999 rezultate për

paraburgim

Për ish ministrat e Maqedonisë së Veriut caktohet masë me paraburgim Gjykatësi i procedurës paraprake me kërkesë të Prokurorisë Publike ka vendosur masën me paraburgim 30 ditorë për ish min
Pritet kërkesa për paraburgim për policin abuzues Prokuroria pritet të kërkojë paraburgim për policin V. V., i dyshuar për abuzim seksual dhe shantazh ndaj nxënëses 16-vj
I dyshuari për vrasje duhet të ishte në burg por qytetarët e shohin rrugve Dyshohet për një prej vrasjeve më të rënda në Kosovë, por qytetarët deklarojnë se të njëjtin e kanë parë duke u shëtitur
Ndërron jetë në ambientet e paraburgimit një i arrestuar Një i shoqëruar ka ndërruar jetë në spitalet paraburgimit në Kukës. Burime bëjnë të ditur se shtetasi që ka ndërruar
Mijallkov del nga qelia e burgut Edhe ish-drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov, i cili është një nga të dyshuarit në rastin “Perandoria” ka marrë paraburgi
Gjakovari dënohet 1 muaj paraburgim pse vodhi një lap-top Gjykata Themelore në Gjakovë njofton se ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e
Shqiptari nxjerr bllof zyrtarët e paraburgimit në Greqi Arratiset gjatë natës nga qelitë e paraburgimit një shqiptar në Greqi. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:20 në një raj
Mijallkov ofron 1 milionë euro për të dalë nga burgu Ish drejtori i Policisë Sekrete, Sasho Mijallkov, ofron pronë me vlerë prej 1 milion eurove që të lirohet nga burgu i Sh
Gruevskit i jepen edhe 30 ditë burg Të arratisurit Nikolla Gruevski tiu shqiptuan edhe 30 ditë paraburgim për rastin “Titanik” për parregullsi zgjedhore.
Mijallkov dënohet sërish me burg Gjykata e ka pranuar kërkesën e Prokurorisë speciale (PSP) për 30 ditë paraburgim për ish drejtorin e Drejtorisë për si
Çiljeta u merakos për Alban Hoxhën, e viziton në paraburgim Alban Hoxha u arrestua 3 ditë më parë nga Policia e Tiranës, shkak u bë konsumimi i tepër i alkolit nga ana e kapitenit
Të arrestuarit për vrasjen e Ivanoviçit sillen në gjykatë Të arrestuarit nën dyshet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, sillen në Pallatin e Drejtësisë nën masa të rrepta të siguris
Kërkohet 1 muaj burg për të arrestuarit e vrasjes së Ivanoviçit Prokurori Special Sylë Hoxha tha të premten se ka kërkuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë që t’ua caktojë masën 30 di
Ministri fajëson gjykatësit për arratisjen e Gruevskit Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, nuk do të japë dorëheqje dhe nuk ndjehet përgjegjës për arratisjen e is
Kjo është qelia e burgut ku po qëndron Kamçev Renovimi i burgut të Shkutës u bë në kohën e duhur. Kështu ‘banorët’ në paraburgim dhe në qelitë e kësaj pjesë të burgut
“Perandoria”, Orce Kamçev në paraburgim 30 ditor në burgun e Shutkës Orce Kamçev dhe Nenad Josifovq arritën në burgun hetues të Shutkës, pasi paraprakisht gjykatësi në procedurë paraprake k
Zv.ministri i AAK-së mbetet i mbyllur në qeli Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat e avokatëve mbrojtës kundër caktimit të masës së para
Vdes në paraburgim i arrestuari, çfarë ndodhi me të Policia ka njoftuar se një 45 vjeçar i arrestuar, ka ndërruar jetë në dhomat e paraburgimit. Ngjarja ka ndodhur në K
Kërkohet që njeriu i AAK-së që kërkon ryshfet të qëndrojë i mbyllur në qeli Prokuroria ka konfirmuar se do të kërkojë një muaj paraburgim për zëvendësministrin Cena që është nga radhët e AAK-së që
Deputeti i arrestuar reagon nga paraburgimi Deputeti i AAK’së, Shkumbin Demaliaj, i cili është arrestuar sot gjatë ditës për kërcënimin e ish-prokurorit Elez Blakaj