999 rezultate për

paraburgim

Janeva, Koçan te shkojë në paraburgim Prokurorja publike specale Katica Janeva ka thënë sot se nuk heqin dorë nga kërkesa për paraburgim e Sead Koçanit, i dys
30 ditë paraburgim për sulmuesin e Todorovit Ndaj Ljupço S, nga rajoni i Velesit, i cili tentoi që të vriste ish-ministrin e Shëndetësisë, Nikolla Todorov, është cak
Dhoma e mjekëve të Maqedonisë në takim me ministrin Taravari (VIDEO) Dhoma e mjekëve të Maqedonisë sot është takuar me ministrin e ri të shëndetësisë, Arben Taravari. Gjatë këtij takimi,
Sead Koçan blen lirinë me 1 milion euro Sead Koçan do të mbrohet në liri, ka qenë vendimi jo zyrtar i gjykatëses së procedurës paraprake e cila nuk ka pranuar k
Gjykata Penale do të vendos për paraburgimin e Koçanit Gjykata Penale e Shkupit do të vendosë sot për kërkesën e Prokurorisë Speciale Publike për paraburgimin e biznesmenit Se
Nuk ndalet PSP, kërkon përsëri paraburgosjen e Sead Koçan-it Prokurorët e Speciales do të dorëzojnë nesër përsëri prova dhe argumente për kërkesën për paraburgim të biznesmenit Sead
Hiqet paraburgimi për Sead Koçanin Është shfuqizuar paraburgimi për pronarin e kompanisë “TRANSMET”, Sead Koçan. Sipas informacioneve një vendim i till
Prokuroria zbut dënimet për huliganëve që sulmuan deputetët Prokuroria Themelore Publike ka zbutur dënimin ndaj nëntë personave të tjerë të përfshirë në dhunën në Kuvendin e Maqedo
Gjykata lëshon urdhërarrest për Albin Kurtin Gjykata Themelore e Prishtinë ka lëshuar urdhërarrest për deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin. Gjyqtari B
Lutfi Dervishi mbetet edhe dy muaj të tjerë në paraburgim Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e paraburgimit prej dy muajsh ndaj Lutfi Dervishit, i akuzuar për veprat penale “
Vazhdon edhe për 2 muaj paraburgimi ndaj atentatorit të Azem Vllasit Gjykata ka vendosur vazhdimin e paraburgimit edhe për dy muaj të Murat Jasharit, pas tentativës për të vrarë avokatin Az
Paraburgim shtëpiak për të riun që ngriti flamurin shqiptar në Kumanovë I riu që ngriti flamurin shqiptar në qendër të Kumanovës është dënuar me paraburgim shtëpiak. Prokuroria publike them
Përcillet për në banesën e fundit Naser Makolli (FOTO LAJM) Është përcjellë për në banesën e fundit trupi i pajetë i Naser Makollit i cili ndërroi jetë dje gjatë ditës në qendrën e
Fillon autopsia për vdekjen e Naser Makollit Ka filluar autopsia për vdekjen e Naser Makollit, i cili ndërroi jetë dje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan. Kutjoj
Ja deklarata e Naser Makollit pas vdekjes së Astrit Deharit Shoku i dhomës së aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje në ambjentet e Qendrës së Paraburgimit në Prizren, Naser Makolli,
8 ditë paraburgim për dy të rinjtë që ngritën flamurin shqiptar në Kumanovë Gjykata Themelore e Kumanovës iu ka caktuar 8 ditë paraburgim L. K 21 vjeç nga fshati Sllupçan i Likovës i dyshuar për h
EMRI/ 18-vjeçari vret veten në paraburgimin e Shën Kollit Një 18-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në paraburgimin e Shënkollit. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije v
Apeli lë në paraburgim Murat Jasharin dhe Avni Llumnicën Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e paraburgimit për Murat Jasharin dhe bashkëpunëtorët e tij, Avni Llumnicën, si d
Ja në cilin fshat të Kosovës fshihet i kërkuari nga Interpolli Pronari i telvizionit maqedonas TV-NOVA, Sead Koçan është i dyshuari i parë në rastin “Trust” në të cilën ngarkohet për
Gjykata e Apelit vërteton vendimin e paraburgimit për Sead Koçan Gjykata e Apelit në seancën e sotme solli vendim me të cilin e vërtetoi paraburgimin si masë paraprake të sjellë me herë