E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

paraburgim

Pasi vendimit me paraburgim reagon avokati i Milaim Zekës Avokati mbrojtës i deputetit Milaim Zeka, Gazmend Halilaj, ka thënë se do të ankohen në Gjykatën e Apelit, pas vendimit
Prokurori kërkon që Milaim Zeka të mbahet 30 ditë në burg Prokuroria do të bëjë kërkesë që për deputetin Milaim Zeka të caktohet masa e paraburgimit. Lajmin për kallxo.com e k
VV: Drejtësia është e kapur, të lirohet Ramabaja Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar që të lirohet nga paraburgimi Sadri Ramabaja. Sipas tyre, ndaj është është ngritur ak
Këto janë fjalët e para të babait vrasës Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj
Marrja e azilit politik në Shtetet e Bashkuara Njerëzit që bëjnë kërkesa për azil politik pasi kanë ardhur në mënyrë të paligjshme në Shtetet e Bashkuara, kanë më shum
Burg për trafikantin e armëve Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës, për caktimin e masë
Ish-roja e Kallashit lirohet nga paraburgimi i Dibran Hoxha, i akuzuar nga Prokuroria e Prizrenit për lëndim të rëndë trupor, është liruar nga paraburgimi. Lajmin e k
Burg për kryetarin që u kap duke kontrabanduar cigare Gjykatësi në procedurën paraprake në Gjykatën Themelore në Strumicë i ka shqiptuar masën e paraburgimit tetëditor kryeta
Ndërroji jetë në paraburgim, avokatët kundërshtojne ekspertizën mjeko-ligjore të Enea Ftoit Avokatët e familjes Enea Ftoi kanë kundërshtuar ekspertizën mjeko-ligjore, për vdekjen e 27-vjeçarit. Ata kërkojnë rieks
Burg për shantazh, si rrodhi ngjarja Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt,për caktimin e masës së paraburgi
Zbardhen emrat, kush janë tre shqiptarët e arratisur nga burgu grek Mediat greke kanë zbuluar emrat e shqiptarëve që u arratisën në datë 19 Qershor nga qelitë e paraburgimit të një komisar
Pavleski: Këndimi i himnit kombëtar me shtyu të hyj në Kuvend Për rreth 4 orë e priti klientin e tij të dalë nga paraburgimi në Shutkë. Kjo për shkak se administratorët e Gjykatës Th
Çfarë ndodhi me personin që gjuajti me armë në Prishtinë Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së parabu
Gjykata liron serbin e dyshuar për krime ndaj shqiptarëve Gjykata Themelore në Prishtinë e ka liruar nga paraburgimi Dejan Sllaviqin, i cili dyshohet se në fshatin Krushec të Obi
Paraburgim për dy të pandehur me akuzë tentativë vrasje Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së parabu
Gjykata e nxjerr nga qelia njeriun që u kap me qindra kg mish të prishur Gjykata Themelore ne Prizren i ka ndërprerë masën e paraburgimit Anton Jupes i cili ishte arrestuar në lidhje aferën e m
Lirohet nga paraburgimi Mirko Çavkov Gjykata ka liruar sot nga paraburgimi ish-shefin e shërbimit sekret, Mitko Çavkov . Çavkov mbahej në liri me granci t
Këngëtari i njohur shqiptar: Kam qenë në paraburgim Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Ai është i dedikuar edhe ndaj familjes
Shpërthimi trondit Fushë-Krujën, tritol Drejtorit të Paraburgimit Një shpërthim me lëndë eksplozive ka tronditur Fushë-Krujën mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ahmetaq t
27 prilli, Gjoshevski dhe Popovski do dalin nga paraburgimi Ish shefi i sigurimit të kryetarit të Parlamenti, Goran Gjoshevski dhe ish kryeshefit në MPB, Oliver Popovski të cilët j