovan Cvetanovski deri te Këshilli i cili në Gjykatën e Apelit në Shkup sot e
Përurohet qendra e paraburgimit në Prishtinë Është përuruar Qendra e Paraburgimit në Prishtinë, ku u tha se është një objekt me standarde të larta, i cili do të ofro
Kapet sërish një nga tre shqiptarët e arratisur nga paraburgimi në Greqi Është vënë në pranga një nga tre shqiptarët e arratisur nga paraburgimi në Greqi. Policia greke bën me dije se ka vë
Albin Kurti flet pas lirimit nga paraburgimi Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka folur menjëherë pas lirimit nga Qendra e Paraburgimit në Lipjan. Kur
E FUNDIT/ Albin Kurti lirohet nga paraburgimi Deputetët e VV'së Albin Kurti dhe Donika Kadaj – Bujupi janë liruar sot nga paraburgimi. Po ashtu, trupi gjykues ka v
Gjorçev: VMRO nuk kthehet në Kuvend Deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk do të marrin pjesë në punimet e Kuvendit, ka thënë për POST.mk, shefi i përkohshëm i grupi
Mbeten në paraburgim 23 të dyshuarit e 27 prillit 23 persona të dyshuar për dhunën e 27 prillit në Kuvend do të mbeten edhe për 30 ditë në paraburgim në burgun e Shutkës.