999 rezultate për

paraburgim

Ndodh në Kosovë, bëri 6 vite paraburgim dhe në fund u shpall i pafajshëm Ka kaluar më shumë se 6 vjet në paraburgim dhe në vitin 2017 gjykata atë e ka shpallur të pafajshëm. Për gjithë kohën sa
Shqiptarët zihen me zvicerianët Pas përleshjes fizike dy persona dërgohen në spital, dy në paraburgim. Natën e së dielës, pak përpara 1:30 në Alpenqu
Paraburgim për serbin që sulmoi policinë Gjykata Themelore në Gjilan ka caktuar një muaj paraburgim për të dyshuarin M.P I pandehuri serb, shtetas i Republikë
Paraburgim një muaj për 6 anëtarët e SKV-së Gjykata në Prishtinë e mori sot vendimin e saj për gjashtë të arrestuarit e Lëvizjes Studentore për Barazi “Studim, Vepr
Gjykatësi Kalludra paralajmëron me paraburgim drejtorin e KEK-ut Gjykimi për tenderin 6 milionësh të KEK-ut është shtyrë në mungesë të të akuzuarit Arben Gjukaj, drejtor aktual i KEK-ut
Konfirmohet paraburgimi për Çavkovin Gjykata e Apelit të Shkupit e konfirmoi vendimin e Gjykatës Penale me të cilin ish-ministri i Punëve të Brendshme, Mitko
Konfirmohet paraburgimi për Çavkovin Gjykata e Apelit të Shkupit e konfirmoi vendimin e Gjykatës Penale me të cilin ish-ministri i Punëve të Brendshme, Mitko
Kërkohet paraburgim për nënën e 4 vjeçares që vdiq nga zjarri Prokurori kujdestar ka urdhëruar autopsinë e vajzës Nën dyshimin se ka kryer veprën penale shkelja e detyrimeve familjar
Incidenti në Reçicë të Vogël, 12 personave iu caktohet masa e paraburgimit Prokuroria Publike ka kërkuar ka shqiptuar masën e paraburgimit 30 ditorë, 12 të dyshuarve për përleshjen e armatosur në
Boban Iliq dërgohet në paraburgim Pas kërkesës së Prokurorisë Themelore Publike, Boban Iliq është dërguar në paraburgim ku do të qëndrojë deri në fuqizimi
Apeli hedh poshtë kërkesën e prokurorisë për deputetët e VV-së Gjykata e Apelit ka hedhur poshtë kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës së paraburgimit nda
La qelinë e paraburgimit, kuksiani me lot në sy: Më arrestuan në mënyrë barbare 38 vjeçari Lefter Rexhmati, nga fshati Bushat i Kukësit, la sot qelinë e paraburgimit, me masën e dhënë nga gjykata, “de
Dhuna në Kuvend, Çento kthehet në paraburgim Jane Çento nga Prilepi është pjesë e të pandehurve për 27 prillin e përgjakshëm, i kthyer në paraburgim në Shutkë. Polic
Çavkov nuk respekton arrestin shtëpiak Policia dy herë ka qenë për kontroll në shtëpinë e ish drejtorit të Byrosë për Siguri Publike, Mitko Çavkov, njëherë në
Një muaj paraburgim për drejtorin financiar të AKPM-së Gjykata Themelore ka caktuar një muaj paraburgim për Mendim Sojevën për shkak të dyshimit se ka keqpërdorur detyrën zyrt
Çavkov vazhdon grevën e urisë në burgun e Shutkës Ish ministri i Brendshëm dhe drejtor i Byros për Siguri publike, Mitko Çavkov, i akuzuar për ngjarjet e përgjakshme në
Çavkov hyn në grevë urie pas rikthimit në Shutkë Ish ministri dhe drejtori në MPB, Mitko Çavkov dhe katër pjesëtarë të sigurimit parlamentar dhe policisë morën paraburgi
Mitko Çavkov dhe katër persona tjerë rikthehen në burg Gjykata Penale për AIM ka konfirmuar se mbrëmë me kërkesë të Prokurorisë Themelore janë arrestuar Mitko Çavkov, Dushko L
Dhuna në Kuvend, s’ka vendim për deputetët e VMRO-së Gjykata Supreme ende nuk ka marrë ndonjë vendim nëse deputetët e VMRO-DPMNE-së, Krsto Mukovski dhe Sashe Vasilevski dhe
Vetëm arrest shtëpiak për Azem Sylën Ish- komandantit të UÇK- së, Azem Syla i është caktuar masa e arrestit shtëpiak, disa javë pasi u lirua nga paraburgimi.