999 rezultate për

paraburgim

Sot vendoset për paraburgimin e të akuzuarve të 27 Prillit Këshilli Penal i Gjykatës Supreme sot në seancë publike do t’i shqyrtojë ankesat e të arrestuarve për ngjarjet e 27 pril
"Shuplakat", Fatime Fetai kërkon paraburgim për Andonovskin Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”.
Gjykata liron Azem Sylën Sot, Gjykata Themelore në Prishtinë ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë për zgjatjen e masës së paraburgimit kundër Azem
Gjykata i cakton një muaj paraburgim të pandehurit B.B Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës së parabur
30 ditë paraburgim për këshilltarin e komunës së Shuto Orizares Prokuroria e Shkupit ka propozuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh për shkak të kërkesës për mitmarrje për këshilltar
Para tre ditësh në qeli, sot në Kuvend Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi është rikthyer në kuvend pas ndërprerjes së masës së paraburgimit.
Lirimi nga paraburgimi i shpëton mandatin Frashër Krasniqit Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi sot është liruar nga paraburgimi dhe rasti i tij është kthyer në rigj
Vetvendosja nuk ndalet, kërkon shpalljen e aktivistëve të pafajshëm Lëvizja Vetëvendosje përmes një reagimi kanë bërë me dije se nuk u mjafton masa e ndërprerjes së paraburgimit për aktivi
Gashi: Aktivistët u liruan por kush jep përgjegjësi për Deharin? Avokati Tomë Gashi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Apelit për ndalesën e paraburgimit për tre artistët e Lëvizjes Ve
Lirohen nga paraburgimi aktivistët e Vetëvendosjes Gjykata e Apelit ka ndërprerë masën e paraburgimit ndaj tre aktivistëve të VV’së të dënuar për terrorizëm. Deputeti Fr
Zaev: Personi që ka dashur të më vrasë është në paraburgim Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev ka konfirmuar se më 27 prill në Kuvend është dashur të vritet ai, ndërsa për këtë e
Zaev: Personi që ka pasur detyrë të më vras, është në paraburgim Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev ka konfirmuar se më 27 prill në Kuvend është dashur të vritet ai, ndërsa për këtë e
Funksionarët e VMRO-së mbeten në paraburgim Deputeti Sasho Vasilevski, shefi në MPB Dushko Llazarov, shefi i sigurimit të Trajko Veljanovskit, Goran Gjoshevski dhe
Prokuroria: Çavkov të mbetet në paraburgim Prokuroria kërkoi që ish-drejtori i Byrosë për siguri publike, Mitko Çavkov të mbetet në paraburgim për shkak se procedu
1 muaj paraburgim për të dyshuarin që plagosi gjinekologun Gjykata Themelore në Prishtinë- Departamenti për Krime të Rënda, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishti
Prokuroria lë 30 ditë në paraburgim dy hakerët kosovarë Prokuroria e Shtetit, ka njoftuar se ua ka caktuar masën e paraburgim prej 30 ditësh dy hakerëve nga Kosova, Liridon Mus
Grekut i humb durimi në Shqipëri: S'më lenë të pi duhan Ditën e djeshme ish-polici grek Efthymios Efthymiou doli para trupit gjykues në akuzë për vrasjen e Devi Kasmit në Tira
Bastisje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan Policia ka kryer sot në mëngjes një bastisje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan. Një bastisje nga policia ka ndodhur
Çfarë po ndodh me Feta Alimin "shpëtimtarin" e Ziadin Selës? Abdylfeta Alimit i dyshuar për “cenim terrorist të rendit kushtetues” për 27 prillin e përgjakshëm të vitit kaluar i vaz
Paraburgim për personin që kërcënoi gjyqtarin në Prizren I është caktuar masa e paraburgimit personit me inicialet K.B. nën dyshimin për kërcënimin e një gjyqtari. Personit me